دروغگویی یک زن باعث فرود اضطراری هواپیما شد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
دروغگویی یک زن باعث فرود اضطراری هواپیما شد!

دروغگویی یک زن باعث فرود اضطراری هواپیما شد!

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
یک زن امریکایی برای بدست آوردن صندلی بزرگتر در هواپیما در خصوص ابتلا به بیماری دروغگویی کرد و باعث شد واپیما مجبور به فرود اضطراری شود.

اننخاب: رئیس پلیس پنساکولا به ان بی سی نیوز گفت: این مسافر از فلوریدا در حال پرواز به میامی بود که ادعا کرد در تنفس مشکل دارد.

با این حال، طرح وی به جای آن که منجر به صندلی راحت‌تر شود، منجر به فرود اضطراری شد، زیرا رفتار وی تا حدی جدی به نظر می‌رسید که همه خدمه باور کردند در حال خفگی است و در نتیجه از جدی‌ترین پروتکل خود یعنی فرود اضطراری استفاده کردند. درواقع خلبان تصمیم گرفت تا یک وضعیت اضطراری را اعلام کند و پرواز را به عقب برگرداند تا در فرودگاه مبداء فرود آید.

اما با توجه به این که همه چیز یک نقشه دروغین بود، زن از پیاده شدن خودداری کرد و تمام هواپیما‌ها تخلیه شد. در نهایت، ماموران پلیس با زور زن را از هواپیما پیاده کردند و او مجبور شد اعتراف کند که این دروغ درباره مشکل پزشکی را برای گرفتن صندلی بزرگتر اعلام کرده است.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

این پرواز در ساعت ۵٫۴۳ صبح حرکت کرد و ساعت ۶٫۲۶ صبح برگشت. طبیعی است که به محض فرود این هواپیما در فرودگاه تعداد زیادی نیروی امدادگر برای کمک به بیمار تنفسی در محل حاضر شدند، اما کاشف به عمل آمد که کل ماجرا از یک دروغ بزرگ حکایت دارد.

این مسافر در حال حاضر تحت قانون Baker Act در فلوریدا در بازداشت به سر می‌برد، که اجازه می‌دهد تا افرادی با احتمال ابتلا به بیماری‌های روانی به تا ۷۲ ساعت در زندان نگه داشته شوند تا بررسی‌های روانکاوی روی آن‌ها انجام شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری8 ساعت قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.

سخنگوی سازمان غذا و دارو: تکذیب پیداشدن قرص‌های مشکوک در کیک دانش آموزان

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین12 ساعت قبل
نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران: پیام مازند - نایب - رئیس اتاق بازرگانی مازندران، ظرفیت استان را در حوزه‌های مختلف بالا دانست و گفت: این استان در تولید محصولات استراتژیک رتبه اول کشور را دارد. به گزارش خبرنگار مهر، محمد چلنگری صبح پنجشنبه در نشست با هیئت اقتصادی استان سامارا روسیه اظهار داشت: مازندران دارای توانمندی‌های بالایی در حوزه مختلف بوده و جزو استان‌های مهم در شمال ایران با ظرفیت‌ها و مزیت‌های مختلف است. وی با اظهار اینکه این استان ۲۲ شهرستان و بیش از سه میلیون نفر جمعیت دارد گفت: این استان در تولیدی چند محصول استراتژیک مقام اول را در کشور دارا است. وی افزود: مازندران در تولید برنج، مرکبات، کیوی، کلزا، شبدر، انواع گل و گیاهان و زینتی و غیره در کشور رتبه اول را به خود اختصاص داده است. چلنگری یادآور شد: همچنین مازندران در تولید چند محصول نیز مانند گوشت مرغ، شیر گام، گوشت قرمز، ماهیان گرم و سردآبی، استخوانی و قزل آلا، خاویار و ماهیان خاویاری رتبه برتر را دارد.

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری10 ساعت قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر