الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - مراسم اکران مردمی فیلم مسخره باز با حضور جمعی از هنرمندان کشورمان در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد

گزارش تصویری از اکران فیلم «مسخره باز»

اکران مردمی فیلم «مسخره باز» به کارگردانی همایون غنی زاده، شب گذشته، جمعه ۱۹ مهر ماه، با حضور جمعی از هنرمندان در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

الهام حمیدی و همسرش، علی نصیریان، صابر ابر، علی ضیاء، پانته آ بهرام، سمیرا حسینی، لاله مرزبان، سپیده خداوردی، متین ستوده، سارا منجزی، سیاوش خیرابی، گوهر خیراندیش، همایون غنی زاده و … از جمله هنرمندان حاضر در مراسم اکران فیلم مسخره باز بودند.

«مسخره باز» اولین فیلم همایون غنی‌ زاده از چهارشنبه ۱۷ مهر در سینماهای سراسر کشور اکرانش را آغاز کرد. در ادامه تصاویر مربوط به حضور بازیگران در اکران فیلم را مشاهده می‌نمایید:

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 9

تیپ پانته آ بهرام دراکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 11

حضور علی ضیاء در اکران خصوصی مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 13

عکس از سارا منجزی در اکران خصوصی مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 15

سیاوش خیرابی در مراسم اکران مسخره باز

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 18

شوخی پانته آ بهرام با صابر ابر در اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 20

کوروش تهامی در اکران فیلم سینمایی مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 22

حضور علی نصیریان در اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 24

الهام حمیدی و همسرش در مراسم اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 26

تیپ جنجالی متین ستوده در اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 28

حضور گوهر خیراندیش در اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 30

سمیرا حسینی در مراسم اکران مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 32

همایون غنی زاده در اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 34

نسیم ادبی در اکران فیلم مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 36

الهام حمیدی و همسرش در اکران خصوصی مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 38

صابر ابر در مراسم اکران مسخره باز

بیشتر بدانید: گزارش اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر + عکس

بیشتر بدانید: چرا علی نصیریان تا به امروز سیمرغ نبرده است؟

بیشتر بدانید: صحبت‌های سانسور شده همایون غنی زاده در صداوسیما + فیلم

بیشتر بدانید: شوک بزرگ در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

منبع: khabargozarisaba. com

الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکس - 46

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور20 ساعت قبل
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعطیلی یکی‌دوروزه مدارس نمی‌تواند چرخه بیماری آنفلوآنزا را قطع کند و از آموزش و پرورش انتظار می‌رود برای تعطیلی کلاس‌ها با وزارت بهداشت مشورت کند. کاهش رشد جمعیت کشور نگران کننده استمدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شمار موالید در چند سال گذشته، بسیار کاهش یافته و این نگران کننده است. مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رشد جمعیت از ۱٫۲۴ درصد در سال ۹۵ به ۱٫۱ درصد در سال ۹۸ خواهد رسید، یعنی جمعیت در سال ۹۸ تنها ۱٫۱ درصد نسبت به سال ۹۷، رشد خواهد داشت. وی گفت: البته در وزارت بهداشت، اصلاح برخی دستورالعمل‌ها در حال پیگیری است و حال آنکه این وزارتخانه در حل مشکلات تنها ۲۰ درصد می‌تواند تاثیرگذار باشد و ۸۰ درصد باقی باید با همکاری سایر نهادها باشد. مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توصیه می‌شود، جوانان زودتر ازدواج کنند و زودتر فرزند بیاورند.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حسن ضیا الدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره خبر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ارسال بخشنامه به تمام مدارس به ممنوعیت پخش تیتاب، تاینی، مینو، شیرین عسل، پچ پچ و … گفت: ارسال بخشنامه‌ای به مدارس با این مضمون صحت ندارد. ضیا الدینی در ادامه بیان کرد: گزارشی از برخی استان‌ها مبنی بر وجود قرص‌هایی به دست ما رسیده که این گزارش را برای بررسی بیشتر به وزارت اعلام کرده‌ایم تا صحت و سقم آن را به آموزش و پرورش اعلام کنند. مدیر کل سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسائلی که مطرح شده شایعاتی است که نباید به آن‌ها توجه کرد، ولی با این وجود از برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی گزارش شده که این گزارش را برای پیگیری بیشتر منعکس کرده‌ایم. ضیا الدینی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادارات اموزش و پرورش استانی این موضوع را تائید کرده‌اند یا خیر؟ گفت: استان‌ها اعلام کرده‌اند که چند نفر از دانش آموزان این موضوع را گزارش کرده‌اند، ولی امکان اینکه این قرص‌ها بعد از باز شدن در داخل کیک‌ها گذاشته شده باشد وجود دارد. وی در ادامه در پاسخ به این شوال که مشخص شده است که این قرص‌ها از چه نوعی بوده‌اند؟ افزود: این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی هیستامین و رانیتیدین بود و گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشته‌ایم و منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم و البته حراست آموزش و پرورش برای پیگیری موضوع نیز در جریان قرار گرفته است.
ایلناایلنا16 ساعت قبل
«خاطرات موتورسیکلت» در اولین اکران خود، مورد استقبال تماشاگران، خانواده ایثارگران، اهالی رسانه، منتقدان و حتی داور بخش شهید آوینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت قرار گرفت. به گزارش ایلنا، «خاطرات موتورسیکلت» در اولین اکران خود، مورد استقبال تماشاگران، خانواده ایثارگران، اهالی رسانه، منتقدان و حتی داور بخش شهید آوینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت قرار گرفت. او که کمتر فیلمی توجه‌اش را جلب می‌کند، برای دومین بار در اکران «خاطرات موتور سیکت» حضور یافت و تا پایان، فیلم را همراهی کرد، تاکید کرد: الان حال من خوب است چون فیلم خوب دیده‌ام. این منتقد که پیش از این در صفحه اینستاگرام خود از «خاطرات موتور سیکلت» به خوبی یاد کرده بود، افزود: امیرحسین نوروزی فیلمی ساخته که حال همه را خوب می‌کند. «خاطرات موتورسیکلت» شنبه ۲۳ آذر نیز ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درمی‌آید.
فارسفارس16 ساعت قبل
جشنواره یلدا با هدف تکریم و پاسداشت آداب و رسوم، سنت‌ها و فرهنگ ایرانی در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس، رضا دوستعلی، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۴ و رییس فرهنگسرای اشراق اظهار داشت: جشنواره یلدا، به دنبال برگزاری موفق نهمین جشنواره انار (صد دانه یاقوت)، از ۲۲ تا ۲۹ آذرماه در دو بخش نمایشگاهی و برنامه‌ای اجرا خواهد شد. مدیر فرهنگی هنری منطقه ۴ تصریح کرد: در بخش نمایشگاهی برنامه شامل غرفه‌های انار، سوغات استان‌ها، صنایع دستی، سیاه چادر، اغذیه و ارایه محصولات فرهنگی هنری خواهد بود. رییس فرهنگسرای اشراق افزود: جشنواره یلدا روز جمعه ۲۹ آذرماه با اجرای ویژه برنامه شب یلدا شامل اجرای حافظ‌خوانی، موسیقی سنتی و خیمه شب بازی و اجرای گروه کر حنانه به استقبال شب یلدا خواهد رفت. فرهنگسرای اشراق در فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره قرار دارد.

نظرها

اخبار بیشتر