خیاط مقامات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اقتصادی

خیاط مقامات

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
استاد شهرابی فراهانی، خیاطی است که بر قامت بسیاری از شخصیت‌ها؛ از دولتمردان ایرانی تا مقامات دیگر کشور‌ها لباس دوخته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، استاد شهرابی فراهانی، خیاطی که بر قامت بسیاری از شخصیت‌ها لباس می‌دوزد، معتقد است؛ اقتصاد کشور را فقط با کار و تولید می‌توان ساخت.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در سایت خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازار‌های مالی ۴۵

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما میانگین ارزش معاملات در این هفته حدود ۲۵ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است و این به معنای بازگشت رونق به بازار سرمایه است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، توماس چی از دانشگاه سانفرانسیسکو، معتقد است که اگر فرد به اندازه کافی آب نننوشد، پیروی کورکورانه از رژیم غذایی به خلاص شدن از وزن اضافی کمکی نخواهد کرد. افرادی که وزن کم می‌کنند، توجه زیادی به رژیم غذایی می‌کنند، در حالی که نوشیدن روزانه آب ضروری‌تر از رژیم لاغری است. علاوه بر این، تعادل آب برای بدن بسیار مهم است، اگر بدن را به سمت کم آبی بدن بیاورید، مشکلات زیادی من جمله اضافه وزن خواهید داشت. پزشک دیگری، نیکت سونپال، یک درمانگر و متخصص گوارش در نیویورک نیز معتقد است که نوشیدن منظم آب به اندازه حفظ رژیم غذایی سالم مهم است. به گزارش اسپوتنیک، واقعیت این است که گاهی اوقات مردم عطش را با گرسنگی اشتباه می‌گیرند و گاهی که نوشیدن یک لیوان آب کافی است را با گرسنگی اشتباه می‌گیرند.
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
همزمان با نشست وزیران نفت اوپک در وین برای تصمیم‌گیری درباره گام بعدی سیاست تولید خود، بررسی آمار نشان داد صادرات نفت این گروه به پایین‌ترین حد خود در چهار ماه اخیر رسیده است. صادرات نفت کویت هم در نوامبر به میزان ۲۲۰ هزار بشکه در روز یا معادل ۱۱ درصد کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح از اکتبر سال ۲۰۱۶ رسید. وزیر نفت عراق در یک نشست اوپک اعلام کرده بود که کشورش در این ماه بالاخره به تعهداتش عمل خواهد کرد. صادرات نفت از منطقه خلیج فارس به هند که نزدیکترین بازار بزرگ است در نوامبر به پایین‌ترین میزان در سه ماه گذشته کاهش یافت. صادرات به ژاپن پس از جهشی که در اکتبر به دلیل صادرات بالاتر از سوی عربستان سعودی و عراق داشت، در نوامبر کاهش پیدا کرد.
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
* هزینه‌ها از درآمدها پیش‌تر استناصر چمنی، نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به کاهش قدرت خرید کارگران گفت: آمارها حاکی از این است که هزینه‌ها از درآمد کارگران پیشی گرفته است. عده‌ای اما به بهانه‌های مختلف مخالف افزایش دستمزد هستند و بیان می‌کنند که افزایش دستمزد تورم به دنبال دارد و باعث تعطیلی بنگاه می‌شود. ما نیز می‌توانیم چنین رویه‌ای را برای واحدهای تولیدی خود در نظر بگیریم و درصد مالیات را برای کارفرمایان کاهش دهیم تا به تقویت دستمزد کارگران منجر شود. با توجه به اینکه در گزارش مرکز آمار این موضوع احساس می‌شود که دهک‌های پایین جامعه برای تأمین معیشت خود با کسری بودجه روبرو هستند، یعنی سایه سنگین عقب ماندگی مزدی روی دستمزد کارگران هر روز بیشتر احساس می‌شود. همچنین درآمد میانگین خانوار دهک دهم نیز بیش از ۱۰ میلیون تومان و هزینه این خانوار حدود ۸ میلیون تومان بوده است.
ایلناایلنا19 ساعت قبل
به گزارش ایلنا، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به ارزیابی رویکرد و اقدامات دولت و مجلس در زمینه مدیریت نقدینگی و مهار تورم پرداخته است. در این گزارش آمده است: در تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۷ گزارش مدیریت نقدینگی و مهار تورم را به شماره مسلسل ۲۲۰۱۶۱۸۹ منتشر کرد که در آن به منظور مدیریت نقدینگی و مهار تورم سه دسته از اقدامات ناظر به موارد زیر پیشنهاد شده بود:۱. کنترل نقدینگی موجود، ۲. مدیریت خلق نقدینگی جدید، ۳. کاهش حجم نقدینگی. ارزیابی اقدامات و رویکرد دولت در مهار تورم: رویکرد «تنظیم بازاری» یکسری اقدامات دیگر در راستای کنترل قیمت‌ها ازسوی دولت انجام شد که مهمترین آنها عبارت است از:۱. اگرچه ممکن است در ارزیابی اثربخشی این اقدامات گفته شود اگر این اقدامات صورت نمی‌گرفت چه می‌شد؟ اما با توجه به محدودیت‌ها و پیامدهای رویکرد دولت در مهار تورم، اثربخشی این اقدامات محل تردید است. بنابراین علاوه بر اینکه باید اجرایی شدن این پیشنهادها را از دولت مطالبه نمود، تغییر رویکرد دولت در مقوله مهار تورم نیز ضروری است.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، طبق تحلیل‌های جدید اس‌اندپی گلوبال پلاتس، سال آینده تقاضا برای نفت دوباره صعودی خواهد شد. اما اس‌اندپی گلوبال پلاتس پیش‌بینی کرد که تقاضای نفت هند در سال ۲۰۲۰ با رشد ۱۷۰ هزار بشکه در روز مواجه شود. میانگین رشد سالانه تقاضای نفت در هند در بازه ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ برابر با ۲۰۰ هزار بشکه در روز بوده است. رشد اقتصادی هند در سال آینده در حالی افزایش می‌یابد که بانک مرکزی هند به دنبال کاهش نرخ بهره است. این تقاضای نفت را تقویت خواهد کرد.

نظرها

اخبار بیشتر