فیلم | ۱۴ هزار رأس گوسفند در دریای سیاه غرق شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین

فیلم | ۱۴ هزار رأس گوسفند در دریای سیاه غرق شدند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
عملیات نجات بیش از ۱۴ هزار رأس گوسفند گرفتار در یک کشتی واژگون شده در دریای سیاه، روز شنبه ۹ آذر متوقف شد. تنها ۲۵۴ رأس از این حیوانات از کشتی مرگ نجات یافتند.

دریافت ۳ MB

کشتی ویژه حمل دام «کوئین هیند» قرار بود ۱۴ هزار و ۶۰۰ رأس گوسفند از رومانی به عربستان صادر کند که روز یکشنبه هفته گذشته (سوم آذر) در چند صد متری بندر میدیا در دریای سیاه واژگون شد. کمتر از ۳۰۰ رأس از این حیوانات از این حادثه جان سالم به در بردند. ۲۱ خدمه کشتی روز حادثه با کمک امدادرسان‌ها موفق به ترک کشتی شدند. این حادثه اعتراض انجمن‌های حمایت از حیوانات را برانگیخته چرا که برخی از این انجمن‌ها پیشتر به شرایط غیر استاندارد حمل دام در رومانی اشاره کرده و خواستار وضع قوانین در این باره شده ‌بودند. رومانی از بزرگترین صادر کنندگان اروپایی دام به کشورهای عربی است و همواره انتقادهایی به دولت لوودویک اوربان درباره بی‌قانونی در این حوزه شده است. پس از وقوع این حادثه، یکی از مسئولان انجمن «حیوانات بین‌المللی» اعلام کرده بود کشتی «کوئین هیند» بیش از حد ظرفیتش دام حمل کرده بود. انجمن‌ «نجات و رسیدگی به حیوانات آرکا» (Arca Animal Rescue & Care) در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد: «اگر امدادرسانی سریعتر انجام می‌شد، هزاران رأس از این گوسفندان نجات پیدا می‌کردند.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر