شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک با مدیریت علی عطشانی روز گذشته با حضور هنرمندانی چون شبنم قلیخانی، پرستو صالحی، مهدی مقدم و نیوشا ضیغمی برگزار شد. عکس‌های منبع: سیمرغ از این مراسم را در ادامه ببینید

مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک با مدیریت علی عطشانی

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 6

نیوشا ضیغمی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک با مدیریت علی عطشانی

بیشتر بدانید: وقتی انگلیسی حرف زدن نیوشا ضیغمی در رالی ۲ خنده‌دار می‌شود

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 9

علی عطشانی و رضا بنفشه خواه در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 11

علی عطشانی و نیما شاهرخ شاهی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 13

علی عطشانی و شبنم قلیخانی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 15

علی عطشانی و پرستو صالحی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 17

نیوشا ضیغمی و علی عطشانی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 19

مهدی مقدم در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

خبری: اخبار فرهنگی روز جهان

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 22

شبنم قلیخانی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 24

شبنم قلیخانی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 26

پرستو صالحی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 28

پرستو صالحی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 30

شیوا خسرومهر در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 32

نیوشا ضیغمی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 34

نیوشا ضیغمی و نیما شاهرخ شاهی در مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 36

مراسم رونمایی از برند چرم ایلوک

بیشتر بدانید: برای اولین بار نیوشا ضیغمی در نقش یک پیرمرد!! + عکس

بیشتر بدانید: دلیل احضار پرستو صالحی به دادگاه از زبان خودش + فیلم

بیشتر بدانید: شبنم قلی‌ خانی در فیلم جدیدش با ریش و سبیل بازی می‌کند!

بیشتر بدانید: ماجرای آشنایی کارگردان سرشناس با بابک زنجانی و دریافت وجه از او!

عکاس: شهاب اسدی

منبع: سیمرغ

شبنم قلیخانی، پرستو صالحی و نیوشا ضیغمی در یک مراسم - 45

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز15 ساعت قبل
مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه «ما هیچ بخشنامه‌ای صادر نکردیم» گفت: تنها آن دسته از مواد غذایی در بوفه مدارس مجاز است که در دستورالعمل بوفه‌ها با همکاری وزات بهداشت در مهرماه به مدارس اعلام شده است. طی چند روز اخیر گزارش‌ها و عکس‌هایی در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از وجود قرص‌هایی درون کیک‌هایی دارد که چند دانش آموز برای تغذیه به مدرسه برده بودند. در پیام‌های منتشره در فضای مجازی آمده است که به تمام مدارس بخشنامه شده از این کیک‌ها که آلوده به قرص‌های خطرناک هستند استفاده نشود که این موضوع توسط وزارت آموزش و پرورش تکذیب شد. حسن ضیاءالدینی، مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در این باره اظهار کرد: گزارشی در این باره از سه استان به ما رسیده که ما طی نامه‌ای به اطلاع وزارت بهداشت رساندیم. مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه «ما هیچ بخشنامه‌ای صادر نکردیم» گفت: تنها آن دسته از مواد غذایی در بوفه مدارس مجاز است که در دستورالعمل بوفه‌ها با همکاری وزات بهداشت در مهرماه به مدارس اعلام شده است.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حسن ضیا الدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره خبر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ارسال بخشنامه به تمام مدارس به ممنوعیت پخش تیتاب، تاینی، مینو، شیرین عسل، پچ پچ و … گفت: ارسال بخشنامه‌ای به مدارس با این مضمون صحت ندارد. ضیا الدینی در ادامه بیان کرد: گزارشی از برخی استان‌ها مبنی بر وجود قرص‌هایی به دست ما رسیده که این گزارش را برای بررسی بیشتر به وزارت اعلام کرده‌ایم تا صحت و سقم آن را به آموزش و پرورش اعلام کنند. مدیر کل سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسائلی که مطرح شده شایعاتی است که نباید به آن‌ها توجه کرد، ولی با این وجود از برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی گزارش شده که این گزارش را برای پیگیری بیشتر منعکس کرده‌ایم. ضیا الدینی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادارات اموزش و پرورش استانی این موضوع را تائید کرده‌اند یا خیر؟ گفت: استان‌ها اعلام کرده‌اند که چند نفر از دانش آموزان این موضوع را گزارش کرده‌اند، ولی امکان اینکه این قرص‌ها بعد از باز شدن در داخل کیک‌ها گذاشته شده باشد وجود دارد. وی در ادامه در پاسخ به این شوال که مشخص شده است که این قرص‌ها از چه نوعی بوده‌اند؟ افزود: این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی هیستامین و رانیتیدین بود و گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشته‌ایم و منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم و البته حراست آموزش و پرورش برای پیگیری موضوع نیز در جریان قرار گرفته است.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: علی کربلایی حسینی به مدیریت واحد اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها و سیدهادی شریف‌زاده به مدیریت روابط عمومی معاونت امور استان‌ها منصوب شدند. مدیرکل روابط عمومی صداوسیما همچنین از سید هادی شریف‌زاده، مدیر جدید روابط عمومی معاونت امور استان‌ها خواسته است با توجه به گستره فراوان تولیدات استانی شوراهای منطقه‌ای روابط عمومی را به صورت منظم تشکیل دهد و خود نیز با روسای این شوراها جلسات و ارتباط مستمر داشته باشد. وی از حدود هفت سال گذشته علاوه بر مدیریت واحد اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها مسئول شورای سردبیری هفته نامه صدا وسیما نیز بوده است. شریف‌زاده از سال ۱۳۸۵ وارد سازمان صدا وسیما شده است و سابقه اجرای تلویزیونی از سال ۸۷ در شبکه‌های پنج و یک سیما در برنامه‌های سیاسی و معارفی دارد. کربلایی حسینی از سال ۹۴ تا کنون یکی از مجری کارشناس‌های برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیماست.
همشهریهمشهری10 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، بر اساس آمار و اطلاعات موجود در سامانه فروش سینمای ایران میزان فروش فیلمهای سینمایی سومین هفته آذر به این شرح است: فیلم «خداحافط دختر شیرازی» ساخته افشین هاشمی با در اختیار داشتن ۳۹ سالن سینمایی پس از یک هفته اکران ۹۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان فروش داشته و هفت هزار مخاطب پای تماشای این فیلم نشستند. فیلم سینمایی «لیلاج» داریوش یاری پس از گذشت دو هفته از آغاز نمایش خود در سینماها با جذب ۶هزار مخاطب به فروشی حدود ۷۴ میلیون تومانی رسیده. این فیلم سینمایی تا امروز در ۴۳ سینما نمایش داشته است. فیلم «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند که اکرانش را از نیمه آبان ماه در سینماها آغاز کرد با جذب ۵۴هزار مخاطب و نمایش در ۸۷ سینما ۶۹۳ میلیون تومان فروش داشته است. و دو فیلم سینمایی «جان‌دار» به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری و فیلم «۲۳ نفر» ساخته مهدی جعفری از امروز ۲۰ آذرماه روی پرده‌های سینما رفتند.

نظرها

اخبار بیشتر