شهاب حسینی به جشنواره کن ۲۰۲۰ می‌رود؟ + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

شهاب حسینی به جشنواره کن ۲۰۲۰ می‌رود؟ + عکس

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
شهاب حسینی به جشنواره کن ۲۰۲۰ می‌رود؟ + عکس - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - سازندگان پروژه فنلاندی «کویر امروز» با بازی شهاب حسینی تصمیم دارند فیلم را برای ارائه به جشنواره کن ۲۰۲۰ آماده کنند

پروژه «کویر امروز» (The Oasis Of Now) ساخته حامی رمضان به تهیه کنندگی یک کمپانی فنلاندی که فیلمبرداری‌اش از نیمه‌های آگوست در کشور فنلاند آغاز شده بود و اواخر سپتامبر به پایان رسید حالا در مراحل پس از تولید قرار دارد. گفته می‌شود سازندگان فیلم تصمیم دارند «کویر امروز» را برای ارائه در جشنواره کن ۲۰۲۰ آماده کنند.

فیلم «کویر امروز» با بازی شهاب حسینی و شبنم قربانی در نقش‌های اصلی با الهام از تجربه شخصی حامی رمضان پیش از ورود به فنلاند در سال ۱۹۹۰ ساخته شده است.

بیشتر بدانید: شهاب حسینی، برنده پروژه فنلاندی‌ها شد + جزئیات بیشتر

آن گونه که صبا به نقل از اسکرین‌دیلی نوشته، داستان فیلم بر پسر ۱۳ ساله‌ای به نام رامین تمرکز دارد. او که به همراه خانواده‌اش تقاضای پناهندگی به فنلاند را داده‌اند چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند تقاضای شان از سوی این کشور رد می‌شود. با این حال خانواده وی خود را برای اعتراض به این تصمیم آماده می‌کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

شهاب حسینی به جشنواره کن ۲۰۲۰ می‌رود؟ + عکس - 10

شهاب حسینی در فیلم «کویر امروز»

رمضان درباره انتخاب بازیگر نقش دختر کوچک خانواده گفت: وقتی که ما کیمیا اسکندری را برای نقش خواهر رامین پیدا کردیم شکی نداشتیم که او بهترین انتخاب برای ایفای آن نقش است. این نقش یکی از چالش برانگیز‌ترین بخش‌های پروژه ما بود.

وی درباره پیدا کردن بازیگران خردسال فیلم توضیح داد: مجموعه عوامل فیلم طی یک کار خلاقانه به دفاتر ثبت احوال در کشور فنلاند می‌رفتند، آنها در آنجا به دنبال افرادی می‌گشتند که نام‌های ایرانی برایشان انتخاب شده بود و بدین ترتیب با خانواده‌های آن افراد ارتباط برقرار کردیم.

بازیگر نقش رامین نیز در این فیلم آران کشوری ۱۱ ساله است که رمضان از کار کردن با او بسیار راضی و خوشحال است، رمضان معتقد است کشوری قابلیت ستاره شدن دارد.

ستاره اصلی این فیلم شهاب حسینی بازیگر مشهور پروژه‌های بین المللی «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» فرهادی است که نقش پدر خانواده را بازی می‌کند. نقش مادر فیلم را نیز شبنم قربانی استعداد نوظهور ایرانی بازی کرده است.

در این فیلم همچنین لورا بیرن بازیگر زن فنلاندی نقش معلم را بازی کرده است.

منبع: iranart. ir

شهاب حسینی به جشنواره کن ۲۰۲۰ می‌رود؟ + عکس - 19

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

کمبود فراورده‌های خونی در فصل سرما

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

ماجرای قبوض مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریماجرای قبوض مدارسپیرو مصوبه مجلس قرار بود که هزینه آب و برق و گاز مدارس در صورت رعایت کردن الگوی مصرف رایگان باشد، اما برخی مدارس که الگوی مصرف را هم رعایت کرده‌اند همچنان قبض و اخطار قطع انشعاب دریافت می‌کنند.

تقدیر از پژوهشگران دانشگاه آزاد

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر