پلیس‌هایی که نمک روی زخم مردم نپاشیدند +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی

در ادامه بخوانید

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. * در ابتدای این دیدار تعدادی از نمایندگان دانشجویان مطالبات و دغدغه‌های دانشجویی و مردمی خود را با رئیس دستگاه قضا در میان گذاشتند. همچنین گسترش عدالت در کشور، برخورد با فساد در سطوح مختلف، کاهش پرونده‌های قضایی، شفافیت آرای قضایی، پیگیری موضوع افراد عادی و رسمی از دیگر مطالبات دانشجویان از رئیس دستگاه قضا بود. * انتقاد به نحوه اطلاع رسانی دستگاه قضا و عملکرد رسانه‌ای یکی دیگر از خواسته‌های دانشجویان بود. بر این اساس بیشترین سئوالاتی که از رئیس دستگاه قضا مطرح شد به شرح زیر اعلام شد:۱-چرا دادرسی پرونده سکه ثامن علیرغم گذشت یک سال و نیم از بازداشت متهم انجام نمی‌شود.
ایلناایلنا15 ساعت قبل
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود. نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی در نشست امروز مطالبی را یکطرفه بیان کرد که ما اصلا باورمان نمی‌شود که چنین سخنانی علمیاتی شود. ما در گذشته هم سخنان عمل نشده‌ ایشان را دیده‌ایم لذا عموما حرف‌هایی که از رئیس جمهور می‌شنویم را باور نمی‌کنیم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. وی با اشاره به اجرای طرح افزایش قیمت بنزین بیان کرد: ما که در جریان نبودیم قرار است کالاها گران شود و یا بنزین افزایش قیمت داشته باشد، اما متاسفانه در شرایط کنونی کالاها در حال گران شدن است و هیچ کس کاری برای جلوگیری از این روند انجام نمی‌دهد. این نماینده مردم در مجلس افزود: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مسعود سریع‌القلم در رابطه با برگزاری جشنواره یلدا با همکاری موسسه خیریه محک، اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای را در این خصوص امضا کرده‌ایم تا از تاریخ ۲۰ آذر تا ۶ دی‌ماه بتوانیم جشنواره مشترکی را برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان برگزار کنیم، که این مسئله در راستای فعالیت‌های اجتماعی شهروند است که مورد تاکید شهردار تهران نیز بوده است. مدیرعامل شرکت شهروند گفت: قرار است شهروند سهم خود در فعالیت‌های اقتصادی به صورت شفاف یک درصد از فروش خود را در این بازه زمانی اشاره شده به موسسه محک ارائه کند. سریع‌القلم با اشاره به تخفیف بین ۵ تا ۵۰ درصدی اقلام فروشگاه شهروند گفت: از این تخفیف یک درصد به محک داده می‌شود. به گزارش تسنیم احمدی مدیر موسسه خیریه محک نیز در این رابطه گفت: ما یک برنامه مشترکی بین شهروند و موسسه محک اجرا خواهیم کرد و همانطور که اعلام شد یک درصد از فروش شهروند در تاریخ اشاره شده به موسسه داده خواهد شد. وی در پایان گفت: از ابتدای فعالیت این موسسه بیش از ۳۲ هزار کودک سرطانی تحت پوشش مجموعه محک قرار گرفته‌اند و امروزه داروهای این افراد بیش از سه برابر گذشته شده است و البته بخشی از داروها در کشور تولید می‌شود ولی تا به امروز ما درمان هیچ کودک سرطانی را متوقف نکرده‌ایم.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر