پست جنجالی سعید معروف: همه چیزتان را از صدقه سر ما دارید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. ورزشی

پست جنجالی سعید معروف: همه چیزتان را از صدقه سر ما دارید

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
پست جنجالی سعید معروف: همه چیزتان را از صدقه سر ما دارید - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - سعید معروف به تندترین شکل ممکن پاسخ منتقدان تیم ملی والیبال را داده و برخی کارشناسان را به سکوت دعوت کرده است

تندترین پاسخ جهان از زبان سعید معروف!

سعید معروف عادت ندارد به جز نشست‌های خبری قبل و بعد از هر هفته در لیگ جهانی صحبت کند و در سال‌های اخیر کمتر در جمع خبرنگاران حاضر شده یا به صورت موردی پاسخ معترضان و منتقدان خودش و تیم ملی را داده است.

شاید آخرین اظهارات جنجالی از کاپیتان تیم ملی والیبال به دوره ریاست احمد ضیایی برمی‌گردد که تصمیم به برکناری خوش خبر گرفته بود و با واکنش تند سعید معروف مواجه شد. ضیایی از فدراسیون رفت و معروف هم در کمال آرامش از ابتدای اردوهای تیم ملی برای مسابقات سال ۲۰۱۹ به تیم ملی ملحق شد، اما بازهم اتفاقاتی باعث شده تا صدای اعتراض کاپیتان باتجربه والیبال ایران بلند شود.

معروف هم نشان داده بعد از مدت‌ها سکوت، معمولا توفان به پا می‌کند و این بار هم با یک پست اینستاگرامی به اظهارات برخی کارشناسان در روزهای اخیر واکنش نشان داده است. شاید برخی انتظار داشتند تیم ملی والیبال ایران بعد از نمایش مقتدرانه در دور مقدماتی برای اولین بار در شیکاگو روی سکو برود، اما این اتفاق نیفتاد.

در چند روز اخیر هم که بازنگشتن سعید معروف به همراه سایر بازیکنان به ایران و ماندن او در آمریکا برای گذراندن تعطیلات یک هفته‌ای به یکی از سوژه‌های حاشیه‌ای والیبال تبدیل شده و حتی صداوسیما هم به انتقاد از این ماجرا پرداخته است.

کاپیتان تیم ملی ایران متن زیر را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده و بار دیگر والیبال را دچار شوک کرده است:

«‎گرچه عادت کرده‌ایم که بعد از مسابقات، بعضی‌ها فرصت عرض اندام داشته باشند و مهمل ببافند و اگر چه از بزرگان توصیه شده که جواب این ابلهان خاموشی ست، اما وقتی پا فراتر می‌گذارند و وارد زندگی خصوصی مان می‌شوند چاره‌ای جز واکنش مناسب نیست. هرچند می‌دانم هدف شان همین است که این طوری شاید سالی یکی دوبار اسم شان لابلای کلمات گفته شود بلکه عقده هایشان آرام بگیرد.

برای این افراد معلوم الحال همان خوب بود که تیم ملی والیبال سالی دو سه مسابقه بدهد و بشود زنگ تفریح تیم‌های طراز اول آسیا، چه برسد به تیم‌های طراز اول دنیا!!؟؟

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

بهتر است استعلام کنند و بپرسند که در این اوضاع و احوال و تحریم و فشارهای وحشتناک، همین والیبال چقدر انگیزه و امید به جامعه تزریق کرده و چندصدهزار دلار نصیب فدراسیون (نه بازیکنها) کرده است. این جفای بزرگی ست به بازیکنان و کادر تیم ملی و زحمتکشان و عاشقان والیبال که بهترین پیروزی‌ها و تلاش‌های آنها نادیده گرفته شود.

چشمشان ازفرط حسادت و بخل و فلاکت چنان کم سو شده که موفقیت‌های والیبال را نمی‌بینند و مثل آدم‌های فرتوت و بی مصرف (مفت خور) فقط نق می‌زنند و لفاظی می‌کنند. اصلا اهمیتی ندارد. هرچه شما روی اعصاب مردم پیاده روی می‌کنید ولى ما از همین مردم انرژی می‌گیریم و خواهیم گرفت.

عاشق شان هستیم چنان که آنها دوستمان دارند. شما هم بهتر است از فرط عصبانیت سرتان را به در و دیوار بکوبید شاید آرام گرفتید. بدانید که مردم بهترین کارشناس هستند و گوش شان از مزخرفات و خزعبلات شما کار ناشناسان پر است. ما همچنان برای شادمانی و رضایت مردم بازی خواهیم کرد و به تشویق‌ها و هورا کشیدن‌های شان دلخوش خواهیم بود و انتظار دیگری نداریم.

شما هم بهتر است بروید دم در صدا و سیما بخوابید شاید نوبت تان برسد و چهار کلمه حرف ناحسابی بزنید و پزش را به دور و بری هایتان بدهید که البته همین را هم از صدقه سر والیبالیست‌های تیم ملى و موفقیتهاى بیشمار انها دارید.

شب پره‌گر وصل افتاب نخواهد

رونق بازار افتاب نکاهد»

سعید معروف در خط پایانی متن منتشر شده از سوی خودش یک جمله بسیار تند و تا حدودی توهین آمیز منتشر کرده که شاید با واکنش هایی از سوی برخی از کارشناسان و مربیان والیبال همراه باشد.

به هر حال با اینکه بازیکنان تیم ملی والیبال در روزهای اخیر به انتقادات پاسخ داده بودند، اما قطعا اظهارات معروف تندترین پاسخ به انتقادات روزهای اخیر بود!

بدون شک این ماجرا می‌تواند جو تیم ملی را در آستانه شروع اردوها برای حضور در مسابقات سرنوشت ساز انتخابی المپیک تحت تاثیر قرار دهد و حاشیه هایی را مثل ماجرای سال گذشته برای معروف به وجود بیاورد.

منبع: varzesh۳. com

پست جنجالی سعید معروف: همه چیزتان را از صدقه سر ما دارید - 25

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم / درخواست هواداران از بازیکنان استقلال: با پیکان بازی نکنید!

ایلناایلنا13 ساعت قبل

خیز فوتسالیستها برای قهرمانی آسیا

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

بحران در استقلال

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، «آندره آ استراماچونی» سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال تهران در اعتراض به پرداخت‌های نامنظم دستمزدش با فسخ یک طرفه قراردادش تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

فیلم | بارسلونا ۵ بر ۲ مایورکا را در هم کوبید | لیونل مسی یک رکورد دیگر رونالدو را شکست

همشهریهمشهری1 روز قبل
هتریک لیونل مسی در این بازی سی‌وپنجمین «سه‌گل در یک بازی» او در دوران حرفه‌ای‌اش بود که به جز ۱۸ تای آنها بقیه‌شان در لالیگا به ثمر رسیده است. رونالدو قبلا با ۳۴ هتریک با تیمش رئال مادرید این رکورد را در دست داشت. لیونل مسی در دقیقه ۱۶ بازی حمله‌ای در طرف راست پشت محوط جریمه شروع کرد و یک پاسکاری عالی با هم تیمی‌هایش انجام داد. دومین گل مسی هم به همین طریق از پشت محوطه ۱۸ قدم با شوت او با پای چپ به ثمر رسید. دقایق شاخص از جمله گل‌های بازی بارسلونا و مایورکا را می‌توانید در فیلم ببینید.

نهادینه کردن سواد حرکتی بین کودکان

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
آقای صالح رفیعی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: فعالیت‌های بدنی اساس تمرین‌های پایه ورزشی را در آینده برای افراد تشکیل می‌دهند، با توجه به تاثیر بالای ورزش در سلامتی افراد باید در راستای توسعه مهارت‌های حرکتی کودکان قرار بگیرد. ××× جامعه سواد حرکتی می‌خواهدوی گفت: در دنیا سواد حرکتی و یا همان سواد بدنی یکی از مهمترین مفهوم‌هایی است که برای ارتقاء و توسعه آن تحقیقات زیادی انجام شده و می‌شود. ××× کودک نیاز به دویدن داردرفیعی افزود: خانواده‌ها باید ذخایر حرکتی کودکان خود را در محیط‌های مختلف افزایش دهند حال می‌توان بخشی از آن را در محیط محدود خانه، و بخشی را در پارک یا فضا‌های استاندارد دیگر انجام دهند. اگر می‌خواهیم جامعه سالمی داشته باشیم باید به فعالیت بدنی اهمیت دهیم و فرهنگ ورزش، بازی و فعالیتی بدنی در سنین پایین را در کشور نهادینه کنیم. ××× استقبال کودکان از زندگی فعال و سالموی گفت: اگر با انجام بازی و ورزش اصولی مهارت‌های جسمانی کودکان بالا رود آن‌ها زندگی سالم و فعالی خواهند داشت.
برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دقیقه ۷۰ بازی استقلال و سایپا بود که اصغر حاجیلو مرا صدا کرد و گفت ناصر حجازی می‌گوید برو در دفاع آخر بازی کن. من گفتم خسته‌ام و نمی‌توانم به بازی ادامه بدهم آیا اسم این خیانت است؟ خبرگزاری ایرنا: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دقیقه ۷۰ بازی استقلال و سایپا بود که اصغر حاجیلو مرا صدا کرد و گفت ناصر حجازی می‌گوید برو در دفاع آخر بازی کن. وی تصریح کرد: بعد از برکناری حجازی به بازیکنان گفتم هیچ کس حق ندارد علیه ناصرخان حرف بزند. ۵ بازی در لیگ برای‌ما باقی مانده بود که ۴ بازی را بردیم و یک مسابقه را با تساوی به پایان رساندیم. زرینچه در پایان گفت: به عشق استقلال به کارم ادامه می‌دهم، می‌دانم مقصر اتفاقات اخیر چه کسی هستند و به زودی مصاحبه تندی را علیه آنها انجام می‌دهم.

نظرها

اخبار بیشتر