گربه‌ای در اوکراین نوزادی را کشت!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
گربه‌ای در اوکراین نوزادی را کشت!

گربه‌ای در اوکراین نوزادی را کشت!

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
پلیس منطقه وینیتسا در اوکراین گزارش داد که یک گربه دختر نه ماهه‌ای را در این منطقه خفه کرد.

اسپوتنیک: پلیس منطقه وینیتسا در اوکراین گزارش داد که یک گربه دختر نه ماهه‌ای را در این منطقه خفه کرد.

به نقل از وینبازار، در تاریخ ۳۰ نوامبر، مادر این نوزاد دختر، وی را که در خوابیده بود در کالسکه و در حیاط خانه خود قرار داد و مشغول کار‌های خانگی شد. پس از بازگشت، زن گربه‌ای را دید که روی نوزاد دراز کشیده بود و نوزاد مرده بود.

خبری: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

معاینه پزشکی قانونی نشان داد که نوزاد در اثر خفگی درگذشته بود، جراحات دیگری روی بدن نوزاد پیدا نشده است. روانشناسان برای تسکین خاطر با والدین نوزاد همکاری می‌کنند.

پلیس برای این ماجرا پرونده جنایی گشود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا20 ساعت قبل
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود. نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی در نشست امروز مطالبی را یکطرفه بیان کرد که ما اصلا باورمان نمی‌شود که چنین سخنانی علمیاتی شود. ما در گذشته هم سخنان عمل نشده‌ ایشان را دیده‌ایم لذا عموما حرف‌هایی که از رئیس جمهور می‌شنویم را باور نمی‌کنیم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. وی با اشاره به اجرای طرح افزایش قیمت بنزین بیان کرد: ما که در جریان نبودیم قرار است کالاها گران شود و یا بنزین افزایش قیمت داشته باشد، اما متاسفانه در شرایط کنونی کالاها در حال گران شدن است و هیچ کس کاری برای جلوگیری از این روند انجام نمی‌دهد. این نماینده مردم در مجلس افزود: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.

بهترین مقاصد برای سفرهای یک روزه در ایران

3+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، آقای محمد علی اسفنانی، گفت: باشکایت شکات خصوصی و گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پرونده تخلف شرکت مذکور برای رسیدگی به این اداره کل ارسال و به شعبه ششم هیات بدوی تعزیرات حکومتی تهران ارجاع شد. وی افزود: شعبه پس از رسیدگی و احراز تخلف، مدیر عامل شرکت را جمعا به مبلغ ۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد که ۲ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال آن مربوط به شکات خصوصی پرونده است که از جهت اضافه دریافتی باید بازگردانده شود.
ایلناایلنا19 ساعت قبل
خدمات‌دهی قطار‌های متروی تهران در ایستگاه میرداماد برای دقایقی دچار اختلال شد، اما به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران اکنون هیچ مشکلی در این ایستگاه وجود ندارد و فعالیت قطارها در حال انجام است. به گزارش خبرنگار ایلنا، درحالی‌ که علت تعطیلی ایستگاه متروی میرداماد پیدا شدن بسته‌ای مشکوک عنوان شد که پس از بررسی‌ها مشخص شد؛ بسته مورد نظر حاوی لباس بوده است. یک منبع آگاه در نیروی انتظامی در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: چنین چیزی صحت ندارد و علت عدم مسافرگیری این ایستگاه وقوع مشکلی در ایستگاه بوده است. در حال حاضر مشکل برطرف شده و ایستگاه فعال است.

نظرها

اخبار بیشتر