واکنش پاشازاده به تقابلش با پرسپولیس در جام حذفی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. ورزشی

واکنش پاشازاده به تقابلش با پرسپولیس در جام حذفی

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 - تیم شهرداری بندر ماهشهر طبق قرعه کشی انجام شده در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باید از پرسپولیس تهران میزبانی کند.

مهدی پاشازاده پس از مشخص شدن قرعه جام حذفی و رویارویی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بدون توجه به اینکه مقابل چه تیمی قرار گرفته‌ایم همین که تا این مرحله رفته‌ایم کار بزرگی کردیم و بزرگترین پیروزی برای ما محسوب میشود و قطعا مقابل پرسپولیس حریف دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود.

سرمربی تیم شهرداری بندر ماهشهر ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکزمان روی لیگ دو است و به وقتش درباره این بازی فکرمان را مشغول خواهیم کرد و آنالیز‌های خود را انجام می‌دهیم. هر بازی وقتی دارد و اکنون زمان این نیست وقت خودمان را با بازی با پرسپولیس تلف کنیم.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی به روز ایران و جهان

پاشازاده درباره وضعیت تیمش در لیگ دو گفت: متاسفانه از نتایج بدست آمده به هیچ وجه راضی نیستم اما به تیمم امیدوارم و مطمئنم شرایط بهتر خواهد شد.

وی در پایان درخصوص این دیدار حساس گفت: در حضور هوادارانمان بازی کردن برای هر حریفی سخت است و با حمایت این عزیزان تمام سعی خود را خواهیم کرد تا بتوانیم نام بندرماهشهر را به فوتبال ایران معرفی کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر