کشف اسکلت کارمند یک مدرسه / راز زمین فوتبال چه بود! + فیلم / چین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

کشف اسکلت کارمند یک مدرسه / راز زمین فوتبال چه بود! + فیلم / چین

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: جسد کارمند مدرسه ای در چین پس از 16 سال پیدا شد.

کشف اسکلت کارمند یک مدرسه / راز زمین فوتبال چه بود! + فیلم / چین - 1

حجم ویدیو: 9.44M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۳۴

به گزارش گروه ترجمه رکنا، در یک زمین فوتبال در چین یک اسکلت انسان کشف شد.

پلیس در پی کشف اسکلت ۲۱ نفر را در ارتباط با آن دستگیر و بازداشت کردند که ۲ تن از آن‌ها به اتهام قتل و ۱۹ نفر دیگر به جرم پنهان کردن این جنایت بازداشت شدند.

گزارش پلیس حاکی از آن است که گمان می‌رود اسکلت کشف شده متعلق به کارمند مدرسه‌ای باشد که ۱۶ سال پیش به طور مرموزی ناپدید شده بود و اکنون پس از چند سال اسکلت انسانی مجهول الهویه در زمین فوتبال همان مدرسه کشف شد.

گفتنی است که در خصوص کشف اسکلت انسان پلیس تحقیقات را آغاز کرد و مشخص شد که قربانی که ۱۶ سال پیش ناپدید شده بود بر نوسازی زمین فوتبال مدرسه نظارت داشت که به گفته برادرش از کیفیت کار پیمانکارانی که در حال نوسازی زمین ورزش بودند رضایت نداشت و از امضای اسناد مربوطه خودداری کرد و پس از گزارش این مسئله به مقامات محلی، وی ناپدید شد و دیگر هرگز دیده نشد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

پس از انتقال اسکلت انسان به پزشکی قانونی و آزمایشات دی ان ای به روی این جسد مشخص شد که مقتول همان کارمندی بوده که ۱۶ سال پیش به قتل رسید و جسدش در زمین فوتبال مدرسه دفن شد.

مامورپلیس در پی تحقیقات محلی به روی این پرونده دو تن از افراد شرور را که در سال ۲۰۰۳ قراردادی برای نوسازی زمین ورزش مدرسه بسته بودند و پس از درگیری با مقتول او را به قتل رساندند و جسدش را دفن کرده دستگیر کردند.

پرونده متهمان در حال تکمیل است و قرار است به زودی همه آن‌ها در دادگاه محاکمه شوند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/

علت آتش‌سوزی در مغازه‌های ضلع غربی پاساژ پلاسکو اعلام شد

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سرکلانتر هفتم از آتش سوزی ۶ باب مغازه در مرکز پایتخت خبر داد و گفت: کارشناسان در برآورد اولیه خسارت وارده را ۲۵ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند. سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ساعت ۰۵:۴۵ صبح روز گذشته تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و ماموران سرکلانتری هفتم را در جریان آتش سوزی گسترده در مغازه‌های ضلع غربی ساختمان پلاسکو (چهارراه استانبول) قرار دادند. سرکلانتر هفتم تصریح کرد: خوشبختانه این آتش سوزی، صدمات جانی به همراه نداشت. این مقام پلیسی، اضافه کرد: کارشناسان در محل حاضر هستند و تلاش ماموران برای یافتن علت دقیق حادثه ادامه دارد. وی در خصوص میزان خسارت وارده بیان کرد: در برآورد اولیه کارشناسان میزان خسارت وارده را حدود ۲۵ میلیارد ریال برآرود کرده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا3 روز قبل
در بحبوحه ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر عراق، افراد ناشناس دیشب نوجوان ۱۶ ساله‌ای را به قتل رسانده و جسد او را در میدان الوثبه بغداد بر روی تیرک چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان کردند. عبدالکریم خلف، سخنگو فرمانده کل نیرو‌های مسلح عراق در این باره گفت: شخص کشته‌شده جوان ١٦ ساله‌ای بنام «هیثم علی اسماعیل» است که برخی معترضان در میدان الوثبه روبه روی خانه او جمع مى‌شدند. او افزود: به همین دلیل تنشی بین معترضان و این شخص جوان صورت مى پذیرد و این شخص با اسلحه خود چند تیر هوایی شلیک مى کند. سپس برخی از معترضان وارد خانه وی مى شوند و او را مى کشند و جسد وی را آویزان مى کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

نظرها

اخبار بیشتر