نماینده‌ای که از تریبون مجلس به نظام تهمت دروغ‌گویی میزد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی

نماینده‌ای که از تریبون مجلس به نظام تهمت دروغ‌گویی میزد

مهرخبرگزاری مهر |
رهبر انقلاب روایتی از یک نماینده مجلس که نظام را به دروغ‌گویی متهم کرده بود و همان حرف دشمن را می‌زد بیان فرمودند.

در ادامه بخوانید

فارسفارس14 ساعت قبل
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن تنها راه حل خروج ائتلاف سعودی از بن بست جنگ یمن را پایان دادن به تجاوز و محاصره خواند و گفت: انتقام از رژیم صهیونیستی که شریک تجاوز علیه یمن بوده هم در راه است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سرلشکر «محمد العاطفی» وزیر دفاع یمن گفت که یمنی‌ها خیلی بیشتر از قبل از ارائه طرح صلح صنعا آماده جنگ هستند. وزیر دفاع یمن تاکید کرد: نیروهای ما هنوز سر قول خود درباره دشمن اماراتی هستند و از نزدیک فعالیت‌های توطئه آمیز آن را زیر نظر داریم. وزیر دفاع یمن با بیان اینکه به نفع دشمن است که ابتکار صنعا را بپذیرد، تاکید کرد: ائتلاف سعودی اگر فرصت را غنیمت نشمرد، بسیار پشیمان خواهد شد. وزیر دفاع یمن با تاکید بر مشارکت رژیم صهیونیستی در تجاوز علیه یمن از روز نخست مداخله نظامی ائتلاف سعودی گفت: بی شک انتقام در راه است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ساعت قبل
دولت در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۱۳۹۹ به مجلس شورای اسلامی، رقم بودجه وزارت امور خارجه را در مقایسه با سال ۱۳۹۸، ۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش داده است. اعتمادآنلاین| حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور صبح امروز (یک‌شنبه) با حضور در مجلس شورای اسلامی، لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ را به مجلس و نمایندگان برای بررسی تقدیم کرد. بررسی‌ لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۹، تقدیمی از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، از افزایش ۱۰ هزار میلیارد ریالی (۱۰، ۰۵۴، ۸۵۳، ۰۰۰، ۰۰۰) بودجه وزارت امور خارجه حکایت دارد. بودجه وزارت امور خارجه مصوب سال ۱۳۹۸ رقمی بالغ بر ۱۵، ۵۰۱، ۸۸۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال بود که در لایحه پیشنهادی امسال این رقم به ۲۵، ۵۵۶، ۷۳۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال افزایش یافته است. بر این اساس ارقام ردیف‌های بودجه بخش‌های مختلف وزارت امور خارجه به شرح زیر است: منبع: مهر

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.
کرد آنلاینکرد آنلاین10 ساعت قبل
عصر کرد - سنندج - نمایشگاه نقاشی، طراحی و خوشنویسی آثار متعلق به دانشجویان دانشگاه پیام نور بمناسبت گرامیداشت روز دانشجو به مدت یک هفته در سقز گشایش یافت. مراسم گشایش این نمایشگاه روز یکشنبه با حضور رییس، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور و علاقمندان به هنر نقاشی و خوشنویسی در این دانشگاه برگزار شد. علیرضا شریفی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۷ آذر به مدت یک هفته و در سالن طبقه پایین دانشگاه پیام نور دایر و بازدید برای عموم آزاد است، افزود: هدف از برگزاری نمایشگاه نقاشی، طراحی و خوشنویسی دانشجوبان پیام نور ارائه جدیدترین آثار این دانشجویان هنرمند در روز دانشجو بود. شریفی اضافه کرد: دانشجویان هنرمند این آثار را با انواع ابزارهای نقاشی و روی آینه و کاشی و کاغذ طراحی کردند و از لحاظ کیفیت این آثار عالی هستند. برچسب‌هانمایشگاه عکس کردستان روز دانشجو دانشگاه پیام نور سقز نقاشی خوشنویسی
تابناکتابناک16 ساعت قبل
تهدید علنی و مستقیم وزیر امور خارجه اسرائیل به حمله به خاک ایران و موشک باران ایران، در حالی است که اخیرا اسرائیل اقدام به یک آزمایش موشکی بالستیک کرده که گفته می‌شود، یک آزمایش هسته‌ای بوده است. تهدید علنی اسرائیل برای حمله به ایران، پس از آزمایش هسته‌ای؛ وزیر امور خارجه یسرائیل کاتز (از حزب لیکود) در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera گفته: حمله اسرائیل به ایران، امری محتمل است که در حال بحث و بررسی است. وزیر امور خارجه اسرائیل، به شکلی جالب توجه و با تهدید علنی به موشک باران ایران، و آوردن نام عربستان و امارات متحده عربی گفته، ایران باید از عواقب کلیه فعالیت‌های خود آگاه باشد. کاتز فاش کرده که اسرائیل و عربستان سعودی همکاری نزدیکی دارند، اما ترجیح داده که در این باره توضیح ندهند. وزیر امور خارجه اسرائیل گفته: تهدید ایران تنها علیه اسرائیل یا عربستان سعودی نیست.

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر