وضعیت قرمز استقلال خوزستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. ورزشی

وضعیت قرمز استقلال خوزستان

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
وضعیت قرمز استقلال خوزستان - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان تیم فوتبال استقلال خوزستان که سابقه قهرمانی لیگ برتر کشور را در کارنامه دارد، پس از سقوط به لیگ یک، اکنون شرایط خوبی ندارد.

آبی‌های خوزستان که در لیگ پانزدهم، جام قهرمانی را بالای سر بردند، در ادامه حضور خود در لیگ حرفه‌ای به دلایل مختلف، کم کم از شرایط خوب خود فاصله گرفتند تا این که در لیگ هجدهم به دلیل کسر شش امتیاز از سوی فیفا و عملکرد ضعیف، به لیگ یک کشور سقوط کردند.

به گزارش ایسنا، در حالی که تصور می‌شد استقلال خوزستان قوی پا به لیگ یک بگذارد و مجددا به لیگ برتر برگردد اما این تیم کار خود در این رقابت‌ها را چندان موفق آغاز نکرد و همین نیز باعث تغییر در راس کادرفنی شد و مسئولان باشگاه، سهراب بختیاری‌زاده را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کردند. اما چندین هفته از این تغییر می‌گذرد و استقلالی‌ها هنوز نتوانسته‌اند خود را از رده‌های پایینی جدول جدا کنند. این تیم اکنون در رده شانزدهم جدول هجده تیمه قرار دارد. وضعیتی نگران‌کننده که زنگ خطر را برای این تیم به صدا درآورده است.

در ادامه مصاحبه ایسنا با یکی از مربیان فوتبال خوزستان را درباره علت عملکرد ضعیف استقلال خوزستان در لیگ یک کشور را می‌خوانید.

ممکن است استقلال خوزستان به سمت لیگ ۲ برود

علی خوش‌ذات در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: قهرمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران متاسفانه به سمتی رفته است که امروز وضعیت خوبی در لیگ یک ندارد. هواداران و مردم خوزستان با این تیم که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته، روزهای زیادی را زندگی کردند و انتظار داشتند که استقلال خوزستان به روند خوب خود ادامه دهد ولی این مهم محقق نشد و پس از سقوط به لیگ یک، اکنون در این لیگ هم وضعیت سختی دارد. اگر استقلال خوزستان در ادامه لیگ یک نیز که یک لیگ فرسایشی و سخت است، نتواند به وضعیت مطلوبی برسد، ممکن است به سمت لیگ ۲ برود.

به نظر می‌رسید استقلال خوزستان می‌توانست در لیگ یک ماجراجویی کند

وی بیان کرد: پس از سقوط استقلال خوزستان به لیگ یک، تغییراتی در مدیریت باشگاه و راس کادرفنی ایجاد شد و فاضل بختیاری به عنوان مدیرعامل و عبدالمجید باقری‌نیا به عنوان سرمربی جدید انتخاب شدند. به نظرم این تیم در انتصاب مدیرعامل و کادرفنی به خوبی بسته شد، ضمن این که بازیکنان خوبی هم جذب شدند و به نظر می‌رسید که تیم بالانس باشد و می‌تواند ضمن ماجراجویی در لیگ یک، به موفقیت هم برسد.

این مربی ادامه داد: باقری‌نیا باتوجه به تجربه‌ای که داشت، تیم خوبی را بست اما دیدیم که تیم از همان ابتدای لیگ روند خوبی در نتیجه‌گیری نداشت و در شکل بازی استقلال نیز مشکلاتی وجود داشت تا جایی که مسئولان باشگاه اقدام به تغییر در راس کادرفنی کردند و با این تغییر نیز به جز یکی دو بازی، مجددا شاهد شرایط نامناسب استقلال خوزستان هستیم.

لیگ یک سخت‌ترین لیگ ایران است

وی عنوان کرد: لیگ یک سخت‌ترین لیگ ایران است. تمام تیم‌های خصوصی و دولتی این لیگ برای صعود به لیگ برتر می‌جنگند. در لیگ یک اگر صعود نکنی، یعنی هیچ کاری نکردی و عملا ناموفق بوده‌ای و تمام امیدها را بر باد داده‌ای. پس اولین کاری که باید برای صعود به لیگ حرفه‌ای انجام داد، مربوط به بخش مدیریت و ساختار است و باید حداقل‌ها را داشته باشی و از نظر تفکرات، استراتژی و امکانات نیز در سطحی باشی که به صعود نزدیک شوی.

سرمربی تیم لیگ یکی باید دانش به‌روز این لیگ را داشته باشد

خوش‌ذات عنوان کرد: اگر من مربی یا مدیر ۱۰، ۱۵ سال پیش در لیگ یک موفق بودم، دلیل نمی‌شود که بتوانم امسال هم در این لیگ موفق باشم زیرا سطح لیگ‌ها با هم متفاوت شده و کار از نظر فنی و مسایل بیرونی فرق کرده است. پس مدیران باید در مدیریت باشگاه نیز به‌روز باشند. پس از بخش مدیریت و ساختاری به سرمربی تیم می‌رسیم و سرمربی که انتخاب می‌شود باید تجربه و دانش به‌روز لیگ یک را داشته باشد و تیم را باتوجه به تعداد زیاد بازی‌ها ببندد که از نظر نفری کم نیاورد و باید تیمی داشته باشد که در تمام هفته‌ها آماده رقابت باشد و در تمام دیدارهای خانگی به پیروزی برسد.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

بازیکنان استقلال از نظر ذهنی و جسمی برای لیگ یک آماده شدند؟

وی بیان کرد: استقلال خوزستان با فاضل بختیاری تجربه حضور در لیگ یک را داشته و باید ببینیم که مدیریت فعلی وی با لیگ امروز نیز متناسب بوده است؟ باید بررسی شود که به این تیم در زمان آقای باقری‌نیا آن طور که باید و شاید از نظر آمادگی جسمانی برای حضور در این لیگ پرداخته شد و بازیکنان برای بازی‌های زیاد آماده شدند یا خیر؟ به هر حال باید بررسی شود که کادر فنی تیم بر لیگ یک که امروز جزو سخت‌ترین لیگ‌ها است، اشراف داشت؟ آیا مدیریت، کادرفنی و بازیکنان بزرگ تیم، به اندازه کافی از نظر ذهنی و جسمی برای لیگ یک آماده شده‌اند؟ این‌ها سوالاتی است که می‌تواند ما را به دلیل نتیجه نگرفتن استقلال خوزستان در لیگ یک و قرار داشتن آن در رده‌های انتهایی جدول به آن‌ها نزدیک کند.

مشکلات تیم از مثلث مدیریت، کادرفنی و بازیکنان است

این مربی فوتبال گفت: استقلال خوزستان با حمایت هوادارانش قهرمان لیگ ایران شد و خیلی از بازیکنان خوزستانی نیز از همین استقلال به فوتبال دنیا و ایران معرفی شدند که از جمله این نفرات می‌توان به یونس دلفی و وحید نامداری اشاره کرد اما امروز می‌بینیم که این تیم وضعیت خوبی در لیگ یک ندارد. مطمئنا مشکلات این تیم از مثلث مدیریت، کادرفنی و بازیکنان است.

ذهن بازیکنان و شیوه بازی استقلال خوزستان باید تغییر کند

وی افزود: استقلال خوزستان از نظر روحی و تاکتیکی در وضعیت خوبی نیست، البته بختیاری‌زاده چند بازی است که هدایت این تیم را برعهده گرفته است. تیمش در شروع، خوب بود اما مجددا شرایط نامناسب ابتدای فصل را پیدا کرد. امیدوارم بختیاری‌زاده باتوجه به تجربیاتی که دارد و این که تیم نسبتا خوب بسته شده است، استقلال را به شرایط خوبی برساند. بختیاری‌زاده می‌تواند شیوه بازی استقلال خوزستان را تغییر دهد و باید به او زمان داده شود تا جایی که بتواند ریسک کند و در ذهن بازیکنان و نوع بازی تیم تغییر ایجاد کند و استقلال خوزستان را به لیگ برگرداند تا حداقل به لیگ ۲ سقوط نکند.

استقلال باید برای بازیکنان خوزستانی و طرفدارانش بماند

خوش‌ذات گفت: جایگاه فعلی استقلال خوزستان ناامیدکننده است، البته چنین شرایطی گاهی اوقات برای بزرگترین تیم‌ها نیز اتفاق می‌افتد و اکنون خیلی زود است که درباره سقوط استقلال خوزستان به لیگ ۲ صحبت کرد ولی باید در ادامه تدابیری اندیشیده شود که این تیم از وضعیت فعلی خارج شود. این تیم باید برای بازیکنان خوزستانی و طرفدارانش بماند. باید ناهماهنگی‌ها و مشکلات فنی موجود برطرف شوند تا استقلال به شرایط خوب و مناسب برسد.

هر وقت به خوزستانی‌ها بها داده شده، فوق‌ستاره شده‌اند

وی افزود: امیدوارم استقلال خوزستان با یک تفکر حرفه‌ای به لیگ یگ برگردد. این تیم می‌تواند در پست‌های مختلف از جمله خط حمله خود در بین دو نیم فصل تقویت شود تا به موفقیت تیم در فصل آینده لیگ یک و صعود آن به لیگ برتر امیدوار باشیم. بازیکنان خوبی در تیم‌های پایه استان داریم که می‌توانند به این تیم کمک کنند. باید از بازیکنان مستعد خوزستانی که در فوتبال ایران زبانزد شده‌اند و هر وقت به آن‌ها بها داده شده است نیز فوق‌ستاره شده‌اند، استفاده شود.

انتهای پیام

وضعیت قرمز استقلال خوزستان - 30

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرآنلاین، جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی در خبری فسخ قرارداد مربی استقلال را تایید کرد. وی در سایت خود به طور رسمی اعلام کرد که ماجراجویی استراماچونی با استقلال به پایان رسید. دی‌مارتزیو نوشت: پس از ماه‌های پرتلاطم و پرتنش استراماچونی قرارداد خود را با استقلال به دلیل پرداخت‌های نامنظم و غیرمعمول فسخ کرد. وی در ادامه اظهار داشت: این خبر باعث اعتراض هواداران استقلال شده و حتی این عمل باعث شده تا رئیس و هیئت مدیره این باشگاه به استعفا نزدیک شوند. دی مارتزیو در ادامه به موفقیت استراماچونی در استقلال و رساندن این تیم به صدر جدول لیگ برتر پرداخت و از پیروزی‌های متوالی با آبی‌ها سخن گفت.
وانانیوزوانانیوز14 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، نشریه «دیلی میل» انگلیس خبر داد که باشگاه رئال مادرید برای وسوسه کردن منچستر یونایتد پیشنهادی عالی تدارک دیده تا به فروش پل پوگبا رضایت دهد. زیدان با رئیس باشگاه بر سر جذب پوگبا به اختلاف افتاده بود. چون رئال حاضر به پرداخت ۱۵۰ میلیون پوند برای جذب این ستاره نبود به همین خاطر پرس برای این مشکل راه حلی ارائه داد. قوهای سپید این بار می‌خواهند گرت بیل و خامس رودریگس را تقدیم شیاطین سرخ کنند تا مروارید سیاه را به برنابئو بیاورند. بیل و خامس از برنامه‌های زیدان خارج شدند و پرس می‌خواهد از خروج این دو بازیکن نهایت استفاده را کند و بازیکن محبوب زیدان را برنابئو بیاورد.

فیلم | بارسلونا ۵ بر ۲ مایورکا را در هم کوبید | لیونل مسی یک رکورد دیگر رونالدو را شکست

همشهریهمشهری1 روز قبل
هتریک لیونل مسی در این بازی سی‌وپنجمین «سه‌گل در یک بازی» او در دوران حرفه‌ای‌اش بود که به جز ۱۸ تای آنها بقیه‌شان در لالیگا به ثمر رسیده است. رونالدو قبلا با ۳۴ هتریک با تیمش رئال مادرید این رکورد را در دست داشت. لیونل مسی در دقیقه ۱۶ بازی حمله‌ای در طرف راست پشت محوط جریمه شروع کرد و یک پاسکاری عالی با هم تیمی‌هایش انجام داد. دومین گل مسی هم به همین طریق از پشت محوطه ۱۸ قدم با شوت او با پای چپ به ثمر رسید. دقایق شاخص از جمله گل‌های بازی بارسلونا و مایورکا را می‌توانید در فیلم ببینید.

هجوم هواداران خشمگین به باشگاه استقلال/در پارکنیک شکسته شد؛ معاون باشگاه کتک خورد/ شعار علیه وزارت ورزش/شایعه مدیرعامل استقلال استعفا کرد+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز17 ساعت قبل
هواداران ناراضی باشگاه استقلال علیه مدیرعامل این باشگاه و نیز وزارت ورزش و جوانان شعارهایی سر دادند. همچنین یکی از کارمندان باشگاه استقلال به هواداران ناراضی گفت که استراماچونی هنوز ایران را ترک نکرده است! بعضی از هواداران خشمگین استقلال، ‌ در پارکینگ باشگاه استقلال را شکستند. مشاهده فیلم حمله هواداران استقلال به باشگاهجدیدترین اخبار از باشگاه استقلال تهران پس از استعفای استراماچونی* دیدار استقلال و پیکان از شهر قدس به آزادی منتقل شد. مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال: تا این لحظه هیچ‌کدام از اعضای هیات مدیره و هم‌چنین مدیرعامل باشگاه استعفا نکرده‌اند و خبر هیچ‌ استعفایی تایید نمی‌شوند.

فیلم/ وضعیت قرمز در استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
ایسناایسنا20 ساعت قبل
ایسنا/کرمان مهاجم تیم گل گهر سیرجان گفت: گل گهر قابلیت این را دارد که در رده‌های بالاتر جدول قرار گیرد و تیم گل‎گهر صد درصد به روزهای اوج خود بر می‎گردد. «بهنام برزای» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: تیم گل گهر در بازی‌های اخیر با افزایش انگیزه و توان، خوب بازی کرده است. بازیکن سابق استقلال تهران در رابطه با بازی این هفته در مقابل تیم پرسپولیس گفت: در بازی با پرسپولیس تیم انگیزه کافی دارد که بهترین بازی خود را به نمایش بگذارد. وی از تصمیمات سرمربی تیم گل گهر سیرجان دفاع کرد و ادامه داد: آقای جلالی مربی بزرگ و با کارنامه‎ ای در لیگ برتر است. به گزارش ایسنا تیم فوتبال گل گهر سیرجان سه شنبه ۱۹ آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ از سری مسابقات لیگ برتر کشور در تهران به مصاف تیم پرسپولیس می‌رود.

نظرها

اخبار بیشتر