۱۰۰ هزار دلار هزینه جایگاه یک خواننده برای حمایت از فتنه‌گران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین

۱۰۰ هزار دلار هزینه جایگاه یک خواننده برای حمایت از فتنه‌گران

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- مدیر یک تلویزیون معاند از هزینه گسترده ضد انقلاب برای حمایت خواننده خارج نشین از فتنه‌گران پرده برداشت. تاریخ انتشار: 10:21 - 11 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۳۰۲۰

به گزارش گروه چند رسان‌های خبرگزاری میزان، «شهرام همایون» با اشاره به ورود پول‌های کلان به نهاد‌های اپوزیسیون در زمان فتنه ۸۸ گفت: در تظاهرات حمایتی واشنگتن برای حمایت از جنبش سبز، تنها ۱۰۰ هزار دلار هزینه استیج خوانندگی داریوش شد.

کد ویدیو دانلودبیشتر ببینید:پس لرزه‌های مستند «ایستگاه پایانی دورغ» در خانه پوشالی ضد انقلابمستند «ایستگاه پایانی دروغ»ترور به سبک BBC

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

۱۰۰ هزار دلار هزینه جایگاه یک خواننده برای حمایت از فتنه‌گران - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر