:: محمدی- اجلاس اب و هوا در اسپانیا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: محمدی- اجلاس اب و هوا در اسپانیا

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مذاکره کنندگان از حدود ۲۰۰ کشور جهان در مادرید پایتخت اسپانیا گرد هم آمدند تا در ارتباط با چگونگی مقابله جهان با انتشار گاز‌های گلخانه‌ای بحث و تبادل نظر کنند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، دبیرکل سازمان ملل متحد هشدار داده است جهان در مرحله بدون بازگشتی در زمینه تغییرات آب و هوایی قرار گرفته است.

قشقاوی سفیر کشورمان در اسپانیا دراین خصوص توضیحاتی ارائه داد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قدس آنلاینقدس آنلاین3 ساعت قبل
داعش مسئولیت ترور یک مقام امنیتی شورای انتقالی جنوب یمن را که تحت حمایت امارات است، در شهر عدن پایتخت موقت دولت مستعفی «هادی» پذیرفت. فرماندهی نیروهای تیپ حفاظت و پشتیبانی شورای انتقالی جنوب یمن در بیانیه‌ای بر ادامه مبارزه با آنچه آن را «تروریسم» خواند، تاکید کرد و گفت: ما در این راه بهای سنگینی داده‌ایم. این سومین جرم مشابه است که در کم‌تر از ۲۴ ساعت گذشته در شهر عدن رخ داده است. پس از آنکه شورای انتقالی جنوب اعلام کرده در کمیته نظامی و امنیتی مقرر شده بر اساس توافق ریاض شرکت نمی‌کند استان ابین شاهد تنش دوباره است. نیروهای کمربند امنیتی تحت حمایت امارات حضور خود در مناطق تحت تسلط شورای انتقالی را تقویت کرده‌اند و آماده هر تحرک احتمالی نیروهای وابسته به دولت مستعفی هستند.

ببینید | پیام واضح آیت الله خامنه‌ای به داعش و آمریکا در فیلم سایت سردار قاسم سلیمانی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
استان گیلان دیر زمانی است که جزء مقاصد اصلی گردشگران بوده است. طبیعت بی‌نهایت زیبای آن که از یک سو به البرز می‌رسد و همچنین سرسبزی و شور زندگی که در این استان در جریان است، همواره مشوق خوبی برای جذب طبیعت دوستان بوده است.

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - سنندج - معاون راهداری اداره کل راهدای، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: تعمیر ماشین آلات راهداری این اداره کل برای فعالیت در طرح زمستانی ۳۵ میلیارد ریال هزینه داشته است. معاون راهداری، اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان افزود: این اداره کل در فصل زمستان با ۲۱۲ گروه ثابت و سیار در محورهای ارتباطی این استان به مسافران خدمات ارائه می‌کند. این استان دارای ۳۸ گردنه در مسیرهای بین شهری و ۶۶ گردنه در مسیرهای روستایی دارد که در اکثر مواقع شاهد یخبندان و برف و بوران است. طول راه‌های تحت پوشش راهداران این استان در مسیرهای بین شهری یک هزار و ۸۹۰ کیلومتر و راه‌های در مسیرهای روستایی نیز ۶ هزار و ۱۹۰ کیلومتر است. برچسب‌هاراهداری زمستانی کردستان راهداری بارش برف اعتبارات
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- گلبدین حمکتیار از نامزدان ریاست جمهوری افغانستان می‌گوید که این کشور برای برگزاری انتخابات شفاف و تامین صلح به یک حکومت موقت نیاز دارد. به گزارش خبرگزاری میزان، گلبدین حمکتیار از نامزدان ریاست جمهوری افغانستان می‌گوید که این کشور برای برگزاری انتخابات شفاف و تامین صلح به یک حکومت موقت نیاز دارد. حکمتیار در جمع هوادارانش دولت کنونی را عامل دوام جنگ و مانع صلح خواند و گفت «با دوام حکومت کنونی صلح ممکن نیست.» وی گفت: «اگر انتخابات به دور دوم برود که باید برود و اگر احیانا این انتخابات در مجموع باطل اعلام شود و ضرورت به انتخابات مجدد باشد و همه طرف‌ها توافق کردند، در هر دو صورت ما به یک حکومت موقت یا سرپرست ضرورت داریم.» حکمتیار اضافه کرد: «حکومتی که تحت نظرش انتخابات شفاف برگزار شود و از امکانات و صلاحیت‌های دولتی در کمپین انتخاباتی استفاده سو صورت نگیرد.»

ده‌ها هزار نفر از مردم الجزایر تظاهرات کردند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در کمتر از یک هفته به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، معترضان الجزایری بیش از هر زمان دیگری قاطع هستند. ما تنها الجزایر آزاد می‌خواهیم. زن دیگری می‌گوید نه به انتخابات، نه به این دولت که فرزندان ما را زندانی می‌کند. این شخصیت‌ها از زمان استقلال الجزایر در سال ۱۹۶۲ در راس قدرت هستند. تظاهرات روز گذشته یکی از قابل توجه‌ترین اعتراضات از زمان آغاز جنبش اعتراضی الجزایر در ماه فوریه بود. مناظره میان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در الجزایر کاملا بی سابقه است. سیاست خارجی و تمامیت ارضی نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این مناظره بود.

نظرها

اخبار بیشتر