دونالد ترامپ همسرش را فراموش کرده است / سوتی جدید ترامپ+ فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. بین‌المللی

دونالد ترامپ همسرش را فراموش کرده است / سوتی جدید ترامپ+ فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: دونالد ترامپ فراموش کرده است که همسر دارد !

دونالد ترامپ همسرش را فراموش کرده است / سوتی جدید ترامپ+ فیلم - 1

حجم ویدیو: 6.63M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۰۴

به گزارش گروه ترجمه رکنا، سوتی جدید ترامپ بار دیگر خبرساز شد.

امروزه خبر‌های زیادی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته می‌شود که سوتی‌های جالب و گاهی خنده دار او را افشا می‌کند.

اخیرا دونالد ترامپ هنگام سوار شدن در هلی کوپتر متوجه شد ملانیا در کنارش حضور ندارد و تاکنون به خاطر نداشت که همسری نیز دارد!

ویدیویی از او در خصوص این ماجرا در فضای مجازی به انتشار گذاشته شد که نشان می‌دهد که چگونه رئیس جمهور آمریکا تنهایی شروع به حرکت به سمت هلی کوپتر می‌کند، که ناگهان در اواسط مسیر می‌ایستد و منتظر همسرش می‌شود که با او همراه شود.

این سوتی رئیس جمهور آمریکا موجب شد تا برخی روزنامه نگاران از این اتفاق استفاده کرده و احتمالاتی را در همین رابطه عنوان کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مهرمهر4 ساعت قبل
خبرگزاری مهر، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: طی روزهای گذشته سلسله حوادث مشکوکی در برخی نقاط عراق به وقوع پیوسته است. در ادامه اتفاقات مشکوک در عراق، استان «میسان» شاهد وقوع سه انفجار بود. این درحالی است که در انفجار دوم یکی از مراکز پزشکی وابسته به عصائب اهل الحق هدف قرار گرفت. پیش از این حوادث نیز، نفوذی‌ها شهرهای مقدس عراق به ویژه نجف اشرف را هدف اقدامات خرابکارانه خود قرار داده بودند. درست به همین دلیل است که جملگی مردم عراق همواره خود را ملزم به گوش فرا دادن به رهنمودهای مرجعیت می‌دانند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
ولادیمیر پوتین امروز، سه‌شنبه اظهار کرد، بسته شدن مرز بین روسیه و دو جمهوری‌ خودخوانده در شرق اوکراین از سوی ارتش این کشور می‌تواند کشتار «سربرنیتسا» را تکرار کند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه اندکی پس از دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رییس جمهور اوکراین در نشست نرماندی در پاریس اظهار کرد: طرف اوکراینی پیوسته تاکید دارد که اجازه دهیم ارتشش مرز را ببندد. پیامد این کار تکرار حادثه سربرنیتسا خواهد بود. در جریان نسل‌کشی سربرنیتسا بیش از ۸۰۰۰ مرد و پسر از ساکنین بوسنیایی شهر مسلمان‌نشین سربرنیتسا توسط ارتش جمهوری صرب بوسنی به قتل رسیدند. این کشتار، بعد از جنگ جهانی دوم، بزرگ‌ترین نسل‌کشی در اروپا به‌شمار می‌آید.
انتخابانتخاب1 روز قبل
سباستین رابلین در نشنال اینترست نوشت: نیروی دریایی ایران برای مدتی طولانی در حال برنامه ریزی برای یک جنگ دریایی دفاعی در خلیج فارس بوده است. زیر دریایی کلاس نهنگ یک نمونه نسبتا کوچک غیرنظامی است که در حال حاضر در ناوگان زیردریایی‌های عملیات ویژه نیروی دریایی ایران حضور دارد. اما اداره اطلاعات نیروی دریایی آمریکا در ماه مارس ۲۰۱۷ گزارشی را در مورد زیردریایی کلاس بعثت منتشر کرد. آمریکا ادعا می‌کند که این زیردریایی در طول پنج سال آینده وارد ناوگان نیروی دریایی ایران خواهد شد. اما این کلاس نیز قابلیت‌های نظامی نیروی دریایی ایران را بهبود خواهد داد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، احمد الصحاف سخنگوی وزارت خارجه عراق امروز دوشنبه از احضار سه سفیر اروپایی و سفیر کانادا در عراق به دنبال مواضع آنها در قبال اعتراضات عراق خبر داد. وی افزود: وزارت خارجه عراق، برونو اوپر سفیر فرانسه، استفان هیکی سفیر انگلیس، یوخن مولر کاردار آلمان و پل گیبارد سفیر کانادا در عراق را احضار کرد. الصحاف تاکید کرد که وزارت خارجه عراق به آنها اعلام کرد که عراق با کشورهای دیگر بر اساس اصل منافع مشترک و مقابله با مخاطرات مشترک برخورد می‌کند و بر عدم دخالت در امور داخلی خود و حفظ حاکمیتش تاکید دارد. همچنین وزارت خارجه عراق مخالفت خود را با بیانیه مشترک این کشورها اعلام کرد و آنرا به مثابه دخالت در امور داخلی عراق دانست. الصحاف تاکید کرد: ماموریت سفیران در بغداد تقویت روابط و تحکیم آنها و ایجاد زمینه‌های مشترک بدون دخالت خارجی در امور داخلی عراق است.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
به گزارش خبر فوری، خبرهای منتشر شده از برخی سایت‌های خبری صهیونیستی حاکی از این است که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و روسیه در سوریه با هم درگیری مختصری پیدا کرده‌اند. از می‌۲۰۱۸ درگیریهای مرزی بین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ایران و روسیه بیشتر شده است. با این حال، اگر گزارش فوق درست باشد احتمال درگیری هوایی روسیه و متحدانش با اسرائیل بالاتر می‌رود. این جنگنده می‌تواند با هواپیماهای دیگر که با سرعت و ارتفاع بیشتری پرواز می‌کنند به راحتی درگیر و پیروز شود. قدرت هوایی روسیه و رژیم صهیونیستیهم روسیه و هم رژیم صهیونیستی از توان هوایی بالایی برخوردارند.

نمایش کیف هسته‌ای پوتین در تلویزیون دولتی روسیه (+عکس)

4+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر