معرفی فیلم بیوه سیاه؛ من از گذشته‌ام فرار کردم + تیزر فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. فرهنگ

معرفی فیلم بیوه سیاه؛ من از گذشته‌ام فرار کردم + تیزر فیلم

ایمناخبرگزاری ایمنا |
بیوه سیاه (Black Widow) یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی بر پایه شخصیت خیالی به نام بیوه سیاه از شرکت مارول کامیکس است که توسط مارول استودیوز تولید شده و به‌وسیله استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع خواهد گشت.

به گزارش ایمنا این فیلم به کارگردانی کیت شورت‌لند است و از بازیگران آن می‌توان به اسکارلت جوهانسوندر نقش ناتاشا رومانوف یا بلک ویدو،فلورنس پی، دیوید هاربر،ریچل وایس واو. تی. فاگبنلی اشاره کرد. این فیلم اولین فاز چهارم و بیست و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود. تاریخ اکران این فیلم اول مه ۲۰۲۰ اعلام شده است.

دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) یک دنیای داستانی است که محور مجموعه فیلم‌هایی ابرقهرمانی می‌باشد که بر پایه شخصیت‌های کمیک‌های مارول کامیکس ساخته می‌شوند.

مرد آهنی (۲۰۰۸)نخستین فیلمی بود که از این مجموعه منتشر شد و فاز اول دنیای سینمایی مارول را کلید زد و با ساختانتقام جویان (۲۰۱۲)فاز اول به پایان رسید. مرد آهنی ۳ (۲۰۱۳) آغازگر فاز دوم مارول بود و این فاز با فیلم انتقام جویان(۲۰۱۵) به پایان رسید. مارول فاز سوم را با فیلم کاپیتان امریک: جنگ داخلی (۲۰۱۶)آغاز کرد و این فاز هم با فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (۲۰۱۹) به پایان رسید.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

شرکت جهان‌گستر مارول (Marvel Worldwide, Inc.) که معمولا به نام مارول کامیکس: (Marvel Comics) که قبلا تحت نام شرکت انتشاراتی «تایملی» شناخته می‌شد و در سال ۱۹۳۹ تأسیس شد، یک کمپانی آمریکایی است که کتاب کامیک عرضه می‌کند.

کتاب کامیک یا کمیک که همچنین به نام مجله کامیک نیز شناخته می‌شود، یعنی داستان‌های مصوری تلفیق از سری تصاویر فکاهی که به شکل پنل‌هایی است و معمولا به همراه یک توصیف کوتاه هستند، این توصیفات معمولا به شکل بالن که گفتگویی میان شخصیت‌هاست نشان داده می‌شود.

از مشهورترین ابرقهرمانان مارول می‌توان به مرد آهنی هالک، مرد عنکبوتی، مرد مورچه‌ای و بیوه سیاه اشاره کرد و مشهورترین ضد قهرمانان مارول: دکتر اختاپوس، کله سرخ، ونوم، خون آشام زنده هستند. کد خبر ۳۹۹۳۵۳

معرفی فیلم بیوه سیاه؛ من از گذشته‌ام فرار کردم + تیزر فیلم - 9

نازنین آریا نهاد

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر