دختر جوان در دام شوهر خاله جن‌گیر/ به من گفت برای قبول شدن در کنکور باید قرصی را که از آسمان می‌افتد بخوری؛ در همان لحظه یک قرص از آسمان افتاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی
دختر جوان در دام شوهر خاله جن‌گیر/ به من گفت برای قبول شدن در کنکور باید قرصی را که از آسمان می‌افتد بخوری؛ در همان لحظه یک قرص از آسمان افتاد

دختر جوان در دام شوهر خاله جن‌گیر/ به من گفت برای قبول شدن در کنکور باید قرصی را که از آسمان می‌افتد بخوری؛ در همان لحظه یک قرص از آسمان افتاد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
خراسان نوشت: دو ماه قبل دختر ۱۸ ساله ای به نام الناز همراه مادرش به پلیس آگاهی رفت و از شوهر خاله ۳۴ ساله اش به نام پرویز شکایت کرد.

وی گفت: شوهر خاله‌ام رمال است. او ادعا می‌کرد با اجنه در ارتباط است و می‌تواند کاری کند تا در کنکور قبول شوم. او با حرف هایش مرا فریب داد و به خانه شان کشاند و دوبار مرا آزار داد.

با شکایت دختر جوان، شوهرخاله وی ردیابی و بازداشت شد و دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران از خود دفاع کرد.

در ابتدای جلسه، دختر جوان به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: شوهرخاله‌ام مدتی است که رمالی می‌کند. او مدعی بود با اجنه در ارتباط است و می‌تواند دعایی بخواند که در کنکور قبول شوم. او با حرف‌هایش مرا فریب داد و از من خواست تا یک روز در غیاب خاله‌ام همراه یکی از دوستانم به خانه آن‌ها در بولوار فردوس بروم اما دوستم که از این تصمیم منصرف شده بود همراهم نیامد و من به تنهایی به خانه شوهر خاله‌ام رفتم اما او دوبار مرا آزار داد.

وی ادامه داد:قبل از این ماجرا شوهرخاله ام حرف هایی می زد که باعث شد اعتمادم جلب شود. او می گفت قرصی از آسمان به زمین می افتد که اگر آن را بخورم در امتحان قبول می شوم. همان موقع قرصی از آسمان به زمین افتاد.او با رفتارهایش اعتمادم را جلب کرده بود. آخرین بار با من تماس گرفت و گفت اجنه قصد دارند پدر و مادرم را بکشند و اجساد آن‌ها را تکه‌تکه کنند. او می‌گفت اگر تا یک ساعت دیگر به خانه آن‌ها نروم اجنه نقشه شان را اجرا می‌کنند. من که از حرف‌های شوهر خاله‌ام ترسیده بودم بلافاصله به خانه خاله‌ام رفتم اما شوهر خاله‌ام مرا آزار داد و وقتی مقاومتم را دید به شدت مرا کتک زد و مجبور کرد تا به خواسته سیاهش تن دهم.

دختر جوان در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: بعد از این ماجرا روحیه‌ام خراب شده بود و به افسردگی مبتلا شده بودم. شب‌ها مدام گریه می‌کردم تا این که مادرم متوجه ماجرا شد و حقیقت را به او گفتم. من همراه پدر و مادرم به خانه شوهر خاله‌ام رفتیم و او گفت من به خواسته خودم با او رابطه برقرار کرده‌ام.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

این دختر ادامه داد: وقتی خاله‌ام به این ماجرا پی برد وسایلش را جمع و شوهرش را ترک کرد. حالا درخواست طلاق داده و پرونده آن‌ها در جریان است. این مرد زندگی مرا تباه کرد و حالا برایش اشد مجازات می‌خواهم.

سپس مرد رمال به دفاع از خود پرداخت و جرمش را انکار کرد. وی گفت: من این دختر را آزار نداده ام. او و دوستانش در یک گروه تلگرامی عضو هستند که یک زن آرایشگر به آن ها آموزش‌های رمالی و جن گیری می‌دهد. حرف‌هایی را که این دختر علیه من مطرح کرده زن آرایشگر به او گفته است. وی ادامه داد: پدر و مادر این دختر از همان ابتدا در زندگی من و همسرم دخالت می‌کردند و می‌خواستند زندگی ما را از هم بپاشند. حالا که دعوای من و همسرم شدت گرفته چنین موضوعی را علیه من مطرح کرده‌اند. من و همسرم در یک مجتمع مسکونی زندگی می‌کنیم و اگر این دختر را به زور آزار داده بودم حتما فریادهای کمک او را همسایه‌ها می‌شنیدند و به کمک او می‌آمدند.

قاضی پرسید: همه دوستان و آشنایانت تایید کرده‌اند که رمالی می‌کردی حالا چطور منکر هستی که متهم پاسخ داد: من حرف‌های آن‌ها را قبول ندارم و می‌گویم بی گناهم. قضات دادگاه ادامه جلسه را به روزهای بعد موکول کردند تا کارشناسان پزشکی قانونی درباره این پرونده اظهار نظر کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

یادواره شهدای بسیج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، امروز مراسم یادواره شهدای بسیجی در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار شد که در آن بسیجیانی از همه قشر‌ها حضور داشتند. این مراسم اختتامیه کنگره ملی تقدیر از مقام شامخ ۹۲ هزار بسیجی شهید دفاع مقدس بود. یکی از نکات جالب این همایش حضور همه اقوام ایرانی بود. در این مراسم از کتاب یادبود ۹۲ هزار شهید بسیجی و تمبر گنگره رونمایی شد.

پلیس مردمی اینگونه رفتار می‌کند +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

هنرنمایی‌های استثنایی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
آثاری که در گزارش به تصویر کشیده شده هنر دست افرادی است که درتوان یابی منحصر به فردند و موفقیت شان را هنرمندانه نمایش دادند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شما هم به نشانی فرهنگستان هنر، تقاطع طالقانی ولی عصر تهران مراجعه کنید و تماشای هنرهای شان باشید.

سفر روی یک اثر ملی؛ درباره بزرگترین پرونده میراث جهانی ایران چه می‌دانیم؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
با ده‌ها ساختمانی که حالا قرار است بزرگترین اثر ملی ایران در فهرست میراث جهانی باشد. خط آهن سراسری ایران. نخستین‌بار بین دو شهر رشت و انزلی، اولین کلنگ خط ریلی ایران زده شد. کلنگ راه‌‌آهن سراسری را رضا شاه در سال ۱۳۰۶ زد. در ۲۷ مرداد ۱۳۱۷ دو مسیر خط سراسری از شمال و جنوب در ایستگاه سمیه، در استان لرستان به هم رسیدند.

رونمایی از مدیر عامل کارتن خواب

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال ارزی متهمان شرکت طرح و نقشه پناهی در دادگاه ویژه جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در این جلسه از مدیر عامل اجاره‌ای که قبلا کارتن خواب بوده است رونمایی شد. این فرد مدیر عامل شرکتی سوری بوده است که تاسیس کنندگان آن ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار ارز دولتی را برای واردات گرفتند و در بازار آزاد فروختند. وی امروز به عنوان مطلع به دادگاه آمد تا از پشت پرده تاسیس شرکت‌های سوری بگوید. متهم علی زرنانی با سوء استفاده از یک معتاد و کارت ملی وی، ارز دولتی گرفته است. در این جلسه دادگاه، متهم عظیم علی اشرفی به جایگاه دفاع آمد، ​متهمی که برای فرار از قانون اموالش را به نام دیگران ثبت کرده است. این پرونده ۵ متهم داردکه با اخذ آخرین دفاعیات متهمان و وکلای آنها، ​حکم قاضی در مهلت قانونی صادر می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف مرگبار دو خودروی تیبا و پژو ۲۰۶ در اتوبان تهران کرج خبر داد. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد دو دستگاه خودروی سواری تیبا و پژو ۲۰۶ به شدت با یکدیگر برخورد کردند؛ بر اثر این حادثه یکی از رانندگان به بیرون پرتاب شده و دیگری، داخل خودرو محبوس بود. وی تصریح کرد: آتش‌نشانان با استفاده تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و راننده محبوس را از خودرو خارج کردند. ملکی افزود: در معاینات اولیه مشخص شد هر دو راننده به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده‌اند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران متذکر شد: ترافیک سنگینی بر اثر این حادثه در محل ایجاد شده که رفته رفته با حضور عوامل راهور و ایمن‌سازی محل حادثه برطرف شد.

نظرها

اخبار بیشتر