فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی

فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد

فارسخبرگزاری فارس |
فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت از سوی ستاد مردمی راهبری پیشرفت جامع منتشر شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد.

در این فراخوان آمده است: ستاد مردمی راهبری پیشرفت جامع، از تمام موسسات، تشکل‌ها، شرکت‌ها، تعاونی‌ها، شرکت‌های دانش بنیان، گروه‌های جهادی، مجموعه‌های خودجوش مردمی و همه جوانان فعال در عرصه‌های پیشرفت کشور دعوت می‌نماید تا فعالیت‌ها و اقدامات خود، در مسیر پیشرفت کشور را در سه سطح عمومی، تخصصی و ویژه ثبت نمایند.

از مجموعه‌های منتخب علاوه بر آنکه در بهمن ماه و در ابررویداد هفته پیشرفت تقدیر خواهد شد، جوایزی نیز برای پیشبری عملیات‌ها و برنامه‌های مورد توافق با مرکز تعالی پیشرفت اهدا می‌گردد. این رویداد سالانه و با همکاری همه حلقه‌های میانی برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت در فراخوان:

عموم مجموعه‌های مردمی (رسمی یا غیر رسمی) می‌توانند مخاطب این فراخوان باشند.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

مجموعه‌های مردمی در بخش هایی مانند تعاونی‌ها، شرکت‌های دانش بنیان، مدارس، مساجد، دانشگاه‌ها، تشکل‌های دانشجویی، موسسات فرهنگی، گروه‌های جهادی، خیریه‌ها، هیئت‌های مذهبی، اتحادیه‌ها و اصناف، رسانه‌ها، مجموعه‌های کارآفرینی و … می‌توانند در این عهدواره شرکت نمایند.

محورهای جشنواره:

جشنواره در سه بخش عمومی، تخصصی و ویژه برگزار میگردد که شرایط شرکت در هر بخش بدین شرح است:

فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد - 10فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد - 11فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد - 12

فرآیند ثبت فراخوان:

ورود به صفحه اختصاصی «عصر پیشرفت» در سایت جشنواره و تکمیل فرم مربوطه و ثبت فراخوان در سایت Asr-Pishraft. ir

*تهیه یک کلیپ ۲ تا ۵ دقیقه‌ای به صورت افقی که در آن توضیح لازم را در خصوص محور مورد نظر گرفته و در سایت بارگذاری نمایید.

*مهلت ارسال آثار تا ۲۹ دیماه ۹۸ می‌باشد

فراخوان نخستین عهدواره ملی پیشرفت منتشر شد - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برف و باران در راه است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این سامانه بارشی برای پنج شنبه و جمعه در بیشتر مناطق به شکل برف و باران و برای مناطق جنوبی کشور به شکل رعد و برق پیش بینی می‌شود. وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از نیمه غربی کشور، افزود: این سامانه به تدریج به بخش‌هایی از مرکز، جنوب و شمال کشور خواهد رسید. احمدی افزود: این سامانه به سمت شرق کشور حرکت می‌کند و برای ابتدای هفته آینده بخش‌هایی از شرق و شمال شرق، شاهد بارندگی خواهند بود. همچنین افزایش تدریجی دما در حد یک تا دو درجه در سایر مناطق دور از انتظار نیست. کارشناس هواشناسی ادامه داد: امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب دامنه زاگرس فعال است.

جهنم‌دره تهران کجاست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصرایران- زینب کریمی- یکی از مخوف‌ترین و خطرناکترین پاتوق‌های اعتیاد است، درست بین محله پونک و سعادت‌آباد؛ کنار رودخانه پونک، میان دره‌ای که در دامنه جنوبی ارتفاعات البرز قرار گرفته؛ دره فرحزاد. جایی که سال‌هاست محلی امن برای زندگی معتادان و موادفروشان است. چهل پله، ممددراز، کرم، خزایی و پل آهنی از جمله پاتوق‌های دره فرحزاد است. می‌گویند همه زن‌های این پاتوق برای تامین پول مواد خود مجبور به تن‌فروشی‌اند. بیشتر بدانیداز زنان رانده شده تا دختران فراری بی‌نام و نشان/ خانه زنان بی‌خانمان تهران کجاست؟ (+فیلم) پشت دیوارهای کوه سنگی چه خبر است؟ از رفت و آمد‌های مشکوک تا ساکنان بزرگترین گرمخانه تهران (+فیلم) از زنان رانده شده تا دختران فراری بی‌نام و نشان/ خانه زنان بی‌خانمان تهران کجاست؟ (+فیلم) چرخه معیوب درمان اعتیاد در ایران؛ ۲۰ بار ترک فقط برای یک نفر (فیلم) تصاویر مخفی بزرگترین مرکز فروش مواد مخدر در جنوب شرق تهران/ در حاشیه بزرگراه امام رضا چه می‌گذرد؟ (+فیلم)

نظارت تعزیرات بر بهداشت عرضه گوشت و مرغ

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
گزارش اختصاصینظارت تعزیرات بر بهداشت عرضه گوشت و مرغتعزیرات امروز، در شرق تهران سراغ قصابی‌ها و فروشندگان مرغ رفت، اما متخلفان که شستشان خبردار شده بود، خواستند ردی از خودشان به جا نگذارند.

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری21 ساعت قبل

سالروز شهادت شهید کشوری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شهید کشوری در ۱۵ آذر سال ۵۹ در غرب کشور به شهادت رسید و این روز به نام روز هوانیروز نام‌گذاری شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به مناسبت سی و نهمین سالگرد شهادت سرلشکر کشوری جمعی از خلبانان ستاد هوانیروز ارتش دور هم گرد آمدند و این روز را گرامی داشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اصولگرایان می‌گویند آرای قشر مذهبی تماما متعلق به آنهاست و قشر غیرمذهبی متعلق به اصلاح‌طلبان! اصولگرایان می‌گویند آرای قشر فرودست جامعه متعلق به آنهاست و آرای قشر ثروتمند - یا به تعبیر آن‌ها اشراف‌زاده و مرفهین بی‌درد - متعلق به اصلاح‌طلبان. در ثانی اگر چنانچه گفته شد او در تشخیص خود در مورد پایگاه و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان اشتباه بوده باشد، در نتیجه می‌توان نتیجه گرفت که آن بخش از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که در طبقه مذهبی و حاشیه‌نشین قرار می‌گیرند، رای خود را از اصلاح‌طلبان دریغ خواهند کرد. ماجرا فقط این نیست؛ افزایش قیمت بنزین غالب بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان را از این جریان ناامید خواهد کرد؛ چراکه دست‌کم این نوع اجرای طرح بنزینی و نیز در تقابل با وعده‌های اصلاح‌طلبان در مورد شفافیت است. از طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از عملکرد این جریان است.

نظرها

اخبار بیشتر