نماهنگ جدید محمدرضا عیوضی+فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. فرهنگ

نماهنگ جدید محمدرضا عیوضی+فیلم

ایلناخبرگزاری ایلنا |
محمدرضا عیوضی به تازگی با همکاری بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان نماهنگ جدیدی را تولید و منتشر کرده است. نام این اثر «معجزه» است و آرش بهمنی کارگردان آن است.

نماهنگ جدید محمدرضا عیوضی+فیلم - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا عیوضی با همیاری بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان نماهنگ جدیدی را منتتشر کرده است.

نام اثر جدید محمدرضا عیوضی «معجزه» است و امیر حسینی آهنگساز آن است. ترانه این اثر ا نیز ناصر نامدار سروده و رامین عبدالهی آن را تنظیم کرده است. کارگردانی نماهنگ نیز به عهده آرش بهمنی بوده است.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

محمدرضا عیوضی یکی از خوانندگان نسل اول پس از انقلاب است که طی سال‌های فعالیتش علاوه بر تولید چند تک‌آهنگ آلبوم‌های «رنگین‌کمون»، «بر می‌گردم»، «دختر شاه پریون»، «یه روز برفی» و «دل خوش سیری چند؟» را در کارنامه دارد.

نماهنگ «معجزه» با حضور و صدای محمدرضا عیوضی؛ ببینید و دانلود کنید؛

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر