فرزند فریدون جیرانی: دست چپ و تکلم پدرم با کمی درمان بهبود می‌یابد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

فرزند فریدون جیرانی: دست چپ و تکلم پدرم با کمی درمان بهبود می‌یابد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
فرزند فریدون جیرانی: دست چپ و تکلم پدرم با کمی درمان بهبود می‌یابد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - فرزند فریدون جیرانی می‌گوید: دست چپ و تکلم پدرش مشکل خاصی ندارد و با کمی درمان بهبود پیدا می‌کند

فریدون جیرانی در بیمارستان

یاشار جیرانی فرزند فریدون جیرانی با اشاره به آخرین وضعیت بهبودی و درمان پدرش گفت: خدا را شکر وضعیت درمان ایشان خوب است هر روز حالشان بهتر می‌شود و عوارض سکته مغزی بسیار کمتر از روز اول شده است.

وی با تشکر از زحمات کادر پزشکی و پرستاران بیمارستان خاتم الانبیا گفت: پزشکان در حال چکاپ و بررسی‌های نهایی هستند و به احتمال زیاد فریدون جیرانی با نظر پزشکان روز شنبه و یا یکشنبه از بیمارستان مرخص می‌شود.

وی درباره اخباری که پیرامون مشکل دست چپ جیرانی و همچنین تکلم وی منتشر شده بود گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و عوارض بسیار اندک است با کمی فیزیوتراپی و ادامه درمان در خارج بیمارستان عوارض بر طرف شده و ایشان به‌زودی به کار باز می‌گردند.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

فریدون جیرانی از روز دوشنبه ۲۲ مهر بدلیل کسالت و سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است و در روز‌های گذشته جمع زیادی از سینماگران و اهالی رسانه به ملاقات وی رفته‌اند.

بیشتر بدانید: فریدون جیرانی در بیمارستان بستری شد + وضعیت جسمانی

بیشتر بدانید: پسر فریدون جیرانی: پدرم سکته مغزی کرده بود! + وضعیت جسمانی

منبع: ilna. ir

فرزند فریدون جیرانی: دست چپ و تکلم پدرم با کمی درمان بهبود می‌یابد - 15

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

تقدیر از پژوهشگران دانشگاه آزاد

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
ایسناایسنا8 ساعت قبل
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با اشاره به شناسایی ۴۶۹ نفر در سطح استان برای شرکت در طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار گفت: این طرح یک طرح یکساله است و امید می‌رود به اشتغال پایدار بانوان سرپرست خانوار منجر شود. وی با اشاره به اهداف اجرای این طرح، افزود: در این طرح مستقیما زنان سرپرست خانوار به بازار وصل می‌شوند و به شغل پایدار دست می‌یابند. به گزارش ایسنا، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با اشاره به اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در پنج گام، گفت: گام نخست این طرح، شکل‌گیری ساختار آن در خوزستان بوده است. تعیین مزیت‌های خوزستان، شناسایی و ارزیابی زنان سرپرست خانوار مشمول قواعد طرح، شناسایی پیشران‌ها جهت مشغول به کار کردن زنان و ایجاد شبکه اشتغال بین زنان و پیشران‌ها گام‌های بعدی این طرح هستند. علوی بیان کرد: ۷۶ درصد این زنان متاهل و ۲۶ درصد آنان فاقد همسر هستند که از بین زنان فاقد همسر ۶۳ درصد این زنان مطلقه‌اند.
فارسفارس18 ساعت قبل
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه امکان ثبت‌نام داوطلبان مدیریت محله تا ۲۰ آذر ادامه دارد، گفت: محلات کارکرد اجتماعی خود را از دست داده‌اند. به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، محمدرضا جوادی یگانه درباره کارکرد اجتماعی محلاتاظهار کرد: تلاش داریم با ارتقا کیفی نهاد مدیریت محلات، احساس تعلق محله‌ای و مشارکت‌های اجتماعی را در محلات تهران افزایش دهیم. در شهرهای جدید این انسجام اجتماعی وجود ندارد؛ به‌ویژه در تهران و کلانشهرها نوعی بیگانه‌انگاری ایجاد شده و محلات کارکرد اجتماعی خود را از دست داده‌اند. در همین راستا تصمیم گرفتیم افراد شایسته احراز سمت مدیریت محله را از طریق فراخوان عمومی ‌و بررسی صلاحیت علمی‌ و اجرایی شناسایی و جهت انتخاب به هیات امنای هر محله معرفی کنیم. جوادی یگانه با اشاره به اینکه ثبت‌نام داوطلبان مدیریت محله از ۱۲ آذر آغاز شده و تا ۲۰ آذر ادامه خواهد داشت، گفت: شرایط داوطلبان مدیریت محلات داشتن تمامی ۳۵۲ محله تهران دارای سرای محله هستند، اما مشارکت مردم در آنها آنگونه که باید و شاید نیست.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
به‌ گفته او، خانه انیس الدوله نزدیک به ۸۰ سال است که در تملک اتحادیه گوشت است. به گفته ملکی، میراث فرهنگی سال ۸۱- ۸۰ اعلام می‌کند که این خانه جزو میراث فرهنگی است؛ خانه انیس الدوله خانه بزرگی است. او تملک خانه انیس الدوله را یکی از برنامه‌های شهرداری منطقه می‌داند اما این تملک به گفته او یک شرط دارد. اعتبار خرید خانه از طرف شورای شهر به منطقه ابلاغ شود تا شهرداری منطقه نسبت به تملک خانه اقدام کند. حال باید دید که سقف خانه انیس الدوله این زمان را تاب می‌آورد یا فرو می‌ریزد!

نظرها

اخبار بیشتر