راهنمای تروفی Death Stranding
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
راهنمای تروفی Death Stranding

راهنمای تروفی Death Stranding

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
Death Stranding جزو آن دسته از بازی‌هایی است که تعداد تروفی‌های متعددی دارد، اما با کمی وقت گذاشتن، آن‌ها را به‌سادگی کسب می‌کنید.

مقاله‌های مرتبط:بررسی بازی Death Stranding

Death Stranding، جزو آن دسته از بازی‌هایی است که کاملا سلیقه‌ای است. در بخش داستان، دث استرندینگ یک تجربه سینمایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از نظر گرافیک و جلوه‌های بصری هم، Death Stranding در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است. یکی از مواردی که گیم‌پلی دث استرندینگ را جذاب نشان می‌دهد، وجود آیتم‌های مختلف و متنوع است که هرکدام از آن‌ها، عملکرد متفاوتی دارد. بااین‌حال، دث استرندینگ بازی بی‌نقصی هم نیست و هوش مصنوعی دشمنان، فیزیک بد موتور سیکلت و شخصیت‌پردازی کاراکتر منفی بازی، از مواردی هستند که به تجربه‌ی شما لطمه می‌زنند. در این قسمت از راهنمای تروفی به‌سراغ دث استرندینگ رفته‌ایم تا کاربران به‌راحتی بتوانند تروفی‌های آن را کسب کنند.اطلاعات کلیدرجه سختی تروفی‌های بازی: ۳ از ۱۰مدت زمانی‌که طول می‌کشد تا تمامی تروفی‌ها را کسب کنید: ۷۰ الی ۱۳۰ ساعت (بدون درنظر گرفتن زمان‌هایی که بدون تحرکت هستید)تعداد تروفی‌ها: ۶۳ عدد و معادل ۱۲۱۵ امتیاز (۵۹ تروفی برنز، دو تروفی نقره، یک تروفی طلا و یک تروفی پلاتینیوم)تروفی‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: نداردتروفی‌هایی که گلیچ دارند: نداردآیا درجه سختی در کسب تروفی‌ها  تاثیر گذار است؟ بلهحداقل دفاعتی که باید بازی را تمام کنید: یک دورآیا پس از پایان بازی می‌توانید به‌صورت آزادانه در محیط بگردید: بله. پس از تمام کردن داستان، تمامی محیط‌ها، آیتم‌های جمع‌آوری و Deliveryها در دسترس هستندتاریخ عرضه: ۱۷ آبان ماه

راهنمای تروفی Death Stranding - 3

توضیح: تمامی تروفی‌های بازی را کسب کنید

راهنمای تروفی Death Stranding - 5

توضیح: پیش درآمد بازی را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 8

توضیح: قسمت اول بازی را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 11

توضیح: قسمت دوم بازی را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 14

توضیح: قسمت سوم بازی را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 17

توضیح: قسمت چهارم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 20

توضیح: قسمت پنجم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 23

توضیح: قسمت ششم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 26

توضیح: قسمت هفتم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 29

توضیح: قسمت هشتم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 32

توضیح: قسمت نهم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 35

توضیح: قسمت دهم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 38

توضیح: قسمت یازدهم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 41

توضیح: قسمت دوازدهم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 44

توضیح: قسمت سیزدهم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 47

توضیح: قسمت چهاردهم را کامل کنید

تروفی داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 50

توضیح: یک سفارش استاندارد را کامل کنید

توضیحات تروفی Deliveries Done را مطالعه کنید

راهنمای تروفی Death Stranding - 53

توضیح: ۳۶ سفارش استاندارد را کامل کنید

بازیکنان در جریان کامل کردن مأموریت داستانی [Order No. ۹] در قسمت دوم، می‌توانند به سفارش‌های استاندارد دسترسی داشته باشند. سفارش‌های استاندارد را می‌توان مأموریت‌های فرعی دث استرندینگ دانست که ازطریق ترمینال‌ها، به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. پیشنهاد می‌کنم که با ورود به هر ترمینال، سعی کنید تمامی مأموریت‌های جانبی را انجام دهید، زیرا برای تروفی Best Beloved، باید تمامی تاسیسات را به آخرین سطح ممکن برسانید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 56

توضیح: ۱۰ پرمیوم دلیوری را با کسب رتبه Legend یا Legend of Legends در هر دسته‌بندی، کامل کنید

توضیحات تروفی Growth of a Legend را مطالعه کنید

راهنمای تروفی Death Stranding - 59

توضیح: ۲۰ عدد پرمیوم دلیوری را با کسب رتبه Legend of Legends در هر دسته‌بندی، کامل کنید

این تروفی را می‌توان پیچیده‌ترین تروفی دث استرندینگ دانست. قبل از شروع توضیحات، بگویم که برای کسب رتبه Legend of Legends حتما باید بازی را روی درجه سختی Hard تجربه کنید. برای فعال شدن پرمیوم دلیوری، باید مأموریت داستانی [Order No. ۲۴] را کامل کنید که در قسمت سوم به آن می‌رسید. در ادامه زمانی‌که در هر ترمینال یک سفارش استاندارد را انتخاب می‌کنید، جهت سمت راست دی‌پد را فشار دهید تا بتوانید حالت پرمیوم دلیوری را انتخاب کنید. این گزینه سبب می‌شود تا یک سری محدودیت برای شما به‌وجود آید. سپس باید در تمامی مأموریت‌های جانبی که این حالت را انتخاب کرده‌اید، رتبه S را دریافت کنید. رتبه S در سایر درجه‌سختی‌ها تنها رتبه Legend را در اختیار شما قرار می‌دهد. به همین منظور در ابتدای متن گفته شد که روی درجه سختی Hard به‌سراغ این تروفی بروید. در توضیحات تروفی گفته شده که باید در تمامی دسته‌بندی‌ها، این رتبه را کسب کنید. هر مأموریت در یکی از چهار دسته‌بندی Condition، Quantity، Miscellaneous و Delivery-Time قرار می‌گیرد. ازاین‌رو ۲۰ مأموریت فرعی را باید در هر یک از این دسته‌بندی‌ها کامل کنید. به‌عبارتی بازیکنان باید ۸۰ رتبه Legend of Legends را کسب کنند. بازیکن در زمان انتخاب سفارش استاندارد خود، می‌تواند مشاهده کند که مأموریت مورد نظر، در چه دسته‌بندی قرار دارد. در انتها به این مورد اشاره کنم که مأموریت‌های داستانی جزو این تروفی به‌حساب نمی‌آیند و با باز کردن نقشه بازی، فشردن دی‌پد سمت چپ، وارد شدن به قسمت Bridge Links و انتخاب آی‌دی PSN خود، می‌توانید وارد سفارش‌ها و در انتها پرمیوم دلیوری‌های کامل شده بروید و متوجه شوید که چه تعداد سفارش را با کسب رتبه Legend of Legends کامل کرده‌اید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 62

توضیح: اولین درخواست Supply خود را صادر کنید

برای انجام این کار باید به سرورهای بازی جهت تجربه‌ی آنلاین متصل باشید. سپس دکمه آپشن کنترلر خود را فشار دهید و در ادامه با فشردن جهت سمت چپ دی‌پد، Supply Requests را انتخاب کنید. در انتها آیتم مورد نظر و مقصد را هم انتخاب کنید تا درخواست شما فرستاده شود. دراین‌میان اشاره کنم که درخواست Supply در قسمت دوم و پس از کامل کردن [Order No. ۱۰] در دسترس قرار می‌گیرد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 65

توضیح: یک سفارش استاندارد را ازطریق هوش مصنوعی کامل کنید

در جریان قسمت سوم بازیکنان می‌توانند استفاده از هوش مصنوعی برای انجام سفارش استاندارد را آزاد کنند. در ادامه ازطریق یکی از ترمینال‌ها، سفارش‌های استاندارد در حالت Bot-Deliverable را انتخاب کنید. این نوع سفارش‌ها پس از گذشت یک ساعت، کامل می‌شوند، اما در همان لحظه گزینه کامل شدن را مشاهده نمی‌کنید. باید وارد یک ترمینال شوید یا یک سفارش دیگر را کامل کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 68

توضیح: اولین سازه خود را بسازید

ساخت و ساز در Death Stranding شامل مواردی نظیر علامت‌ها و نردبان می‌شود. همچنین ساخت لنگرهایی برای بالا رفتن از محیط هم جزو این تروفی به‌حساب می‌آید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 71

توضیح: از هر نوع آیتم ساخت و ساز، حداقل یک عدد را بسازید.

کل آیتم‌هایی که می‌توانید در دث استرندینگ بسازید (به‌عنوان سازه یا همان Structure)، به‌شرح زیر است که هرکدام زیر مجموعه‌های مخصوص‌به خود را دارند. از هر نوع یک عدد را بسازید. البته اشاره کنم که ساخت بعضی از آیتم‌های ساخت‌وساز، پس از انجام مأموریت داستانی‌های مختلف در دسترس قرار می‌گیرد.SignLadderAnchorGeneratorWatchtowerTimefall ShelterZiplineBridgeSafehouseRoad

راهنمای تروفی Death Stranding - 74

توضیح: خود را به اولین UCA متصل کنید

تروفی داستانی که آن را در جریان قسمت دوم کسب خواهید کرد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 77

توضیح: تمامی تاسیسات UCA را به شبکه متصل کنید

در جهان بازی دث استرندینگ ۳۹ تاسیسات UCA قرار دارد که باید همه آن‌ها را به شبکه UCA متصل کنید. درواقع تاسیسات UCA نقش Outpostها را ایفا می‌کنند. کاربران از اینجا می‌توانند محل دقیق هر ۳۹ تاسیسات UCA را مشاهده کنند.

راهنمای تروفی Death Stranding - 80

توضیح: یکی از تاسیسات UCA را به سطح سه برسید

هر یک از تاسیسات بازی دارای پنج سطح مختلف هستند که سطح آن‌ها ازطریق یک ستاره در نقشه بازی نمایش داده می‌شود. با انجام مأموریت‌های فرعی هر تاسیسات، می‌توانید سطح آن‌ها را ارتقا دهید. با انجام دادن مأموریت‌های داستانی و همچنین مأموریت‌های فرعی، به‌صورت خودکار این تروفی را کسب می‌کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 83

توضیح: تمامی تاسیسات را به آخرین سطح ممکن برسید

این تروفی را می‌توان آخرین تروفی دانست که کسب می‌کنید. در جهان بازی ۳۹ تاسیسات UCA قرار دارد که باید جدا از پیدا کردن تمامی آن‌ها، سطح خود را هم با هر تاسیسات به پنج برسانید. ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنم در درجه سختی HARD به‌سراغ این تروفی بروید، زیرا انجام پرمیوم دلیوری‌ها و کسب Legend of Legends، باعث می‌شود لایک‌های بسیار زیادی را کسب کنید. به‌عبارتی تعداد لایک‌هایی که برای تاسیسات کسب می‌کنید، باعث افزایش سطح آن می‌شود. همچنین تعداد لایک‌های هر تاسیسات نسبت‌به سایر تاسیسات بازی، متفاوت است. دراین‌میان اشاره کنم که وزن بارهایی که به مقصد می‌رسانید، در کسب لایک تاثیر گذار است. ازاین‌رو سعی کنید راه‌های مفید و کوتاهی را میان تاسیسات بازی به‌وجود بیارید تا بتوانید بارهای متعدد و سنگین را با کمترین چالش، به‌مقصد برسانید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 86

توضیح: اولین لایک خود را اهدا کنید

برای کسب این تروفی حتما لازم نیست که بازی را به‌صورت آنلاین تجربه کنید، زیرا جدا از بازیکنان، وسایل و آیتم‌های مختلفی را در جهان بازی مشاهده می‌کنید که توسط شخصیت‌های غیر قابل بازی (NPC) در محل مورد نظر قرار داده شده‌اند. بازیکنان می‌توانند این دسته از آیتم‌ها را هم لایک کنند.

راهنمای تروفی Death Stranding - 89

توضیح: روی صفحه نتایج، به مجموع ۲۴۰۰ لایک برسید

توضیحات تروفی The World’s Most Popular Porter را مشاهده کنید

راهنمای تروفی Death Stranding - 92

توضیح: روی صفحه نتایج، به مجموع ۵۰ هزار لایک برسید

در جریان انجام تروفی‌های Great Deliverer و Best Beloved، این تروفی را هم کسب خواهید کرد. بازیکنان اکثر لایک‌های خود را به‌واسطه به مقصد رساندن بارها و بریج لینک (Bridge-Link) کسب می‌کنند. بریج لینک درواقع همان لایک شدن ساخت‌وسازها یا قرار دادن آیتم‌های مختلف شما در محیط برای سایر بازیکنان است. اگر این دسته از آیتم‌ها و ساخت‌وسازها لایک شوند، جزو لایک‌های آنلاین شما به‌حساب می‌آیند. به‌عبارتی بازی برای این تروفی هم لایک‌های آفلاین و هم لایک‌های آنلاین را محاسبه می‌کند. برای مثال اگر از به‌مقصد رساندن بارها در حالت آفلاین بازی ۲۰ هزار لایک کسب کرده باشید، زمانی‌که لایک‌های آنلاین شما به رقم ۳۰ هزار برسد، این تروفی را کسب می‌کنید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

راهنمای تروفی Death Stranding - 96

توضیح: اولین‌بار گمشده خود را به مقصد برسانید

بازیکنان می‌توانند بارهای گمشده را در نقاط متعددی از نقشه بازی پیدا کنند. تنها کافی است از دکمه R۱ برای اسکن شدن محیط و علامت‌گذاری بارهای گمشده استفاده کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 99

توضیح: اولین دونیت خود برای سلاح، تجهیزات یا سایر موارد را انجام دهید

برای دونیت کردن، ابتدا باید به سرورهای آنلاین بازی وصل باشید. سپس یکی از ترمینال‌ها را باز کنید. در ادامه وارد بخش Share Locker و Donate Weapons & Equipment شوید. یکی از آیتم‌های مورد نظر خود را انتخاب و دکمه ضربدر را نگه دارید. این کار باعث حذف شدن یک آیتم از جهان شما و قرار گرفتن آن در جهان سایر بازیکنان می‌شود.

راهنمای تروفی Death Stranding - 102

توضیح: برای اولین‌بار، کریستال کیرال را بازیافت کنید

تروفی داستانی که آن را در جریان قسمت دوم کسب خواهید کرد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 105

توضیح: اولین چیپ حافظه خود را بازیابی کنید

توضیحات تروفی Fount of Knowledge را مطالعه کنید

راهنمای تروفی Death Stranding - 108

توضیح: تمامی چیپ‌های حافظه را بازیابی کنید

در جهان بازی ۵۶ چیپ حافظه قرار داده شده است که با مشاهده‌ی ویدیو زیر، می‌توانید محل دقیق تمامی چیپ‌ها را متوجه شوید.

دانلود ویدیو از آپارات

راهنمای تروفی Death Stranding - 112

توضیح: اولین دیتا شخصی‌سازی خود را دریافت کنید

کاربران این تروفی را می‌توانند به‌صورت خودکار دریافت کنند. زمانی‌که در حال ارتقای سطح اتصال خود هستید، دیتا شخصی‌سازی کسب می‌کنید که از آن‌ها برای شخصی‌سازی سازه‌ها و آیتم‌ها استفاده می‌شود.

راهنمای تروفی Death Stranding - 115

توضیح: در اولین حوضچه آب گرم خود حمام کنید

بازیکنان ازطریق ویدیو زیر می‌توانند محل دقیق یکی از هفت حوضچه آب گرم بازی را مشاهده کنند.

دانلود ویدیو از آپارات

راهنمای تروفی Death Stranding - 119

توضیح: ۱۰۰ ایمیل را بخوانید

بازیکنان با انجام مراحل داستانی و ارتقای تاسیسات، ایمیل دریافت خواهند کرد. ازاین‌رو در جریان کامل کردن داستان و همچنین ارتقای تاسیسات بازی، به‌راحتی می‌توانید این تروفی را کسب کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 122

توضیح: ۱۰۰ مصاحبه را بخوانید

پروسه انجام این تروفی هم همانند قبل است با این تفاوت که جدا از ارتقای تاسیسات و مراحل داستانی، پیدا کردن چیپ‌های حافظه هم باعث می‌شود مصاحبه‌های مختلفی را برای مطالعه کردن کسب کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 125

توضیح: به باربرهای داخل یک محیط تروریستی MULE برای اولین‌بار کمک کنید

برای کسب این تروفی تنها کافی است که به یکی از کمپ‌های MULE داخل بازی بروید و تمامی دشمنان را ازطریق سلاح Non-Lethal Assault Rifle خود از میان بردارید؛ سلاحی که در جریان اپیزود چهارم در اختیار شما قرار داده می‌شود. دراین‌میان اشاره کنم که حتما گلوله‌های خود را روی گلوله‌های لاستیکی (Rubber) قرار دهید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 128

توضیح: با BB به آخرین سطح ممکن برسید

کارهایی مثل راه رفتن، تعامل با BB زمانی‌که در اتاق شخصی خود هستید و همچنین آرام کردن Bridge Baby وقتی که گریه می‌کند، از مواردی هستند که باعث افزایش سطح BB می‌شود. در مجموع BB دارای پنج سطح است که با رعایت کردن این موارد، می‌توانید او را به‌راحتی به‌سطح پنج برسانید. همچنین اشاره کنم که هیچ‌وقت نگذارید نوار سلامت BB خالی شود، زیرا این کار باعث کاهش سطح ارتباط شما با BB می‌شود.

راهنمای تروفی Death Stranding - 131

توضیح: از BB یک لایک دریافت کنید

این تروفی را به‌صورت خودکار و درجریان ارتقای سطح BB دریافت خواهید کرد، اما برای سریع‌تر کردن این روند، می‌توانید ازطریق Speed Skeleton یک مسافت بسیار زیاد را بپرید یا زمانی‌که در اتاق شخصی خود هستید، جلوی آینه با استیک سمت راست کارهای مختلفی را انجام دهید و از خود عکس بگیرید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 134

توضیح: در یکی از دسته‌بندی‌های (Category) سنجش تحویل دادن، به درجه ۱۰ برسید

توضیحات تروفی Great Deliverer را مطالعه کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 137

توضیح: در تمامی دسته‌بندی‌های سنجش دلیوری به‌ درجه ۶۰ برسید

بازیکنان برای کسب تروفی Best Beloved، این تروفی را هم کسب خواهند کرد. دراین‌میان یک نکته وجود دارد و آن هم این است که یکی از دسته‌بندی‌ها، بریج لینک نام دارد که مربوط‌به بخش آنلاین بازی دث استرندینگ می‌شود. با کسب لایک از سوی سایر بازیکن‌های جهان بازی‌، می‌توانید درجه این بخش را افزایش دهید. ازاین‌رو به‌صورت آنلاین مشغول تجربه بازی شوید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 140

توضیح: یک Catcher را شکست دهید

Catcherها همان BTهای بزرگی هستند که پس از گرفتار شدن توسط چند BT کوچک‌تر، به‌سراغ سم می‌آیند. شما می‌توانید به‌واسطه‌ی نارنجک یا سلاح‌های Anti-BT، آن‌ها را از بین ببرید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 143

توضیح: ازطریق خوابیدن، سلامت خود را بازیابی کنید

تنها کافی است با نگه داشتن مثلث، بارهای خود را روی زمین بگذارید و با نگه داشتن دکمه دایره هم بنشینید. در ادامه مربع را نگه دارید تا سک بخوابد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 146

توضیح: کفش خود را تعویض کنید

در جریان قسمت دوم بازی Death Stranding، ویژگی ساخت‌وساز برای شما در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه ازطریق ترمینال‌های بازی برای خود یک کفش بسازید و آن را از قسمت Cargo بپوشید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 149

توضیح: ۷۰۰ عدد بار را به مقصد برسانید

در جریان کسب تروفی Best Beloved به‌راحتی می‌توانید این تروفی را کسب کنید. بااین‌حال برای ردیابی پیشرفت خود، ازطریق نقشه بازی وارد Bridge Links شوید و آی‌دی PSN خود را انتخاب کنید. سپس از قسمت Orders، تعداد بارهایی را که به‌مقصد رسانده‌اید، مشاهده کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 152

توضیح: سه هزار کیلوگرم بار را به مقصد برسانید

در جریان کسب تروفی Best Beloved به‌راحتی می‌توانید این تروفی را کسب کنید. بااین‌حال برای ردیابی پیشرفت خود، ازطریق نقشه بازی وارد Bridge Links شوید و آی‌دی PSN خود را انتخاب کنید. سپس از قسمت Orders، مجموع وزن بارهایی را که به مقصد رسانده‌اید، مشاهده کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 155

توضیح: ۸۰ کیلومتر راه بروید و یک سفارش را کامل کنید

باید اعلام کنم که لازم نیست برای کامل کردن یک سفارش باید ۸۰ کیلومتر پیاده‌روی کنید. منظور مجموع پیاده‌روی‌های شما در طول بازی است و پس از آن، اولین سفارشی را که انجام دهید، تروفی مورد نظر را کسب می‌کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 158

توضیح: خانه هیگز را پیدا کنید

برای پیدا کردن خانه هیگز در نقشه بازی، تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

راهنمای تروفی Death Stranding - 162

توضیح: در محیط‌های مخصوص‌به BTها، بند ناف یکی از آن‌ها را بدون اینکه متوجه شود، ببرید

در جریان قسمت پنجم، بازیکنان آیتم Cord Cutter را کسب می‌کنند. ازطرفی هریک از BTهای بازی، یک بند ناف مخصوص‌به خود را دارد. تنها کافی است بدون اینکه یک BT متوجه حضور شما شود، به آن نزدیک و بند ناف او را ببرید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 165

توضیح: برای اولین‌بار با دیگر باربرها مبادله کنید

در جهان بازی‌های NPCهایی حضور دارند که باربر هستند و به‌صورت تصادفی آن‌ها را در بخش Central Region ملاقات می‌کنید. زمانی‌که یکی از آن‌ها را مشاهده کردید، به‌سراغ باربر بروید و تا آن‌جایی که می‌شود، به‌ او لایک دهید. سپس Inventory خود را باز کنید و یکی از آیتم‌های خود را در دست گرفته و روی زمین (جلوی باربر) بگذارید. اگر علاقه‌مند باشد، آیتم شما را بر می‌دارد. این کار را تا زمانی انجام دهید که او هم یک آیتم را به شما پیشنهاد دهد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 168

توضیح: برای اولین‌بار BB را درحالی‌که گریه می‌کند، آرام کنید و جلوی گریه کردن او را بگیرید

ساده‌ترین راه برای اینکه گریه BB را درآورید، این است که از بالای صخره خود را به پایین پرتاب کنید. سپس با نگه داشتن دکمه L۱ و فشردن جهت پایین دی‌پد، گزینه Soothe BB را انتخاب کنید. در انتها کنترلر را به آرامی بالا و پایین کنید تا BB آرام شود.

راهنمای تروفی Death Stranding - 171

توضیح: فریاد بزنید و بازخورد آن را برای اولین‌بار بشنوید

برای کسب این تروفی باید در حالت آنلاین مشغول تجربه‌ی Death Stranding شوید. در ادامه با فشردن تاچ‌پد کنترلر خود، می‌توانید سایر بازیکن‌های جهان بازی را صدا بزنید. با اولین تلاش امکان دارد این تروفی را کسب نکنید، ازاین‌رو با ورود به هر محیط، این کار را انجام دهید تا زمانی‌که این تروفی را کسب کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 174

توضیح: یک بار آلوده را به دریاچه پرتاب کنید

برای انجام این کار به تاسیسات Junk Dealer بروید که در Central Region قرار دارد. درکنار ورودی این تاسیسات، بارهای آلوده مختلفی را می‌بینید که روی زمین قرار دارد. در ادامه یکی از آن‌ها را بردارید و به جنوب Junk Dealer بروید که یک دریاچه بسیار بزرگ قرار دارد. در انتها بار آلوده را در دستان خود نگه دارید و آن را به داخل دریاچه پرتاب کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 177

توضیح: تمامی گزینه‌های ساخت‌وساز را به آخرین سطح ممکن برسانید

بازیکنان برای ارتقای ساخت‌وسازهای خود مثل نردبان یا Safehouse، باید از منوی مربوطه روی یکی از آن‌ها بروید و دکمه آپشن کنترلر را فشار دهید. سپس وارد قسمت ارتقا شوید و باتوجه‌به مواد اولیه مورد نیاز هر ارتقا، آن‌ را ارتقا دهید. در جدول زیر پیش‌نیازهای هر سطح از ساخت‌وسازهای بازی نوشته شده است. دراین‌میان اشاره کنم که بعضی از سازه‌ها از سطح یک و بعضی دیگر از سطح صفر شروع می‌شوند.

GENERATOR از سطح یک شروع می‌شود۴۰۰ عدد فلز۱۰۰ عدد کریستال کیرال۴۰۰ عدد فلز
WATCHTOWER از سطح یک شروع می‌شود۳۲ عدد کریستال کیرال۴۰۰ عدد فلز۱۵۰ عدد کریستال کیرال۸۰۰ عدد فلز
SAFEHOUSE ۳۰۰ عدد کریستال کیرال۲۴۰۰ عدد آلیاژ ویژه۵۰۰ عدد کریستال کیرال۴۸۰۰ عدد آلیاژ ویژه۱۰۰۰ عدد کریستال کیرال۶۸۴۰ عدد آلیاژ ویژه
TIMEFALL SHELTERاز سطح یک شروع می‌شود۳۲ عدد کریستال کیرال۴۰۰ عدد فلز۳۰۰ عدد کریستال کیرال۱۲۰۰ عدد فلز
ZIPLINE از سطح یک شروع می‌شود۲۴۰ عدد مواد شیمایی۴۸۰ عدد آلیاژ ویژه۳۰۰ عدد کریستال کیرال۱۴۴۰ عدد مواد شیمیایی۱۴۴۰ عدد آلیاژ ویژه
POSTBOX از سطح یک شروع می‌شود۲۰۰ عدد فلز۶۰۰ عدد فلز
BRIDGE ۸۰۰ عدد فلز۹۶ عدد کریستال کیرال۱۶۰۰ عدد فلز۵۰۰ عدد کریستال کیرال۲۸۰۰ عدد فلز
راهنمای تروفی Death Stranding - 181

توضیح: برای اولین‌بار از سیستم Pee بازی استفاده کنید

راهنمای تروفی Death Stranding - 183

توضیح: اولین جاده خود را بسازید

در جریان اپیزود سوم و [Order No. ۲۵] این تروفی را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

راهنمای تروفی Death Stranding - 186

توضیح: برای اولین‌بار از موزیک پلیر خود استفاده کنید

بازیکنان در جریان داستان بازی ویژگی استفاده از موزیک پلیر را کسب می‌کنند. سپس از آن استفاده کنید تا تروفی مورد نظر را کسب کنید.

راهنمای تروفی Death Stranding - 189

توضیح: به درجه یک Bridge Link برسید

یکی دیگر از تروفی‌های آنلاین Death Stranding که درجه آن به‌واسطه‌ی لایک کردن سایر بازیکنان و همچنین استفاده بازیکنان از ساخت‌وسازهای شما افزایش پیدا می‌کند. همچنین موارد دیگری مثل انجام مراحل هم باعث افزایش درجه Bridge Link می‌شود (باید به سرورهای بازی متصل باشید).

راهنمای تروفی Death Stranding - 192

توضیح: تمامی تجهیزات و سلاح‌های بازی را بسازید

در جهان بازی ۷۲ آیتم (سلاح و تجهیزات) برای ساختن وجود دارد. برای کسب این تروفی باید تمامی آن‌ها را بسازید و حداقل برای یک بار آن‌ها را در کوله پشتی خود قرار دهید یا سوار آن‌ها (وسایل نقلیه) شوید. بازیکنان برای دریافت نقشه آیتم‌های قابل ساخت، باید تمام تاسیسات را تا آخرین سطح ارتقا دهند. ازاین‌رو تنها کافی است در جریان انجام این کار، ساخت‌وسازها را هم انجام دهید. دراین‌میان اشاره کنم که حتما چیپ حافظه ۳۱ رو هم به‌دست بیاورید. دراین‌میان اشاره کنم که پد حرارتی، دستکش‌های قدرت و ماسک اکسیژن را باید در ترمینا‌ل‌های محیط برفی بازی بسازید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

طرز تهیه کتلت عدس

تابناکتابناک1 روز قبل
کلوچه گوشت یکی از غذاهای خوشمزه است که برخلاف عنوانش، شبیه کوفته است و …رولت مرغ و گوشت یکی از غذاهای خوش طعم و مقوی است که ترکیبی از رولت گوشت …کشک محصولی از دوغ است که از خشک کردن ماست چکیده و محلی بدست می‌آید. کشک …سوهان عسلی کی از شیرینی‌های سنتی ایران است که با ترکیبی از بادام، شکر و … «سنبوسه» یا «سمبوسه» خوراکی است که از خمیر پهن‌شده درست می‌شود به همین …قیمه اردبیلی یکی از خورش‌های خوش‌طعم اردبیل است که در آن به جای سیب …کته کبابی یکی از غذاهای خوش طعم است که به طور خاص در شمال کشور با …سوپ پاستای پاستینا بسیار ساده و سریع آماده می‌شود و به دلیل پنیر …

طرز تهیه خورش کدو مسما

تابناکتابناک1 روز قبل
«کدو مسما به انگلیسی / Straightneck squash» گونه‌ای از خانواده کدوها می‌باشد که مصرف خوراکی داشته و گاه ارتفاع آن تا یک متر نیز می‌رسد. کدو مسما یک کدو به رنگ زرد و گوشت داخلی آن سفیدرنگ میباشد. کدو از جمله صیفی جات خوش طعم است که در خورش‌های مختلفی استفاده می‌شود. کدوی زرد یکی از واریته‌های کدو خورشتی می‌باشد که طعمی شیرین‌تر و ظاهری بسیار زیباتر از کدو سبز دارد. اکنون طرز تهیه خورش کدو مسما که پایه‌ اصلی‌اش همین کدو است را فرامی‌گیرید.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار محمد مسعود زاهدیان، درباره انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر وجود قرص در کیک خوراکی اظهار کرد: بررسی‌ها حاکی از این است که قاچاقچیان با بهره‌مندی از جاسازی‌های مختلف، مواد مخدر را قاچاق می‌کنند. وی درباره کیک‌های کشف شده، گفت: بر اساس گزارش واصله از پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از یک دستگاه خودرو نیسان چند عدد کیک که حاوی تعداد معدودی قرص بود، کشف شد که برای تعیین ماهیت به آزمایشگاه پلیس مبارزه با موادمخدر ارسال شده است و تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا21 ساعت قبل
در همان ساعات ابتدایی کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت ضمن تکذیب ماجرای ابلاغ بخشنامه بیان کرد: احتمالا اشخاصی در فضاى مجازى به دنبال ایجاد هرج‌ و مرج و پیگیری اهداف خاص هستند. این موضوع ربطی به تولید کیک، ویفر و کارخانجات و صنایع غذایی ندارد. جمشید مغازه‌ای رئیس انجمن بیسکوئیت، شیرینی و شکلات پیرامون عکس‌های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر توزیع قرص در بیسکوئیت، تیتاپ و شکلات اظهار کرد: توزیع قرص در بین تیتاپ، پچ‌ پچ، بیسکوئیت واقعت دارد و مربوط به یک تا ۲ شرکت نیست و ده‌ها شرکت دچار این مشکل شده‌اند. در بخش تولید، وزارت صمت تا زمانی که مورد خاصی در میان نباشد وارد عمل نخواهد شد. سکوت اصناف در قبال وجود قرص در کیک‌های توزیع شده در سراسر کشور!
صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر