سلحشوری مصاحبه با شبکه من و تو را تکذیب کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی

سلحشوری مصاحبه با شبکه من و تو را تکذیب کرد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |

به گزارش مشرق، پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی، هرگونه مصاحبه اختصاصی با شبکه معاند «من و تو» را تکذیب کرد.

سلحشوری مصاحبه با شبکه من و تو را تکذیب کرد - 2

دانلود

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

درگیری هزاران فلسطینی با نظامیان صهیونیست

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، هزاران فلسطینی در کرانه باختری با به چالش کشیدن تهدیدات و تدابیر اشغالگران و شهرک نشینان در الخلیل، برای اقامه نماز در مسجد حضرت ابراهیم (ع) در این شهر حضور پیدا کردند. نمازگزاران فلسطینی در برابر نظامیان اشغالگر، فریاد «الله اکبر» سردادند. در همین حال فعالان فلسطینی، تصاویری را از اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در آزار و اذیت یک دختر فلسطینی و بازداشت او در شهر الخلیل در کرانه باختری منتشر کردند. تصاویری که فعالان فلسطینی منتشر کردند نشان می‌دهد شماری از نظامیان اشغالگر اسرائیلی یک دختر فلسطینی را در یکی از ایست‌های بازرسی این نظامیان در شهر الخلیل، آزار و اذیت و سپس بازداشت می‌کنند. نظامیان اشغالگر این دختر محجبه فلسطینی را به داخل پاسگاه خود می‌برند و او را شکنجه و آزاد و اذیت می‌کنند تا جایی که صدای فریاد و شیون‌های بلند این دختر فلسطینی در این تصاویر شنیده می‌شود. یکی از نظامیان اشغالگر زمانی که متوجه می‌شود فردی در حال فیلمبرداری است، به طرف او حمله ور می‌شود تا از فیلمبرداری او جلوگیری کند. نظامیان اشغالگر چند روز پیش یک دختر ۱۴ ساله فلسطینی را که در راه رفتن به مدرسه‌اش بود، نزدیک حرم حضرت ابراهیم (ع) در شهر الخلیل بازداشت کرده بودند.

نظرها

اخبار بیشتر