هیات تطبیق باید درباره کمیته رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده حوادث اخیر تهران نظر دهد/ تا نهایی شدن روند قانونی، ناظر بر اجرای مصوبه هستیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اجتماعی
هیات تطبیق باید درباره کمیته رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده حوادث اخیر تهران نظر دهد/ تا نهایی شدن روند قانونی، ناظر بر اجرای مصوبه هستیم

هیات تطبیق باید درباره کمیته رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده حوادث اخیر تهران نظر دهد/ تا نهایی شدن روند قانونی، ناظر بر اجرای مصوبه هستیم

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
در یکصد‌ و‌ هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران، طرحی برای رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث اخیر شهر تهران ارائه شد و با 2 فوریت به تصویب اعضا رسید.

اعتمادآنلاین|طرح رسیدگی به خانواده‌های آسیب‌دیده از حوادث اخیر شهر تهران توسط شهربانو امانی ارائه شد و او به همراه محمود میرلوحی و محمدجواد حق‌شناس کمیته سه‌نفره‌ای شدند که قرار است بر این موضوع رسیدگی کنند.

با وجود این، هنوز شرح وظایف این کمیته سه‌نفره مشخص نیست.

امانی درباره چند‌و‌چون کارکرد این کمیته و نحوه برخورد با خانواده‌های آسیب‌دیده به اعتمادآنلاین گفت: تا به حال چند جلسه برگزار کرده‌ایم، اما قرار شده است هیات تطبیق درباره این موضوع تصمیم‌گیری کند و تا قبل از آن نمی‌توانیم درباره این موضوع حرفی بزنیم.

در خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: الان انتظار داریم که شهرداری تهران برنامه‌اش را بدهد و ما هم ناظر بر اجرایی شدن مصوبه باشیم.

امانی در پایان گفت: اما تا آن زمان هیات تطبیق باید نظرش را بدهد، مراحل و روند قانونی‌اش را طی کند و تبدیل به قانون شود. پس از آن می‌توانیم درباره ابعاد کار صحبت کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صحبت‌های رایان پورجم فرزند‌ منصور پورجم از جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

صحنه‌های دیده نشده از تمرین روزانه بروسلی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

امشب، وضع نامناسب آب و هوا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ محبی در ارتباط زنده تصویری با بخش خبر ۲۱ شبکه یک سیما افزود: وضع تردد در جاده‌های کشور نامناسب است و چنانچه سفر کردن در ساعات پیش رو ضرورت دارد توصیه می‌شود رانندگان زنجیر چرخ و ترجیحا اغذیه مناسب و پتو به همراه داشته باشند. وی ادامه داد: به علت بارندگی برف و باران در بیشتر محور‌های مواصلاتی کشور، مخصوصا جاده‌های کوهستانی شمال کشور، رعایت سرعت مطمئن و فاصله قانونی از ضروریات تردد در این ایام است.

بارش برف و باران در بیشتر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: بارش در نواحی شمالی به صورت برف و در نواحی جنوبی به صورت باران خواهد بود. کارشناس هواشناسی گفت: همچنین برای مراکز جنوبی، بارش‌ها به صورت رگبار و رعد و برق و در استان‌های بوشهر، فارس، کرمان، یزد و اصفهان بارش برف و باران پیش بینی می‌شود. سرکرده ادامه داد: امروز و فردا در نواحی شرقی و جنوب شرقی وزش باد پیش بینی می‌شود. کارشناس هواشناسی گفت:: همچنین برای جاده‌های کوهستانی البرز و شمال غرب زاگرس مرکزی بارش برف، مه غلیظ، کاهش دید و ایجاد کولاک را پیش رو داریم. وی افزود: در تهران بارش برف پیش بینی می‌شود و دما در حال حاضر صفر درجه است که در بیشترین حالت به سه درجه بالای صفر خواهد رسید.

ادامه فعالیت سامانه بارشی در بیشتر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: شدت و اوج بارش‌ها را در چند منطقه خواهیم داشت، از جمله سواحل دریای خزر مانند استان گیلان، اردبیل و غرب استان مازندران و به ویژه در دامنه‌های زاگرس در بخش‌هایی همچون استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، بخش‌های غربی اصفهان و حتی نواحی شمالی خوزستان که بارش‌ها در نواحی کوهستانی و سردسیر به شکل برف خواهد بود، در نواحی جنوبی‌تر همراه با رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود و به تدریج روانه قسمت‌های شرقی می‌شود. وی افزود: برای فردا بجز بخش‌هایی در جنوب شرق کشور یعنی استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان که به نظر می‌رسد بارش نداشته باشند، در بیشتر مناطق کشور بارش‌ها با شدت و ضعف رخ خواهد داد. خانم احمدی افزود: به لحاظ شرایط دمایی نیز از روز دوشنبه تا پایان هفته هوای نسبتا سردتری بیشتر مناطق کشور به خصوص نیمه شمالی و بخش‌های غربی کشور را در بر می‌گیرد. کارشناس هواشناسی ادامه داد: وزش باد مهم‌ترین پدیده‌ای است که امروز و فردا برای بخش‌های شرقی کشور اتفاق می‌افتد و در برخی ساعات وزش باد شدت می‌یابد. خانم احمدی تصریح کرد: در پایتخت نیز به تناوب بارش برف و باران ادامه پیدا می‌کند و بیشینه دمای پیش بینی شده برای هوای امروز تهران ۵ تا ۶ درجه است.

نظرها

اخبار بیشتر