کلاهبرداری آمریکا با مذاکره از مکزیک تا کره +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. بین‌المللی

کلاهبرداری آمریکا با مذاکره از مکزیک تا کره +فیلم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
این عده با اشاره به این رویداد، تاکید می‌کردند حتی کره شمالی نیز متوجه شده باید با ایالات متحده مذاکره کند تا شرایط برای فعالیت اقتصادی‌اش تسهیل شود.

به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستاخبری» نوشت: چند دیدار کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با دونالد ترامپ در ماه‌های قبل باعث شد تا موجی در کشورمان شکل بگیرد که خواهان مذاکره با آمریکا شود.

این عده با اشاره به این رویداد، تاکید می‌کردند حتی کره شمالی نیز متوجه شده باید با ایالات متحده مذاکره کند تا شرایط برای فعالیت اقتصادی‌اش تسهیل شود.

اما با گذشت فقط چند ماه، وزارت امور خارجه کره شمالی امروز اعلام کرده که گفتگو با آمریکا چیزی به جز فریب نبوده و جز خیانت از آنها ندیده‌اند.

رئیس جمهور مکزیک نیز در روزهای اخیر هشدار داده بود در صورت نقض حاکمیت ملی‌اش توسط واشنگتن، واکنش نشان خواهد داد.

با توجه به تهدید جدید مصر توسط آمریکا مبنی بر نخریدن جنگنده از روسیه، مشخص است که قبول هرگونه مذاکره با آمریکا، منجر به افزایش فشار می‌شود.

کلاهبرداری آمریکا با مذاکره از مکزیک تا کره +فیلم - 7

دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
خبرگزاری رویترز در مطلبی به علت به بن‌بست رسیدن مذاکرات میان مقامات آمریکا و کره شمالی پرداخت. به دنبال شکست گفت‌وگو‌های استکهلم، فرستاده کره شمالی مقامات آمریکا را متهم کرد که همچنان دیدگاه و رویکرد قدیمی خود را دنبال می‌کنند. کره شمالی درخواست‌ها از آمریکا را برای پایان دادن به رزمایش‌های نظامی مشترک با کره جنوبی افزایش داده است و همچنان از آمریکا می‌خواهد از سیاست‌های خصمانه خود در قبال این کشور از جمله انتقاد از پیشینه حقوق بشر کره شمالی دست بردارد. تحریم‌ها اساسا همه آن چیزی است که آن‌ها برای تحت فشار قرار دادن کره شمالی در اختیار دارند. همچنان که پایان مهلت زمانی که کره شمالی تعیین کرده است نزدیک می‌شود، پیونگ یانگ با شلیک ده‌ها موشک تنش‌ها را افزایش و هشدار داده است چنانچه دیپلماسی با آمریکا شکست بخورد، رهبر کره شمالی ممکن است مسیری متفاوت را در پیش گیرد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
به گزارش خبر فوری، خبرهای منتشر شده از برخی سایت‌های خبری صهیونیستی حاکی از این است که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و روسیه در سوریه با هم درگیری مختصری پیدا کرده‌اند. از می‌۲۰۱۸ درگیریهای مرزی بین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ایران و روسیه بیشتر شده است. با این حال، اگر گزارش فوق درست باشد احتمال درگیری هوایی روسیه و متحدانش با اسرائیل بالاتر می‌رود. این جنگنده می‌تواند با هواپیماهای دیگر که با سرعت و ارتفاع بیشتری پرواز می‌کنند به راحتی درگیر و پیروز شود. قدرت هوایی روسیه و رژیم صهیونیستیهم روسیه و هم رژیم صهیونیستی از توان هوایی بالایی برخوردارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
بخشی از این گزارش جهت‌دار را با هم مرور می‌کنیم و قضاوت را به خوانندگان فهیم می‌سپاریم: «پوشاندن چهره، به آدم احساس امنیت می‌دهد. یک تکه پارچه کوچک روی صورت، نه‌تنها فردی را که چهره‌اش را پوشانده از شناسایی حفاظت می‌کند، بلکه این ماسک می‌تواند طبیعتا کمک کند تا راحت‌تر تصمیم بگیریم. وقتی من صورتم را می‌پوشانم و این باعث دشواری شناسایی هویتم می‌شود، کمتر می‌ترسم، در نتیجه پرقدرت‌تر هستم و آنچه پدید می‌آید دیگر شورش و اغتشاش نیست، بلکه تصویری است از یک اعتراض. با همراه شدن افراد، تأثیری عظیم به‌وجود می‌آید، مثل تأثیر انقلابات.» [!] * خاطرنشان می‌شود، این القائات در حالی است که در خود آلمان از سال ۱۹۸۵ پوشاندن صورت ممنوع است و اقدامی مجرمانه به‌شمار می‌رود.
تسنیمتسنیم21 ساعت قبل
بیانیه پایانی نشست ریاضشرکت کنندگان در نشست ریاض در بیانیه پایانی اعلام کردند چالش‌های پیش روی منطقه اهمیت تقویت سازوکارهای همکاری را مورد تاکید قرار می‌دهد. این بیانیه آورده است هدف عالی شورای همکاری، ارتباط و به هم پیوستگی و انسجام میان کشورهای عضو است. این بیانیه بر اهمیت همکاری نظامی و امنیتی در منطقه خلیج فارس و تقویت صنایع جنگی در شورای همکاری خلیج فارس تاکید کرده است. یک فعال عرب در توئیتی نوشت نشست ریاض از افتتاح تا پایان تنها چهل دقیقه طول کشید. نشست ریاض در حالی پایان یافت، که میزبان بعدی را مشخص نکرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- روسای جمهوری روسیه و اوکراین ضمن نشست مشترک در پاریس که با میانجیگری فرانسه و آلمان انجام شد، بر سر اجرای آتش‌ بس در شرق اوکراین تا پایان سال ۲۰۱۹ به توافق رسیدند. روسای جمهور روسیه و اوکراین همچنین طی بیانیه‌ای، درباره تبادل و آزادی زندانیان تا پایان سال ۲۰۱۹ نیز به توافق رسیدند. بیشتر بخوانید: بر اساس این بیانیه، دو طرف متعهد به پایان دادن به درگیری‌های نظامی در ۳ منطقه دیگر در اوکراین تا پایان سال ۲۰۲۰ شند. رئیس جمهور اوکراین نیز در این نشست از توافق میان مسکو و کی‌یف بر سر صادرات گاز روسیه از طریق خط لوله عبوری از اوکراین خبر داد. طی ۵٫۵ سال گذشته، شرق اوکراین شاهد درگیری نیرو‌های تحت حمایت روسیه و ارتش اوکراین بوده و دیدار اخیر، نخستین دیدار میان روسای جمهور روسیه و اوکراین طی ۳ سال اخیر به شمار می‌رود.

نظرها

اخبار بیشتر