مدیرعامل‌های اجاره‌ای در دادگاه!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. اقتصادی

مدیرعامل‌های اجاره‌ای در دادگاه!

الفخبرگزاری الف |
دادگاه رسیدگی به پرونده ۵ متهم اخلال در نظام ارزی و حکایت تکراری تاسیس شرکت‌های صوری و کاغذی برای دریافت ارز دولتی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

در ادامه بخوانید

تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز20 ساعت قبل
تحلیل تکنیکال چیست؟ تحلیل تکنیکال روشی است که با بررسی قیمت سهم در گذشته به دنبال پیش‌بینی آن در آینده می‌باشد. حالا صبر می‌کنیم تا دوباره قیمت سهم به محدوده ۱۰۰ تومان برسد تا سهم را بخریم چون بر اساس اطلاعاتی که از گذشته داریم احتمال می‌دهیم قیمت سهم دوباره به ۲۰۰ تومان برسد. اگر بخواهیم ساده‌تر برایتان توضیح دهیم٬ در تحلیل تکنیکال قیمت سهم را بر اساس رفتار گذشته پیش‌بینی می‌کردیم ولی در تحلیل بنیادی قیمت سهم را بر اساس ارزش ذاتی شرکت محاسبه می‌کنیم. تحلیل بنیادی نسبت به تحلیل تکنیکال از اعتبار بالاتری برخوردار است٬ بلندمدت‌تر است و همچنین ریسک بسیار کمتری دارد. اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس چیست؟ حالا اولین قدم برای سرمایه‌گذاری در بورس ثبت‌نام در کارگزاری و دریافت کد بورسی می‌باشد.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان شدصرافی‌های بانکی قیمت دلار را با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به صبح امروز، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین کرده‌اند. به گزارش تسنیم، در پی افزایش قیمت دلار در بازار آزاد و رسمی، صرافی‌های بانکی نیز قیمت خرید و فروش دلار و یورو را نسبت به صبح ۱۵۰ تومان افزایش دادند. فعالان بازار معتقدند دلیل اقتصادی برای افزایش قیمت ارز وجود ندارد و جریان‌های سیاسی اخیر و افزایش قیمت بنزین مهمترین دلیل این گرانی هاست. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳ هزار و ۹۷۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۷۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۶۳۹ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به صبح امروز ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
برخی مدعیان این طرح دروغین به جرم کلاهبرداری راهی زندان شده‌اند. وی افزود: از سوی دیگر ادعای آب‌سوز کردن خودروها در طول تاریخ چندین بار تکرار شده و هر بار سرنوشت مدعیان آن‌ها به جرم کلاهبرداری و تقلب به زندان هم کشیده شده است. آن‌ها معتقدند تولید انرژی از آب، ناقض قوانین اول و دوم ترمودینامیک است. اگر ادعای آب‌سوز کردن‌ها خودروها حقیقت داشت، تاکنون حتما به تولید انبوه رسیده بود …این کارشناس صنعت خودرو اظهار کرد: اما این موضوع از منظری دیگر نیز قابل بررسی است. نظریه استخراج انرژی از آب برای راندن یک خودرو نظریه‌ای مردود است؛ بنابراین مردم توجه کنند که گول نوابیغ را نخورند.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.

فعالسازی رمز دوم پویا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، فعالسازی رمز دوم پویا، ضریب امنیت تراکنش‌های اینترنتی را افزایش می‌دهد و از کلاهبرداری‌های اینترنتی و سوءاستفاده از حساب‌های بانکی جلوگیری می‌کند. چنانچه فقط از کارتخوان یا خودپرداز استفاده می‌کنید نیازی به فعالسازی رمز دوم پویا نیست برای آشنایی بیشتر با نحوه فعالسازی رمز دوم، گزارش آذری بقا را مشاهده نمایید.

نظرها

اخبار بیشتر