طرح خودروهای هیبریدی در ترافیک کاری مراکز تصمیم گیری + صوت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

طرح خودروهای هیبریدی در ترافیک کاری مراکز تصمیم گیری + صوت

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
طرح تولید خودروهای هیبریدی در کشورمان، با موانع و بن بست مواجه شده است.
طرح خودروهای هیبریدی در ترافیک کاری مراکز تصمیم گیری + صوت - 0

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، برنامه پیک بامدادیرادیو ایران به موضوع قرار گرفتن تولید خودروهای هیبریدی در بن بست پرداخته است.

افزایش قیمت بنزین در دو هفته اخیر، گزینه خودروهای کم مصرف را برای مردم مهمتر از گذشته کرده است. در این میان، خودروهای هیبریدی با آلودگی و مصرف بسیار پایین، مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته‌اند؛ اما در کشورمان تولید انبوه خودروهای هیبریدی و ترویج مردم به استفاده از آنها، به دلایلی، در بن بست قرار گرفته است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید: کدام اقلام پس از اعلام نرخ جدید بنزین، گران شد؟ + فیلم 

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر