رژه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

رژه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در صنعا رژه نظامی برگزار کردند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المسیره، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در مناطق مختلف صنعا پایتخت یمن در سالروز استقلال رژه رفتند و بر آزادسازی سرتاسر این کشور تأکید کردند. ارتش و کمیته‌های مردمی در مناطق السبعین، الصافیه، الوحده، التحریر و معین در صنعا به مناسبت روز استقلال رژه برگزار و بر تحرکات جدی برای بیرون راندن متجاوزان و به شکست کشاندن طرح‌های شیطانی آن‌ها تأکید کردند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیشرف الدین الموشکی خبرنگار این شبکه گزارش داد: گردان‌های منطقه السبعین در صنعا به شکل پیاده نظام و سوار بر خودرو‌های نظامی، رژه برگزار کردند که نشان دهنده پایداری قاطعانه بود.

یکی از افسران یمنی در این منطقه گفت: با برگزاری این رژه به دشمنان داخلی و خارجی پیام می‌دهیم که آمادگی داریم و همه متجاوزان یا اشغالگران شکست خواهند خورد.یکی دیگر از نیرو‌های یمنی گفت: در آینده خواهید دید که این نیرو‌ها در جبهه‌ها و درگیری‌ها حضور قدرتمندانه‌ای خواهند داشت.

نیرو‌های ارتش، نیرو‌های امنیتی و همچنین مردم یمن یک خط و جبهه تشکیل دادند و به رهبر این انقلاب وفادار هستند.

یکی از نیرو‌های یمنی گفت: به رهبر خود می‌گوییم ما به منزله دست شما هستیم و هر اقدامی که بگویید انجام خواهیم داد. به همه جهان می‌گوییم ما ملتی هستیم که از رهبر خود اطاعت می‌کند.

خبرنگار این شبکه افزود: از سوی دیگر، نیرو‌های منطقه الصافیه با آمادگی کامل رژه نظامی برگزار کردند و روز استقلال را جشن گرفتند.

خبری: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

یکی از نیرو‌های یمنی در این منطقه گفت: ما همواره آمادگی داریم و برای اینکه به بهترین شکل در راه خدا جهاد کنیم، همه توان خود را بکار می‌گیریم.

خبرنگار این شبکه افزود: منطقه الوحده نیز این گونه بود و نیرو‌های امنیتی و ارتش در این منطقه با در دست داشتن سلاح، رژه برگزار کردند و در آینده اتفاقات غافلگیرکننده‌ای برای متجاوزان و مزدوران رقم خواهند زد.

یکی از نیرو‌های یمنی گفت: گام به گام به سمت آزاد کردن وطن از وجود یهودیان، آمریکایی‌ها و همه تجاوزگران که وارد خاک این کشور شدند، پیش خواهیم رفت. ما هرگز خواری، تسلیم و عقب نشینی نخواهیم کرد.

خبرنگار این شبکه افزود: در همین حال، آزادگان منطقه التحریر هم با عزت و کرامت، به سمت روزی پیش می‌روند که طعم تلخی زندگی و مرگ را به اشغالگران و مزدوران بچشانند و در تاریخ استقلال و آزادی را ثبت کنند.

یکی از نیرو‌های یمنی در این منطقه گفت: تا خروج دشمن و تجاوزگران سعودی، اماراتی، آمریکایی و انگلیسی و همه کسانی که به کشورمان تجاوزگری کردند، مبارزه خواهیم کرد.

دیگری تأکید کرد: در پاسخ به هر طرفی که بخواهد میان مردم ناآرامی ایجاد کند، سستی نشان نخواهیم داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق ۲ هدف مهم دولت دوازدهم است/ مردم به تبلیغات هدفدار توجه نداشته باشند؛ مطمئنا کمکهای معیشتی همچنان ادامه می‌یابد/ با طرح اصلاح قیمت بنزین، مصرف آن به طور متوسط ۲۰ میلیون لیتر کاهش یافته است/ دولت برای تقویت تولید و شکست توطئه دشمنان از طریق مذاکره، مصمم است؛ در این مسیر از چارچوب خطوط قرمز نظام عبور نخواهیم کرد/تقویت شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت خارجی نیست؛ می‌خواهیم مردم در کنار اینترنت خارجی از اینترنت داخلی قوی و توانمند نیز برخوردار باشند/ واقعیت‌ها باید برای مردم توضیح داده شود؛ هیچ چیزی از مردم مخفی نماند/ سال آتی حدود ۴۰۰ هزار میلیارد تومان در مسیر توسعه و آبادانی کشور سرمایه‌گذاری می‌شود/ وزارتخانه‌های صنعت و دادگستری در کنار سازمان تعزیرات، نگذارند مردم در رنج قرار بگیرند

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
حسن روحانی، رئیس جمهوری، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را ۲ هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند. رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در زمینه مبارزه با فقر مطلق نیز بندی در تبصره ۱۴ بودجه گنجانده‌ایم که هر سال اعتبار آن نسبت به سال قبل افزایش یافته است و در این راستا رئیس کمیته امداد امام (ره) در اجتماع بزرگی صراحتا به من اعلام کرد که شما فقر مطلق را پشت سر گذاشته‌اید و امروز در کشور فقر مطلق وجود ندارد، البته اگر در هر منطقه‌ای شاهد فقر مطلق بودیم باید با جدیت نسبت به از بین بردن آن و تأمین رفاه مردم تلاش کنیم. روحانی با تأکید بر اینکه یکی از دستاوردهای دولت یازدهم و دوازدهم توسعه شبکه اطلاعات بوده است، گفت: در این دولت پهنای باند افزایش پیدا کرده و توسعه اینترنت، نسل‌های جدید و گوشی‌های هوشمند با گذشته قابل مقایسه نیست. امروز بسیاری از مشاغل و خدمات رفاهی مردم از طریق فضای مجازی انجام می‌شود. خبر در حال تکمیل است …منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
به گزارش خبر فوری، خبرهای منتشر شده از برخی سایت‌های خبری صهیونیستی حاکی از این است که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و روسیه در سوریه با هم درگیری مختصری پیدا کرده‌اند. از می‌۲۰۱۸ درگیریهای مرزی بین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ایران و روسیه بیشتر شده است. با این حال، اگر گزارش فوق درست باشد احتمال درگیری هوایی روسیه و متحدانش با اسرائیل بالاتر می‌رود. این جنگنده می‌تواند با هواپیماهای دیگر که با سرعت و ارتفاع بیشتری پرواز می‌کنند به راحتی درگیر و پیروز شود. قدرت هوایی روسیه و رژیم صهیونیستیهم روسیه و هم رژیم صهیونیستی از توان هوایی بالایی برخوردارند.

دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی

مهرمهر1 روز قبل
امروز در مجلس شورای اسلامی به بررسی دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و بررسی لایحه دو فوریتی درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌پردازند.

باور استعدادها، راهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و اروپا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دستاورد‌ها و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان گفت: نیرو‌های علمی و دانش بنیان باید مورد توجه قرار گیرند، در این جلسه مسائلی در رابطه با مشکلات این شرکت‌ها اعم از در حوزه تامین اجتماعی، فضای کسب و کار، مالیات، گمرک و مجوز‌ها مطرح شد، اما مگر غیر از دولت این موضوع به جای دیگری ربط دارد، چرا باید کاری کنیم فضای کسب و کار مشکل پیدا کند، دولت می‌تواند لایحه فوریتی در این باره به مجلس بیاورد و مشکلات را حل کند. آقای پزشکیان با بیان اینکه رئیس دولت و معاون وزیر می‌گویند وضعیت کسب و کار بد است و ما رتبه صد و چندمی در فضای کسب و کار داریم چه کسی باید این وضع را اصلاح کند، ادامه داد: ما در دو موضوع هسته‌ای و موشک‌ها نگاه ویژه و تعهد سیاسی داشتیم و با قدرت حرفمان را در دنیا به کرسی نشاندیم و امروز می‌دانید قادریم کارمان را انجام دهیم، مسوولان ارشد مملکت باید بپذیرند با دانشمندان و جوانان می‌شود مملکت را درست کرد اگر پیشنهادی برای حل مشکلات دارند می‌توانند آن را به مجلس بیاورند ما هم با تمام قدرت آماده همکاری هستیم. آقای پزشکیان گفت: نیازمند عزم و اراده ملی و اعتماد به جوانان هستیم، برای حل مشکلات شرکت‌های دانش بنیان کارگروهی متشکل از وزارتخانه‌های اقتصاد، کار، علوم، بانک مرکزی و سازمان ثبت تشکیل و با کمیسیون‌های مربوط به مجلس هماهنگی شود، به این شرکت‌ها اختیاراتی داده شود و با تعهد و عزم و اراده از آن‌ها حمایت و دفاع کنیم. نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است مقابل آمریکا و تحریم‌ها بایستیم باید به مغز‌ها و استعداد‌ها باور داشته باشیم، اگر آن‌ها را باور و حمایت کنیم، آمریکا، اروپا وهیچ قدرتی نمی‌تواند ما را زمین گیر کنند بلکه از بحران هم نجات پیدا می‌کنیم؛ راه نجات ممکلت علم و دانش است و نمایندگان نیز با قدرت پشتیبان این امر هستند.
تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه خداوند در قرآن بر انسان‌ها منت گذاشته است و این نعمت ارزشمند ولایت و رهبری است افزود: این مسئله در حقیقت ارزش و اهمیت این مهم را نشان می‌دهد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: در آن زمان مقام معظم رهبری نیز بعد از تحمل زندان‌ها و شکنجه‌های متعدد به ایرانشهر و جیرفت تبعید شدند و این نعمت ولایت و رهبری است. وی با بیان اینکه ولایت و رهبری از جمله این عناصر مهم است گفت: همه تلاش دشمنان این است که مقام معظم رهبری را تضعیف کنند و از بین ببرند اما نمی‌توانند. قالیباف دومین عنصر مهم و اساسی را مردم دانست و افزود: این مردم هستند که اگر در میدان نباشند ولایت هم نمی‌تواند خواسته‌های خود را تحقق بخشد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه مشکلات امروز را می‌شود به ثبات رساند چرا که این ظرفیت در کشور وجود دارد افزود: مجلس پیش رو اولین گامی است که برای این مهم باید برداشته شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴- دولت در بازار مسکن سردرگم عمل می‌کند و با وجود قانون مصوب، ۴ سال است که از خانه‌های خالی و احتکار شده مالیات نمی‌گیرد. به بن بست رسیدن طرح‌های تسهیلاتی دولت در حمایت از رونق در بخش مسکن دو علت مهم دارد. دیگر موضوعی که در ماه‌های گذشته بحث درباره آن به شکلی جدی افزایش یافته است، افزایش درآمدهای مالیاتی دولت است. یکی از اصلی‌ترین بخش‌هایی که در سال‌های اخیر بارها صحبت‌هایی درباره چگونگی پرداخت مالیات در آن مطرح شده، موضوع واحدهای خالی است. فردین یزدانی، کارشناس بازار مسکن می‌گوید بخش قابل‌توجهی از واحدهای مسکونی خالی در مناطق بالای شهر و با قیمت‌هایی بسیار بیشتر از حد توان خرید متقاضیان عادی هستند.

نظرها

اخبار بیشتر