همکاری مجدد پریناز ایزدیار با کارگردان «شهرزاد» + اولین تصویر پریناز ایزدیار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

همکاری مجدد پریناز ایزدیار با کارگردان «شهرزاد» + اولین تصویر پریناز ایزدیار

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
همکاری مجدد پریناز ایزدیار با کارگردان «شهرزاد» + اولین تصویر پریناز ایزدیار - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - پریناز ایزدیار اولین بازیگری است که حضورش در سریال «جیران» قطعی شده است

پریناز ایزدیار در «جیران» حسن فتحی

پریناز ایزدیار به سریال «جیران»، جدیدترین ساخته حسن فتحی پیوست که قرار است در شبکه نمایش خانگی به تولید برسد.

پریناز ایزدیار اولین بازیگری است که حضورش در این سریال قطعی شده است. فیلمنامه این سریال تاریخی را احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشته‌اند. حسن فتحی کارگردان و اسماعیل عفیفه تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند.

بیشتر بدانید: سریال جدید حسن فتحی: «جیران» پس از «شهرزاد» + عکس

همکاری مجدد پریناز ایزدیار با کارگردان «شهرزاد» + اولین تصویر پریناز ایزدیار - 9

پریناز ایزدیار در سریال «جیران»

پیش‌تولید، ساخت و انتخاب لوکیشن‌های «جیران» در تهران ادامه داشته و بزودی عوامل و دیگر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

خلاصه داستان «جیران»

در خلاصه داستان این سریال آمده است:

«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌ پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ ای محکم‌‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌ جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد ….»

منبع: khabaronline. ir

همکاری مجدد پریناز ایزدیار با کارگردان «شهرزاد» + اولین تصویر پریناز ایزدیار - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
شبکه یک سیمافیلم سینمایی «مهره سوخته» به کارگردانی کانر الین، امشب ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیمافیلم تلویزیونی «من قهرمان نیستم» به کارگردانی محسن توکلی، پنجشنبه ۲۱ آذر ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «حالا می‌بینی» به کارگردانی جان ام چو، جمعه ۲۲ آذر ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «شرلوک هولمز ۱» به کارگردانی آندری کاوان، جمعه ۲۲ آذر ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «کشتی آنجلیکا» به کارگردانی محمد بزرگ نیا، جمعه ۲۲ آذر ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
مهرمهر16 ساعت قبل
علی صفری نویسنده و کارگردان نمایش در یادداشتی درباره این اثر نوشته است: «راهی که از جهنم به حیات حقیقی می‌رسد راهی است سخت و بس دشوار. در راستای همین مکاشفه که البته شاید نام مکاشفه کمی برایش دهان پر کن باشد، «فرمالیته» بعد از ماه‌ها زیستن در برزخ روی صحنه آماده است. اثری که در ابتدا با آرایه‌های کمدی شکل گرفت اما با گذر زمان و تحولات داخلی و خارجی وجه گروتسک آن نمود بیشتری پیدا کرد. ‎روی صحنه بردن اثر در وضعیت فعلی بیهودگی سیزیف را نیز به سخره می‌گیرد. «فرمالیته» روایت باز کردن بسته است، بسته هایی خالی که از ابتدا باز بوده‌اند، تنها بسته می‌شوند و گوشه‌ای مدفون تا بعد از فراموشی با امید بیشتری بازشان کنیم.»

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حسن ضیا الدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره خبر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ارسال بخشنامه به تمام مدارس به ممنوعیت پخش تیتاب، تاینی، مینو، شیرین عسل، پچ پچ و … گفت: ارسال بخشنامه‌ای به مدارس با این مضمون صحت ندارد. ضیا الدینی در ادامه بیان کرد: گزارشی از برخی استان‌ها مبنی بر وجود قرص‌هایی به دست ما رسیده که این گزارش را برای بررسی بیشتر به وزارت اعلام کرده‌ایم تا صحت و سقم آن را به آموزش و پرورش اعلام کنند. مدیر کل سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسائلی که مطرح شده شایعاتی است که نباید به آن‌ها توجه کرد، ولی با این وجود از برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی گزارش شده که این گزارش را برای پیگیری بیشتر منعکس کرده‌ایم. ضیا الدینی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادارات اموزش و پرورش استانی این موضوع را تائید کرده‌اند یا خیر؟ گفت: استان‌ها اعلام کرده‌اند که چند نفر از دانش آموزان این موضوع را گزارش کرده‌اند، ولی امکان اینکه این قرص‌ها بعد از باز شدن در داخل کیک‌ها گذاشته شده باشد وجود دارد. وی در ادامه در پاسخ به این شوال که مشخص شده است که این قرص‌ها از چه نوعی بوده‌اند؟ افزود: این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی هیستامین و رانیتیدین بود و گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشته‌ایم و منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم و البته حراست آموزش و پرورش برای پیگیری موضوع نیز در جریان قرار گرفته است.

نظرها

اخبار بیشتر