فیلم/ آیا کرایه اتوبوس‌های بین شهری افزایش خواهد یافت؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ آیا کرایه اتوبوس‌های بین شهری افزایش خواهد یافت؟

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
صدیقی مدیرعامل پایانه‌های شهر تهران درباره افزایش کرایه دفاتر تعاونی‌های مسافربری در پایانه‌های تهران گفت: در حال حاضر هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

دریافت ۱۵ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تفاوت در نقش‌های زن و مرد

مهرمهر1 روز قبل
حجت الاسلام پناهیان در یکی از سخنرانی‌های خود درباره نقش‌های زن و مرد در زندگی و تفاوت‌های روانشناختی‌ زن و مرد صحبت کرد و در رابطه با این مضوع خاطره‌ جالبی از یک اردوی دانشجویی تعریف کرد.

خلاصه بازی سالزبورگ ۰-۲ لیورپول (لیگ قهرمانان اروپا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
طرفداری- دو تیم سالزبورگ و لیورپول در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۰ شاگردان یورگن کلوپ به پایان رسید. گلزنان و دقایق: نبی کیتا (۵۷)، محمد صلاح (۵۸) برای لیورپول
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- جلسه آینده شورای عالی جمعیت راس ساعت ۱۸ روز شنبه مورخ ۹۸/۹/۲۳ در محل ساختمان صلح برگزار و مدارک تحویلی داوطلبان در همان جلسه با حضور متقاضیان، بازگشایی و مورد بحث و بررسی واقع و نهایتا شورای عالی در همان جلسه دو نفر از افراد واجد شرایط و حائز اکثریت آراء را انتخاب و برابر ضوابط و مقررات مربوطه به ریاست محترم جمهوری معرفی خواهد کرد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، شب گذشته در جلسه فوق‌العاده شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، استعفاء مورخ ۹۸/۹/۱۱ رئیس جمعیت قرائت شد، شورای عالی به منظور ساماندهی هرچه سریعتر وضعیت این نهاد خیریه و امدادی در اجرای جزء ۵ بند ماده ۱۰ قانون اساسنامه جمعیت (معرفی دو نفر مدیر و مدبر شایسته از افراد واجد شرایط به رئیس جمهور جهت انتخاب یکی از آن‌ها به عنوان رئیس جمعیت) فرآیند اعلام نامزدی و نحوه بررسی سوابق و برنامه‌های افراد واحد شرایط را به اتفاق آراء تصویب کرد. ۲- جلسه آینده شورای عالی جمعیت راس ساعت ۱۸ روز شنبه مورخ ۹۸/۹/۲۳ در محل ساختمان صلح برگزار و مدارک تحویلی داوطلبان در همان جلسه با حضور متقاضیان، بازگشایی و مورد بحث و بررسی واقع و نهایتا شورای عالی در همان جلسه دو نفر از افراد واجد شرایط و حائز اکثریت آراء را انتخاب و برابر ضوابط و مقررات مربوطه به ریاست محترم جمهوری معرفی خواهد کرد. ۳- دبیرکل محترم جمعیت هلال احمر نسبت به انجام امور جاری جمعیت برابر شرح وظایف و اختیارات مصرح خود در اساسنامه اقدام می‌کنند و در خصوص انجام امور مربوط به شرح وظایف و اختیارات رئیس جمعیت مندرج در ماده ۹ اساسنامه در هر مورد از شورای عالی کسب تکلیف کند. انتهای پیام/

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.
شاناشانا23 ساعت قبل
به گزارش شانا به نقل از شرکت انتقال گاز ایران، سیدمحمد سراجی در این باره توضیح داد: با توجه به نیاز ارتباطات مخابراتی ایستگاه‌های تقویت فشار واقع در مسیر خط لوله هشتم سراسری انتقال گاز، اجرای پروژه یادشده در اولویت کاری مجری طرح دیسپچینگ و مخابرات قرار گرفت و با همکاری نمایندگان این مدیریت و منطقه ۲ عملیات انتقال گاز، بهره‌برداری از کابل فیبر نوری و تجهیزات SDH در آبان‌ماه امسال انجام شد. وی افزود: با اجرای این پروژه، ارتباطات مخابراتی ایستگاه‌های تقویت فشار گاز کاشان، اردستان، نایین، دهشیر و ایستگاه شیرابرکوه به ایستگاه تقویت فشار گاز صفاشهر، سپس به خط چهارم سراسری، مرکز منطقه و شبکه مخابرات شرکت ملی گاز ایران متصل شد. مدیر مخابرات و تله‌متری شرکت انتقال گاز ایران گفت: تجهیزات نصب‌شده در این پروژه همه نیازهای ارتباطی ایستگاه‌های یادشده را رفع می‌کند و هرگونه نیاز شرکت را به استفاده از زیرساخت‌های دیگر سازمان‌ها برطرف می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر