پیوند قلب چگونه انجام می‌شود؟ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

پیوند قلب چگونه انجام می‌شود؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
در جراحی پیوند قلب، این عضو حیاتی باید برای مدتی، کاملا از حرکت بایستد.
پیوند قلب چگونه انجام می‌شود؟ + فیلم - 0

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، دکتر علیرضا علیزاده قویدل دبیر انجمن جراحان قلب ایران در برنامه سلام صبح به خیر شبکه سه سیما نحوه انجام عمل جراحی پیوند قلب را تشریح کرد.

علیزاده قویدل گفت: در جراحی‌های پیوند قلب، ماده‌ای به قلب تزریق می‌شود تا کاملا از حرکت بایستد و نیاز آن به اکسیژن و خون کم شود و پس از اینکه دوباره خون در قلب جاری شود حرکت این عضو به حالت عادی بر می‌گردد.

بیشتر بخوانید:انجام سالیانه صد عمل پیوند قلب در کشور + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین11 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رحمانی با بیان اینکه بر روی صادرات و واردات کالا‌های دارای استاندارد و با کیفیت تاکید داریم، گفت: به عنوان دولت فقط تسهیل کننده مراودات هستیم. رحمانی بیان کرد: تفاهم نامه‌های امضا شده در اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور که دیروز منعقد شد در راستای تسهیل مراودات تجاری تجار دو کشور است. وزیر صمت ادامه داد: مبادلات تجاری ایران قابل توجه است، موقعیت تجاری و ترانزیتی دو کشور هم پتانسیل قابل توجهی است که از این فرصت باید استفاده کرد. وزیر صمت گفت: به عنوان دولت فقط تسهیل کننده مراودات هستیم، مذاکرات باید به قرارداد‌های بلند مدت برای اجرا بشود. وزیر صمت اظهار کرد: قانون حمایت از سرمایه گذاری خارجی به امضای وزیر اقتصاد و امور دارایی ایران رسیده است که برای تسهیل مراودات تجار عمانی مثمر ثمر است.

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل

اولین قطار تمام خورشیدی جهان ساخته شد + فیلم

رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش رکنا، قطار متفاوت و جذابی طراحی و تولید شده است که برای حرکت، از انرژی خورشید استفاده می‌کند. این وسیله مسافربری، اولین قطار تمام خورشیدی جهان و ساخته‌ی یک شرکت استرالیایی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا13 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس لایحه بودجه ۱۳۹۹ کل کشور، به بانک‌های عامل اجازه داده می‌شود در سال ۹۹ از منابع در اختیار، نسبت به اعطای تسهیلات ارزی ریالی تا سه میلیارد دلار (۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰) به سرمایه‌گذاران بخش‌های خصوصی، تعاونی و نهادهای عمومی غیردولتی برای طرح‌های توسعه‌ای بالادستی نفت و گاز با اولویت میادین مشترک به منظور افزایش ضریب بازیافت مخازن و احیای میادین قدیمی و جمع‌آوری گازهای همراه بدون انتقال مالکیت نفت و گاز موجود در مخازن و تولیدی آنها اقدام نمایند.

نظرها

اخبار بیشتر