پیشنهاد عضویت حاج قاسم در موسسه مولی‌الموحدین را دادیم، ایشان قبول کرد اما نشد/ نه من و نه هیچ یک از اعضای هیات‌امنا حق برداشت حتی یک ریال از موسسه مولی‌الموحدین نداریم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی

پیشنهاد عضویت حاج قاسم در موسسه مولی‌الموحدین را دادیم، ایشان قبول کرد اما نشد/ نه من و نه هیچ یک از اعضای هیات‌امنا حق برداشت حتی یک ریال از موسسه مولی‌الموحدین نداریم

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگوی ویدئویی با «اعتمادآنلاین» به پرسش‌هایی درباره موسسه خیریه مولی‌الموحدین پاسخ داد.

اعتمادآنلاین| حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگوی ویدئویی با برنامه رادیکال اعتمادآنلاین به پرسش‌هایی درباره موسسه خیریه مولی‌الموحدین پاسخ داد. چکیده اظهارات مرعشی به شرح زیر است:

موسسه مولی‌الموحدین هیات‌امنایی است و من فقط یک عضو ساده از هیات‌امنا هستم.ماهان، کرمان‌خودرو، منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، منطقه اقتصادی سیرجان، سازمان عمرانی کرمان و … از جمله هیات‌امنا این موسسه هستند.قانون گفته ما به کجا گزارش عملکرد دهیم؟!مگر مردم ماهان را نمی‌بینند؟مشکل این است که یک عده بی‌هنر هیچ کاری نمی‌کنند و مدعی هستند که تو چرا کردی!نه من و نه هیچ یک از اعضای هیات‌امنا حق برداشت حتی یک ریال از موسسه مولی‌الموحدین نداریمیک دانه بلیت مجانی هم درطول این ۲۰ سال که ماهان فعال است نه من و نه هیچ کی از اعضای هیات‌امنا و نه خانواده‌های آنها استفاده نکرده‌اند.گردش مالی خود موسسه سالی سه تا چهار میلیون است. هرچه سود در ماهان هست، ماهان هواپیمای جدید می‌خرد.اگر در جایی بخور بخور باشد هیچ چیز نمی‌ماند.ثروت استان کرمان در اختیار موسسه مولی‌الموحدین نیست. موسسه مولی‌الموحدین جزیی از فعالیت‌ها را رد کرمان رقم می‌زند.در کرمان‌خودرو سالی ۳ هزار میلیارد تومان به دولت مالیات می‌دهیم.رابطه ما و حاج قاسم سلیمانی در کرمان خوب بود.پیشنهاد عضویت حاج قاسم در موسسه مولی‌الموحدین را دادیم، ایشان قبول کرد اما نشد.اینکه انتفاع مالی موسسه مولی‌الموحدین توانسته تجارت مالی کند، تهمت است که مبنای آن حسادت است.موسسه مولی‌‌الوحدین یک موسسه غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی است.اگر کسی می‌خواهد در کشور حسابرسی کند باید حساب کسانی را برسد که شرکت توسعه و آبادانی کرمان را درست کردند، صدو پنجاه میلیارد تومان صنعت مس ایران ضررهای آنها را از بیت‌المال داده‌اند.اگر دوستان فکر می‌کنند که من تا زنده هستم، می‌نشینم تا کسی بیاید اموال موسسه را بخورد، کور خوانده‌اند.از این اموال نه من خودم می‌خورم، نه اعضای هیات‌امنا می‌خوردند و نه می‌گذاریم کسی دیگر بخورد.

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فریاد انتقام ملت

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

دلتنگی سردار سلامی از نبود همسایه‌اش حاج قاسم‌

آخرین خبرآخرین خبر16 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدخبرگزاری دانشجو/ سردار سلامی می‌گوید: من همسایه او بودم، هر روز صبح خودروی او را که می‌دیدم دلم آرام میگرفت. الآن چند روز است که هر وقت صبح از خانه بیرون می‌‌آیم قاسم نیست، آن خودرو هم نیست …

بررسی مالیات و عوارض سبز خودروها

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
نمایندگان مجلس در ادامه بررسی جزئیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده به مالیات و عوارض سبز خودروها رسیدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نمایندگان مجلس در ادامه بررسی جزئیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده به مالیات و عوارض سبز خودروها رسیدند.
ایرناایرنا23 ساعت قبل
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه پس از استماع سوالات مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم، جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر و پاسخهای محمد جواد ظریف توضیحات رییس دستگاه دیپلماسی را قانع کننده دانستند. وی افزود: انقلاب اسلامی ما در ۴۰ سالگی خود با قدرت علی‌رغم فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان مسیر پیشرفت را طی می‌کند. نقش راهبردی ولایت فقیه و از سوی دیگر حضور یکپارچه مردم موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان شده است. ساداتی نژاد در ادامه بیان کرد که از پاسخ‌های ظریف قانع نشده و آن را به رای مجلس گذاشت که نمایندگان با ۱۱۲ رای موافق، ۵۳ رای مخالف و چهار رای ممتنع از ۱۹۴ نماینده حاضر در جلسه از توضیحات وزیر امور خارجه قانع شدند. در ادامه وی اعلام کرد که از پاسخ‌های ظریف که در جلسه گذشته صورت گرفت قانع نشده و آن را به رای مجلس گذاشت که نمایندگان مجلس با ۹۹ رای موافق، ۷۰ رای مخالف و ۷ رای ممتنع از ۱۹۴ نماینده حاضر از پاسخ‌های ظریف قانع شدند.

وزارت خارجه: عراق از حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد خبر داشت (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل

حرف‌های مگوی ظریف از تصمیم آمریکا برای حمله به فردو

آخرین خبرآخرین خبر22 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدآخرین خبر/ ظریف که امروز در مجلس سخن میگفت از بولتنی در آمریکا خبر داد که تحلیل‌های آمریکا برای تخریب فردو و علت ترس آنها از عدم این کار را بیان میکرد و به علاوه خاطراتی از مذاکرات هسته‌ای را برای نمایندگان بازگو کرد.

نظرها

اخبار بیشتر