دوومیدانی کردستان به جایگاه اصلی خود باز گردد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
دوومیدانی کردستان به جایگاه اصلی خود باز گردد

دوومیدانی کردستان به جایگاه اصلی خود باز گردد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/کردستان سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: دوومیدانی در کردستان از سابقه طولانی برخوردار است و بر همین اساس باید به جایگاه اصلی خود باز گردد.

ایرج عرب امروز (۱۲ آذر) در مجمع انتخابات هیات دوومیدانی استان کردستان اظهار کرد: ورزش دوومیدانی یک رشته المپیکی است و همین مهم جایگاه دوومیدانی را بالا برده است‌.

وی ضمن اشاره به اینکه شرایط سخت افزاری در دوومیدانی مطلوب نیست، عنوان کرد: رئیس هیات جدید دوومیدانی استان باید بتواند از منابع داخلی درون سازمانی در راستای توسعه این رشته استفاده بکند.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی با بیان این مهم که ایده‌های نو باعث رشد و توسعه می‌شود، گفت: دوومیدانی در کردستان از سابقه طولانی برخوردار است و بر همین اساس باید به آن جایگاه اصلی خود باز گردد.

عرب در پایان یادآور شد: دوومیدانی کردستان پتانسیل‌های خوبی دارد که رئیس هیات باید به آن توجه کند.

در ادامه این نشست حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار کرد: دوومیدانی در ایران حال خوبی ندارد و امیدوارم با برنامه ریزی‌های دقیق این رشته به اوج باز گردد.

وی با بیان اینکه دوومیدانی باید در تمام شهرستان‌ها فعال شود، افزود: دوومیدانی متعلق به تمام جامعه و نه یک قشر خاص است.

جولایی افزود: ساخت یک زمین تارتان برای دوومیدانی هزینه بردار است ولی با این حال در چند شهرستان مشغول به فعالیت هستیم و امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر بتوانیم این زمین‌ها را به بهره برداری برسانیم.

گفتنی است، انتخابات مجمع دوومیدانی استان با حضور سرپرست فدراسیون دوومیدانی برگزار و در پایان محمد عظیم ملک با کسب ۱۵ رای به عنوان رئیس هیات دوومیدانی انتخاب شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اظهارات تکان دهنده خانمی که سوار بر خودروی مسافربر شخصی شده بود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ویدیو؛ ۱۰ واکنش برتر بوندس لیگا در فصل جاری (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای گزارش کرد که امروز (پنجشنبه) «جوزب بورل» رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا و «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در «دهلی نو» پایتخت هند با یکدیگر گفت‌وگو کردند. بنا به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه اروپا، در این بیانیه در خصوص دیدار این دو مقام اروپایی و ایرانی آمده است: «آنها در یک گفت‌وگوی صریح، در خصوص جدیدترین تحولات برجام گفت‌وگو کردند». اتحادیه اروپا همچنین بر تأکید ظریف و بورل به ادامه ارتباطات در روزهای آتی اشاره کرد و گفت: «هر دو شریک در خصوص حفظ ارتباط نزدیک و ادامه تعامل در هفته‌های آتی توافق کردند». مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا صبح امروز در اولین دیدار خود از زمان انتصاب به عنوان رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در دهلی‌نو با محمدجواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. سه کشور اروپایی عضو برجام (آلمان، فرانسه و انگلیس) اخیرا مکانیسم حل و فصل اختلافات در برجام را فعال کردند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان گفت: ۱۱ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که با ایجاد درگیری و نزاع دسته‌جمعی موجب اخلال در نظم عمومی شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان تصریح کرد: تعدادی سلاح سرد، یک قبضه سلاح گرم غیرمجاز در کنار مقداری مواد مخدر در جریان بازرسی ماموران از مخفیگاه متخلفان کشف و ضبط شده است. وی اضافه کرد: همچنین در این زمینه سه دستگاه خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند. قربانی، امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و تاکید کرد: اجازه جولان به اراذل و اوباش داده نخواهد شد و با برهم‌زنندگان نظم و امنیت برخورد قانونی و قاطع می‌کنیم. شهرستان ۳۶۵ هزار نفری کاشان در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

سیل در روستای پزم تیاب سیستان

15+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با صدور دستور اجرایی جدید، زیرساخت حقوقی تحریم باقیمانده اقتصاد ایران را فراهم کرد. به گزارش فارس؛ حدود ۵ روز پیش منوچین وزیر خزانه داری آمریکا پس از قرارگرفتن تعدادی از نظامیان و شرکت‌های بخش فلزات در لیست تحریم اعلام کرد که ترامپ رئیس جمهور این کشور به زودی دستور اجرایی در زمینه تحریم سایر بخش‌های اقتصاد ایران را نیز صادر می‌کند. این دستور اجرایی توسط ترامپ در همان روز صادر شده است و اکنون در سایت وزارت خزانه داری آمریکا قابل رویت است. ترامپ با صدور این دستور اجرایی جدید، زیرساخت حقوقی قرار گرفتن تمام اقتصاد ایران در لیست تحریم را فراهم کرده است. این دستور اجرایی بدین معناست که تمامی اقتصاد ایران شامل تحریم است و هرکس هر نوع فعالیتی به هر نحوی در اقتصاد ایران داشته باشد باید به طور کامل خود را از نظام مالی آمریکا، سفر به آمریکا و نظام پرداخت دلار جدا کند.

نظرها

اخبار بیشتر