همسر رضا رویگری وارد دنیای بازیگری شد + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

همسر رضا رویگری وارد دنیای بازیگری شد + عکس

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
همسر رضا رویگری وارد دنیای بازیگری شد + عکس - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - رضا رویگری به همراه همسرش تارا کریمی در نمایش «حسن کچل» ایفای نقش می‌کند

بازی رضا رویگری و همسرش تارا کریمی در نمایش «حسن کچل»

پروژه نمایشی «حسن کچل» به نویسندگی زنده یاد علی حاتمی به کارگردانی «امید اسدی» و در قالب پست مدرن روی صحنه می‌رود.

«امید اسدی» نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر تماشاخانه ایران تماشا ضمن بیان این مطلب، در گفت‌وگو با فارس گفت: در حال حاضر سرگرم پروژه‌ای به نام «حسن کچل» کاری از زنده یاد علی حاتمی هستم. این پروژه را با تیم تئاتر پریباد همکاری می‌کنم.

وی در ادامه افزود: در این نمایش بزرگانی چون مهدی میامی و فرج الله گل سفیدی از اساتید تئاتر من را همراهی و در کار بازی می‌کنند. رضا رویگری بعد از سال‌ها دوری از تئاتر به همراه همسرش تارا کریمی در این کار همبازی هستند.

اسدی با اشاره به اینکه تئاتر بدون وجود تماشاگر معنایی ندارد، افزود: ‌این نمایش ترکیبی از نمایش‌های سنتی و مدرن اجرا می‌شود و با سایر کارهای نمایشی قصه محور تفاوت‌هایی دارد.

همسر رضا رویگری وارد دنیای بازیگری شد + عکس - 10

رضا رویگری و همسرش تارا کریمی در نمایش «حسن کچل»

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

وی با بیان اینکه نمایش «حسن کچل» براساس شیوه تئاتر لابراتوری گرتفسکی اجرا می‌شود، اظهار داشت: تمامی عناصر این کار از جمله دکور و اکسسوار در این کار حذف شده و کار تنها به بازی بازیگران بر حرکت و تصویرسازی متکی است. بنابراین نور و موسیقی ارکان اصلی این نمایش را تشکیل می‌دهند.

اسدی در پاسخ به این سؤال که آیا تغییری در نمایشنامه علی حاتمی در کار حاصل می‌شود، اظهار داشت: ‌ وفاداری من به متن زنده یاد حاتمی قابل تأمل است اما قرار است که کار به شیوه پست مدرن اجرا شود.

نمایش «حسن کچل» به کارگردانی امید اسدی تیر ماه به صحنه تماشاخانه ایران تماشا می‌آید.

بیشتر بدانید: علت جدایی رضا رویگری از همسر اول و ازدواج با زن دوم از زبان خودش!

بیشتر بدانید: ماجرای ازدواج رضا رویگری با همسر مهربانش

بیشتر بدانید: آنچه که رضا رویگری از همسر دوم و بیماری و زندگی اش گفت …

بیشتر بدانید: یک گفتگوی خانوادگی با رضا رویگری، به همراه عروس، همسر و نوه‌اش!

منبع: iranart. ir

همسر رضا رویگری وارد دنیای بازیگری شد + عکس - 22

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر