آیا دختر نیکول کیدمن کارگردان می‌شود؟! + واکنش نیکول کیدمن
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

آیا دختر نیکول کیدمن کارگردان می‌شود؟! + واکنش نیکول کیدمن

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
آیا دختر نیکول کیدمن کارگردان می‌شود؟! + واکنش نیکول کیدمن - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - نیکول کیدمن به شایعاتی که درباره کارگردان شدن فرزندش بود، واکنش نشان داد

نیکول کیدمن: صحبت هایم اشتباه تعبیر شد!

اخیرا شایعاتی مطرح شده است، مبنی بر این که دختر نیکول کیدمن تصمیم دارد کارگردان باشد. این موضوعی است که می‌تواند برای این بازیگر و همسرش کیت اربن قابل توجه باشد.

این موضوع که فرزندان بازیگران و سایر هنرمندان به مسیر هنر وارد شوند، موضوعی عجیب نیست اما گاهی والدین تمایلی ندارند فرزندانشان راه آنان را پیگیری کنند.

اخیرا نیکول کیدمن در جریان گفتگو با رسانه‌ها به فرزندان خود اشاره کرد و گفت دختر یازده ساله وی و کیت اربن به هنر بسیار علاقه مند است.

او ادامه داد: «یک روز که من او را به مدرسه می‌بردم از او یک سوال متداول پرسیدم و گفتم دوست داری وقتی بزرگ شدی چه شغلی داشته باشی؟ او با اطمینان به من گفت دوست دارم کارگردان باشم. من همانجا تعجب کردم. هرگز فکرش را هم نمی‌کردم دخترم سودای کارگردانی داشته باشد.»

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

او ادامه داد: «ما به بچه‌های خود می‌گوییم که اشتباه کردن تنها راه یادگیری است. و می‌دانیم که بزرگترین لحظات رشد ما از بدترین اشتباهات ما ناشی می‌شود. بنابراین اگر زن هستید بهتر است برای رسیدن به رویاهای خود تلاش کنید.»

این صحبت‌ها باعث شد که بسیاری از افراد تصور کنند نیکول کیدمن در حال تشویق دخترش به کارگردانی است. اما نیکول کیدمن پس از این سخنان اعلام کرده صحبت‌های وی متفاوت‌تر از منظورش تعبیر شده است. درواقع او نگفته که دوست دارد دخترش حتما کارگردان باشد اما تاکید کرده که دوست دارد دخترش در هر مسیری که مایل است وارد شود، موفق باشد.

بیشتر بدانید: داستان زندگی «نیکول کیدمن»؛ زن زیبا و بی نقص هالیوود

بیشتر بدانید: عادتهای عجیب نیکول کیدمن: خوردن مورچه و حشرات!

بیشتر بدانید: نیکول کیدمن تماشای فیلم جدیدش را برای فرزندانش ممنوع کرد!

بیشتر بدانید: پسر تام کروز و نیکول کیدمن در فیلم بازی می‌کند

منبع: entekhab. ir

آیا دختر نیکول کیدمن کارگردان می‌شود؟! + واکنش نیکول کیدمن - 19

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حسن ضیا الدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره خبر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ارسال بخشنامه به تمام مدارس به ممنوعیت پخش تیتاب، تاینی، مینو، شیرین عسل، پچ پچ و … گفت: ارسال بخشنامه‌ای به مدارس با این مضمون صحت ندارد. ضیا الدینی در ادامه بیان کرد: گزارشی از برخی استان‌ها مبنی بر وجود قرص‌هایی به دست ما رسیده که این گزارش را برای بررسی بیشتر به وزارت اعلام کرده‌ایم تا صحت و سقم آن را به آموزش و پرورش اعلام کنند. مدیر کل سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسائلی که مطرح شده شایعاتی است که نباید به آن‌ها توجه کرد، ولی با این وجود از برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی گزارش شده که این گزارش را برای پیگیری بیشتر منعکس کرده‌ایم. ضیا الدینی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادارات اموزش و پرورش استانی این موضوع را تائید کرده‌اند یا خیر؟ گفت: استان‌ها اعلام کرده‌اند که چند نفر از دانش آموزان این موضوع را گزارش کرده‌اند، ولی امکان اینکه این قرص‌ها بعد از باز شدن در داخل کیک‌ها گذاشته شده باشد وجود دارد. وی در ادامه در پاسخ به این شوال که مشخص شده است که این قرص‌ها از چه نوعی بوده‌اند؟ افزود: این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی هیستامین و رانیتیدین بود و گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشته‌ایم و منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم و البته حراست آموزش و پرورش برای پیگیری موضوع نیز در جریان قرار گرفته است.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
مهرمهر1 روز قبل
جمع بندی حضور ایران در بینال پنجاه و هشتم ونیز بسیار درخشان بود. هادی مظفری کمیسیونر ایران در پنجاه و هشتمین دوره بینال ونیز گفت: حضور ایران در این دوره از بینال ونیز کار بسیار دشواری بود، تا یک هفته پیش از افتتاح نمی‌دانستیم به ونیز می‌رویم یا نه. سال گذشته به طور کل ۴ هزار نفر از پاویون ایران دیدار کردند. اما در این ۶ ماه بیش از ۳۰ هزار نفر از پاویون ایران و آثار هنرمندان ما دیدن کردند. در این برنامه از رضا لواسانی، هیئت انتخاب و عوامل اجرایی پاویون ایران در ونیز قدردانی شد.

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
دوربین شبکه العالم به سراغ ارکستر نظامی رفته و سعی کرده با ورود به یک فضای گرم و صمیمی، بصورت سیال به تمرین و اجرای نوازندگان دژبان مرکز نگاهی داشته باشد و در خلال اجرا و گفت‌وگوی بین رهبر و نوازندگان به فراز و فرود این تمرین نگاه داشته باشد و اطلاعاتی به مخاطبان عرب‌زبان در این خصوص می‌دهد. در این مستند اشاره شده که یگان دژبان مرکز منحصرا برای استقبال رؤسای جمهور کشورهای مهمان در مجموعه کاخ سعدآباد و پاویون فرودگاه مهرآباد و یا بدرقه رئیس جمهور ایران به صورت انحصاری برای استقبال مراسم حاضر می‌شوند. در ادامه در این مستند، درباره یکی از قطعات بنام مختار بصورت مفصل توضیح داده می‌شود. ارکستر نظامی به انگلیسی Military Band یک ترکیب موسیقیایی است که عمدتا در مجامع نظامی ایفای نقش می‌کند و بیشتر با سازهای بادی و برای مارش و یا فرامین جنگ و حمله و حتی آتش‌بس مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای تحریک حس میهن ‌پرستی، شجاعت، غرور ملی و … ساخته می‌شود. مستند «ارکستر نظامی» به تهیه کنندگی، کارگردانی و تدوین حمزه علیرضایی و تصویربرداری سعید ایپکی، یکشنبه ۲۴ آذر ساعت ۲۱ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه پخش خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر