گل ویکتور لیندلوف به استون ویلا (منچستریونایتد ۲-۱ استون ویلا)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

ببینید | محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی جنجالی ناچار به عذرخواهی از استقلالی‌ها شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
شوخی جنجالی محمدرضا احمدی گزارشگر بازی استقلال و پدیده شهر خودرو با همکارش روی تصاویر و در زمانی که هنوز مسابقه آغاز نشده بود، او را وادار به عذرخواهی از هواداران استقلال کرد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گزارشگر بازی استقلال - شهرخودرو در بازی هفته سیزدهم لیگ برتر با توهین به باشگاه تهرانی مورد حمله طرفداران این تیم قرار گرفته است. به گزارش ایلنا، مسابقه هفته سیزدهم در ورزشگاه آزادی برای استقلال تهران اهمیت فراوانی داشت. هواداران تیم استقلال که پس از شش برد متوالی برابر سپاهان اصفهان متوقف شده بودند در مسیر حضور بین تیم‌های مدعی تیمشان را تنها نگذاشتند و استقبال پرشوری از این بازی خانگی داشتند. هواداران تیم استقلال که برای ورود به استادیوم با مشکلاتی رو به رو شده بودند با تاخیر وارد استادیوم شدند و پس از حضور روی سکوها به تشویق بی امان تیم تحت هدایت آندره آ استراماچونی پرداختند. تا به این لحظه، صدا و سیما، باشگاه استقلال و حتی احمدی واکنشی به این ماجرا نداشته‌اند و باید منتظر اخباری در این رابطه در ساعات یا حتی روزهای آینده باشیم.
ورزش۳ورزش۳18 ساعت قبل
بعد از انتشار مصاحبه والیبالیست شگفت انگیزی که در پی فروش کلیه خود است، برخی علاقه مندان به ورزش برای کمک به او پیش قدم شدند. انتشار مصاحبه اخیر مهران زند لشنی بار دیگر موجی را در فضای مجازی به راه انداخته و باعث شده خیلی از افراد خیر برای کمک به این جوان پا پیش بگذارند. بعد از انتشار مصاحبه این جوان معلول در «ورزش سه» برخی افراد خیر طی پیام هایی به ما اعلام آمادگی کردند به مهران زند لشنی کمک مالی کنند تا از این شرایط خارج شود. البته جدا از این انتظار می‌رود مسئولان ورزش کشور و دیگر ارگان‌ها هم برای کمک به مهران پا پیش بگذارند. شاید انتشار این مصاحبه سبب رقم خوردن یک اتفاق خوب برای مهران باشد؛ با هم برای کمک به این پسر دوست داشتنی تلاش می‌کنیم و پذیرای کمک‌های افراد خیر خواهیم بود.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، به نقل از آاس، باشگاه بارسلونا به دلایلی چون کمبود بودجه و به هم خوردن توازن مالی باشگاه قصد خرید بازیکن در زمستان را ندارد ولی در عوض شاهد چند خروجی از آن خواهیم بود. در عوض اما دو یا سه بازیکن از این باشگاه خواهند رفت. کارلس آلنیا و ژان کلیر تودیبو دو بازیکن جوان بارسا که چندان فرصت بازی پیدا نمی‌کنند، اولین جدا شده‌ها خواهند بود. تودیبو که به عنوان یک مدافع جوان از تولوز جذب شد، نتوانست در رقابت با پیکه، اومتیتی و لنگله خودی نشان دهد و کادر فنی را ناامید کرده است. هر دو البته به شرطی جدا می‌شوند که پیشنهادی خوب و معقول به بارسلونا ارائه شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین17 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن گفت: خواسته‌های خود را به بازیکنان و کادر فنی اعلام کردیم و هر اشتباهی در بازی‌های آینده ممکن است تاوان داشته باشد. تمرینات خوبی را در این مدت داشتیم و از نظر روحی - روانی آماده این بازی بودیم، اما به نظرم بازیکنان ما در حد نام ذوب‌آهن ظاهر نشدند. آنها باید با تمرکز بیشتری بازی کنند تا انتظارات باشگاه و هواداران را در ۲ بازی آینده برآورده کنند. البته دیدم که یکی، دو بازیکن گفته بودند ما تفکرات سرمربی را به خوبی اجرا نکردیم، اما هرچه است باید انتظارات هواداران ذوب‌آهن برآورده شود. جمشیدی در مورد درگیری لفظی جواد محمدی، مدیرعامل ذوب‌آهن با برخی از هواداران، گفت: من هم این موضوع را شنیدم، ولی خودم چیزی ندیدم.

نظرها

اخبار بیشتر