ویدیو؛ تبریک تولد مایکل اسین توسط باشگاه چلسی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

ویدیو؛ تبریک تولد مایکل اسین توسط باشگاه چلسی

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- صفحه رسمی باشگاه چلسی با انتشار این ویدیو تولد مایکل اسین، هافبک سابق خود را تبریک گفت. او در ۲۵۶ بازی برای چلسی، ۲۵ گل به ثمر رساند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو1 روز قبل
اشرف حکیمی ۲۱ ساله در نظر دارد که با هبه عبوک بازیگر ۳۳ ساله اسپانیایی ازدواج کند. این بازیگر که سعی می‌کرد از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران طفره برود، با لبخند جواب داد: «صحبت هایی داشته‌ایم …. صحبت هایی انجام شده و ببینیم چه می‌شود.» بعد از آن خبرنگاران از او پرسیدند که آیا به ازدواج با اشرف حکیمی پاسخ مثبت داده است که این بازیگر جواب داد: «همین طور است.» هبه عبوک که پدری لبنانی و مادری تونسی دارد در مادرید متولد شده و در فیلم‌های مختلف اسپانیایی بازی کرده است. او همچنین به خبرنگاران گفت که هنوز برنامه سفر تفریحی او در تعطیلات کریسمس قطعی نشده است و هنوز برنامه‌ای برای ان نچیده است.

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف17 ساعت قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

گل ریچارلیسون به چلسی (اورتون ۱-۰ چلسی)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
سرمربی اینتر با وجود تساوی برابر رم از بازیکنانش حمایت کرد. آنتونیو کونته پس از بازی گفت: برابر تیم بزرگی همچون رم ریسک نکردیم. یک فرصت خوب برای بازیکنان جوان بود چون تمام تلاش خود را کردند. سرمربی اینتر در ادامه اظهار کرد: یک اشتباه مقابل رم داشتیم. با این حال نمی‌توان همه تقصیر را گردن بازیکنان انداخت چون تمام توان خود را به کار بردند.

همشهری TV | مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

همشهریهمشهری22 ساعت قبل
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خصایص آرژانتینی‌ها از سرمربی پرسپولیس به بازیکنان این تیم تزریق شده است. به گزارش فوتبالی، آرژانتینیها اصولا انسانهاى سختکوش و پرانگیزه اى هستند که فوتبال را هم با شور خاصى بازى مى کنند. گابریل کالدرون با بازگشت به خصلت آرژانتینى خود این روحیه جنگندگى را در میدان سخت فولادشهر به تیمش تزریق کرد تا ثمره آن را بچشد. فراموش نکنید تیم او در صورت بردن بازى عقب افتاده هم امتیاز تیمى مى شود که این روزها تحسین همگان را برانگیخته است.

نظرها

اخبار بیشتر