جلسه شورای شهر تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
موضوع آلودگی هوای تهران به شورای شهر هم رسید؛ تولید انرژی گرمایشی بوسیله گاز طبیعی و سوخت خودرو‌های نقلیه دو منبع اصلی آلایندگی هوای تهران هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ موضوع آلودگی هوای تهران به شورای شهر هم رسید؛ رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه تولید انرژی گرمایشی بوسیله گاز طبیعی و دوم سوخت خودرو‌های نقلیه دو منبع اصلی آلایندگی هوای تهران هستند، از بی توجهی مسئولان به مصوبات توسعه حمل و نقل عمومی انتقاد کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیاما امروز بالاخره پس از ماه‌ها انتظار، نتیجه کمیته ویژه پیگیری حذف نام شهدا از برخی معابر تهران مشخص شد.

در این گزارش سه عامل اصلی تخریب، اهمال پیمانکاران و فرسودگی از دلایل حذف نام شهید از معابر تهران بیان شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
در گزارشی که به‌تازگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر کرده، وضعیت سالمندان و امید به زندگی در سال ۲۰۱۸ بررسی و برای سال ۲۰۵۰ پیش‌بینی شده است. امید به زندگی در بدو تولد در سال ۲۰۱۸ رقم ۷۵ درصد برای مردان و ۷۷ درصد برای زنان را نشان می‌دهد. از سوی دیگر، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که جمعیت ایران رو به پیرتر شدن می‌رود. گرافیک: پدرام آقاییمنبع داده‌ها: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. * در ابتدای این دیدار تعدادی از نمایندگان دانشجویان مطالبات و دغدغه‌های دانشجویی و مردمی خود را با رئیس دستگاه قضا در میان گذاشتند. همچنین گسترش عدالت در کشور، برخورد با فساد در سطوح مختلف، کاهش پرونده‌های قضایی، شفافیت آرای قضایی، پیگیری موضوع افراد عادی و رسمی از دیگر مطالبات دانشجویان از رئیس دستگاه قضا بود. * انتقاد به نحوه اطلاع رسانی دستگاه قضا و عملکرد رسانه‌ای یکی دیگر از خواسته‌های دانشجویان بود. بر این اساس بیشترین سئوالاتی که از رئیس دستگاه قضا مطرح شد به شرح زیر اعلام شد:۱-چرا دادرسی پرونده سکه ثامن علیرغم گذشت یک سال و نیم از بازداشت متهم انجام نمی‌شود.
ایلناایلنا15 ساعت قبل
سخنگوی دولت درباره استعفا و بازداشت رئیس جمعیت هلال احمر گفت: این استعفا باید در شورای عالی هلال احمر مطرح و در نهایت به تایید رییس جمهوری برسد که هنوز این فرایند طی نشده است. به گزارش ایلنا، علی ربیعی سخنگوی دولت درباره استعفای رییس جمعیت هلال احمر گفت: استعفای دکتر پیوندی در فرایند احضار به دادستانی انجام شده و هیچ گونه هماهنگی با مقامات ارشد دولت صورت نگرفته است. سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: پیش از این طبق دستور رییس جمهور، این موضوع و ابهامات مربوط به آن در دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهور در حال بررسی بوده است.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر