فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره «بازی تاج و تخت» + تصاویر و تاریخ اکران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره «بازی تاج و تخت» + تصاویر و تاریخ اکران

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره «بازی تاج و تخت» + تصاویر و تاریخ اکران - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - فیلم سینمایی «آخرین کریسمس» به کارگردانی پال فیگ اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از جمعه هشتم ماه نوامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد

فیلم سینمایی «آخرین کریسمس»

فیلم سینمایی «آخرین کریسمس» به کارگردانی پال فیگ اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از جمعه هشتم ماه نوامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد.

بیشتر بدانید: امیلیا کلارک با معشوقش در آخرین کریسمس + عکس

پال فیگ هنرپیشه، کارگردان فیلم و فیلم‌نامه‌نویس اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۸۰ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌ و همچنین برندهٔ جوایزی همچون جایزه انجمن کارگردانان آمریکا شده‌است.

فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره «بازی تاج و تخت» + تصاویر و تاریخ اکران - 9

امیلیا کلارک در فیلم سینمایی «آخرین کریسمس»

معلم بد، مخصمه، جاسوس‌ها، فردیناند، سگ بد، دزدیدن هاوارد و چاقالوها از جمله فیلم هایی هستند که وی در آنها به ایفای نقش پرداخته است، آخرین کریسمس بیست و چهارمین تجربه فیگ در عرصه کارگردانی محسوب می‌شود، البته وی دو فیلم دیگر را در مرحله پیش تولید دارد.

بریونی کیمینگز و اما تامپسون نگارش فیلمنامه آخرین کریسمس را بر عهده داشته‌اند، اما تامپسون علاوه بر نویسندگی بازی در این فیلم سینمایی را نیز انجام داده است.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره «بازی تاج و تخت» + تصاویر و تاریخ اکران - 14

فیلم سینمایی «آخرین کریسمس»

از جمله نکات مهم این فیلم سینمایی بازی «امیلیا کلارک» ستاره سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت به عنوان نقش اول این فیلم است، وی که به تازگی آخرین فصل بازی تاج و تخت را پشت سر گذاشته حال با یک فیلم رمانتیک به سینما بر می‌گردد.

علاوه بر اما اما تامپسون و امیلیا کلارک، میشل یئو، هنری گولدینگ، پتی لوپون، سوئی پرکینز، اینگیرید الیور، ربکا روت، دیوید ممانی و لیدیا لئونارد از دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بیشتر بدانید: بهترین فیلم‌های تاریخ با موضوع «کریسمس» + عکس

بیشتر بدانید: چرا امیلیا کلارک دو بار تا آستانه مرگ پیش رفت؟! + عکس در بیمارستان

بیشتر بدانید: بیوگرافی امیلیا کلارک + عکس‌های متنوع از امیلیا کلارک

منبع: mizanonline. com

فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره «بازی تاج و تخت» + تصاویر و تاریخ اکران - 23

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر