واکنش تند مجری تلویزیون به معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین

واکنش تند مجری تلویزیون به معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
مجری برنامه «یه روز تازه» در شبکه پنج ضمن متهم کردن برخی سلبریتی‌ها به دورویی به تصمیم جدید دولت درباره معافیت مالیاتی 100 درصدی هنرمندان اعتراض کرد.

اعتمادآنلاین| پس از انتشار خبر معافیت مالیاتی ۱۰۰ درصدی هنرمندان و همزمانی آن با انتشار بیانیه برخی سلبریتی‌ها درباره حوادث پس از گران شدن بنزین، مجری برنامه «یه روز تازه» با اشاره به این موضوع ضمن متهم کردن برخی سلبریتی‌ها به دورویی به تصمیم جدید دولت درباره این معافیت مالیاتی اعتراض کرد.

گفتنی است «کارن همایونفر» هنرمند و آهنگساز نام آشنای کشور نیز تهیه‌کنندگان بیانیه موسوم به «صدای آبان» را دورویی متهم کرده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر