آتش‌سوزی شبانه ساختمان مسکونی ۴ طبقه در خیابان وصال
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. حوادث
آتش‌سوزی شبانه ساختمان مسکونی ۴ طبقه در خیابان وصال

آتش‌سوزی شبانه ساختمان مسکونی ۴ طبقه در خیابان وصال

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان وصال خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: در ساعت۲۳و۳۲دقیقه شب گذشته حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان وصال، بالاتر از طالقانی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که ۳ ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش سوزی یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه بود که در طبقه اول آتش سوزی رخ داده و کاملا شعله ور بود و دود زیادی طبقات بالایی را فراگرفته بود.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث دیروز

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: اطلاعات اولیه نشان می‌داد در طبقات بالایی افرادی حضور دارند که آتش نشان‌ها همزمان با خاموش کردن آتش کار جست و جو در طبقات را آغاز و ۴ مرد و یک زن را از داخل ساختمان خارج کردند.

ملکی گفت: یک مرد ۶۰ ساله دچار دودزدگی شده بود که تحویل عوامل اورژانس داده شد و آتش نشان‌ها آتش را به سرعت خاموش کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زنی که در سومین ازدواج خود برای خواستگارش شرط گذاشت تا خواهر شوهر اولش را به قتل برسانند، سپیده دم یک شنبه گذشته به همراه تازه داماد در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد. او ادامه داد: به هر جایی که احتمال حضور همسرم می‌رفت، سرزدیم اما هیچ اثری از او نیافتیم! در پی اعلام این گزارش، تلاش کارآگاهان با ردیابی‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از ماجرای گم شدن زن ۵۲ ساله آغاز شد. او هم قبول کرد و ما در حالی که سوار بر خودروی پیکان سفیدرنگ مهدی بودیم به بهانه خرید به راه افتادیم. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در نهایت، جرم هر دو متهم این پرونده را محرز دانستند و عروس و داماد را به قصاص نفس محکوم کردند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
در تحقیق‌های پلیسی مشخص شد خودروی ۲۰۶ رضا به سرقت رفته و از کارت عابربانک وی خرید میلیونی شده است. به همین دلیل شهاب و فرهاد مقابل خانه پدری رضا رفتند و خودروی او را آوردند. با اعتراف‌های پسر جوان، مجید نیز مشارکت در قتل را گردن گرفت. شهاب و فرهاد نیز یک سکه طلا و یک النگو برای همسرانشان خریدند اما من هیچ پولی برداشت نکردم. آن‌ها گفتند ما فقط برای سرکشی به کابینت‌های خانه محمد به آنجا رفته بودیم و چیزی از درگیری ندیدیم.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: پسر ۱۸ ساله با پرتاب کردن خود از پل میدان بار، خودکشی کرد. سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۳و۴۵ دقیقه بامداد ۱۸ آذرماه، پسر ۱۸ ساله با بالا رفتن از پل هوایی میدان بار همدان و سپس پرتاب خود از ارتفاع، در دم جان باخت. همه مدارک و کارت شناسایی این شخص همراه وی بوده که هویت این جوان را مشخص کرده و هم اکنون جسد جهت شناسایی خانواده و علت خودکشی، تحویل پزشکی قانونی شده است.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
ایسناایسنا7 ساعت قبل
ایسنا/کرمانشاه معاون عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در تصادفات عامل انسانی مهمترین نقش را دارد، گفت: متاسفانه هر زمان که تصادفی می‌شود، همه راه و جاده را مقصر می‌دانند و کسی نمی‌گوید که راننده مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکرده است. وی تصریح کرد: برای کاهش تصادفات جاده‌ای و تلفات آن باید کار در دو بخش سخت افزاری شامل بهبود زیرساخت‌ها و ارتقا کیفیت خودروها و نرم افزاری شامل آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی و فرهنگ سازی و بهبود کیفیت رانندگی افراد انجام شود. وی خاطرنشان کرد: در بحث زیرساخت‌های جاده‌ای در استان وضعیت خوبی داریم، البته قبول داریم که این زیرساخت‌ها نیازمند توسعه است و باید ایمن‌تر شود. سالاری خاطرنشان کرد: متولی اصلی این بخش رسانه‌ها هستند که باید با قلم توانای خود در زمینه رانندگی هرچه ایمن‌تر فرهنگ سازی کنند. وی افزود: زمانی بستن کمربندی ایمنی مرسوم نبود، اما با فعالیت رسانه‌ها بستن کمربند ایمنی به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شده و ضرورت دارد رسانه‌ها در حوزه‌های دیگر مقررات راهنمایی و رانندگی هم ورود کنند.

نظرها

اخبار بیشتر