آنفولانزا؛ مدارس کهگیلویه‌ و بویراحمد را تعطیل کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. اجتماعی
آنفولانزا؛ مدارس کهگیلویه‌ و بویراحمد را تعطیل کرد

آنفولانزا؛ مدارس کهگیلویه‌ و بویراحمد را تعطیل کرد

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت در حالی بیماری آنفولانزا این روزها خبرساز شده که این بیماری خطرناک فقط در استان کهگیلویه و بویراحمد منجر به مرگ ۴ بیمار شده است.

همچنین بر اساس اعلام سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد حدود ۲۳۰۰ نفر نیز به بیماری آنفولانزا مبتلا شده‌اند.

غلام محمد زارعی نیز در این باره در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت با اشاره به تعطیلی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در روز چهارشنبه برای جلوگیری از شیوع بیماری آنفولانزا، عنوان کرد: این تصمیم با هدف پیشگیری از شیوع بیماری و گسترش آن میان دانش‌آموزان شهری و روستایی گرفته شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این تصمیم از جانب مراجع ذی صلاح اتخاذ شده است، افزود: متأسفانه به جز تعطیلی مدارس، هیچ اقدام ویژه دیگری در استان برای مهار این بیماری خطرناک صورت نگرفته است.

وی خواستار اعزام تیم پزشکی و اعلام هشدارهای لازم به مردم شد و گفت: مردم نیز در چنین شرایطی باید مراقبت‌های لازم را داشته باشند و به توصیه‌‎های پزشکی عمل کنند تا این بیماری بیش از این شیوع پیدا نکند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
وی در ادامه در منزل خانواده شهید وحید زمانی‌نیا حاضر شد و از درگاه خداوند برای آن شهید رحمت الهی و برای خانواده او صبر و اجر را مسألت کرد. رئیسی با اشاره به اظهارات خانواده شهید وحید زمانی‌نیا در یک برنامه تلویزیونی، روحیه این خانواده شهید را ارزشمند توصیف کرد و گفت: این روحیه نشان می‌دهد که شهید زمانی‌نیا در یک خانواده متدین، انقلابی و با بصیرت رشد کرده است. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه این شهدا جز برگزیدگانی بودند که خداوند آن‌ها را گزینش کرد و در این جایگاه قرار داد، تشییع باشکوه پیکر مطهر آن‌ها را یادآور شد و گفت: تشییع باشکوه شهدای مقاومت و همچنین شهید زمانی‌نیا در شهرری از برکت و اخلاص خود این شهدا بود. وی از شهدای مقاومت به عنوان شهدایی یاد کرد که خدا آن‌ها را بلند آوازه کرده است و خطاب به خانواده شهید زمانی نیا، اظهار کرد: نشان این بلند آوازه شدن شهید زمانی‌نیا در نسل‌ شما نیز خواهد بود. بر اساس این گزارش، در این دیدار، پدر، مادر، همسر و برادران شهید وحید زمانی‌نیا نیز به بیان ویژگی‌ها و خاطره‌هایی از این شهید پرداختند.

نظرها

اخبار بیشتر