سه کشته در سقوط یک فروند هواپیما در آمریکا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

سه کشته در سقوط یک فروند هواپیما در آمریکا

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
سه نفر بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در ایالت تگزاس آمریکا کشته شدند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، شماری از رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند سه نفر بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در فرودگاه بین المللی سن آنتونیو در ایالت تگزاس کشته شدند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خانه ملتخانه ملت2 روز قبل
عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر پیش روی روحانی به ژاپن و احتمال درخواست میانجی‌گری برای مذاکره با آمریکا از سوی این کشور، گفت: آبه شینزو با پیام مکتوب ترامپ خدمت مقام معظم رهبری رسید و چون حضرت آیت الله خامنه‌ای هیچ تغییری در رفتار آمریکا ندیده بودند، ضمن رفتار با احترام با شینزو، پیام رئیس جمهور آمریکا را دریافت نکردند چرا که نمی‌شود هیچ پاسخی به دشمنی داد که هیچ اقدامی در راستای صلح و ثبات انجام نمی‌دهد. نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه تا زمانی که آمریکایی‌ها نظر رهبر معظم انقلاب که نظر ملت ایران است تأمین نکند، هیچ میانجی‌گری انجام نمی‌شود، اظهار داشت: قطعا ژاپن در جریان سفر رئیس جمهور کشورمان به توکیو درخواست میانجی‌گری می‌کند البته اگر اختیاراتی از سوی آمریکا به وی داده شده باشد. وی افزود: با این حال اختیارات رئیس جمهور ژاپن در میانجی‌گری باید به میزانی باشد که برای مثال تعلیق تحریم‌های علیه ایران را به همراه داشته باشد، در غیر این صورت با فضای موجود، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. یوسفیان ملا در ادامه ژاپن را شریک تجاری معقولی برای ایران دانست و افزود: البته ژاپن علیرغم تمام اقدامات آمریکا علیه این کشور از جمله تجربه بمب اتم از سوی آیزنهاور، دربست در اختیار آمریکایی‌ها است؛ با این حال نسبت به شرکای دیگر، شریک تجاری عاقل‌تری نیز برای ایران بوده است. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در سفرهایی با جنبه تجاری و اقتصادی، همواره گروه‌هایی رئیس جمهور را همراه می‌کنند، خاطرنشان ساخت: زمانی که هیأت دولت در حال مذاکرات سیاسی هستند، تاجران و کارآفرینان نیز در حال مذاکره تجاری و اقتصادی با همتایان خود خواهند بود که منجر به توسعه روابط تجاری می‌شود که در زمان تحریم بسیار به آن نیاز است. /پایان پیام

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر