طبیعت پاییزی گلستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
استقلال به صدر جدول رفته، اما این اتفاقات رخ داد. پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: از وضعیت قرارداد استراماچونی خبر ندارم و در رسانه‌ها در جریان این اتفاقات قرار گرفتم. امیدوارم این اتفاقات رخ ندهد. چطور حالا به این سرعت نتیجه گرفتند که فرهاد مجیدی بیاید؟ مجیدی کجا بوده که بخواهد سرمربی استقلال شود؟ او جایی نبوده و این تصمیمات در فضای مجازی گرفته می‌شود. پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص اینکه نقش مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان را در اتفاقات رخ داده چقدر می‌دانید، گفت: او تصمیم‌گیرنده ورزش جمهوری اسلامی ایران است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ساخت این سریال در کرمانشاه با توجه به مخاطبان بسیاری که دارد می‌تواند فرصتی برای معرفی کرمانشاه و جاذبه‌های گردشگری آن باشد. فرهیخته دیگر از عدم بکارگیری موثر بازیگران کرمانشاهی در مجموعه گلایه داشت و آن دیگری گلایه می‌کرد که چرا بازیگران تهرانی مانند «علی صادقی» باید در مجموعه باشند. مهم نیست بازیگران مجموعه کرد هستند یا غیرکرد، مهم این است که بازیگران مجموعه با هنرشان بتوانند کرمانشاه را به خوبی معرفی کنند. کرمانشاه لباس‌های محلی بسیاری دارد، درست، اما در نهایت باید از میان این هم تنوع یک دست لباس مشخص در سریال استفاده شود. بهتر است کمی توقعاتمان را از یک سریال تلویزیونی پایین بیاوریم و همه همت کنیم کرمانشاه در «نون. خ» بهتر دیده شود و نان «نون. خ» برای استان را با دست خودمان آجر نکنیم.

برف و باران در راه است

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این سامانه بارشی برای پنج شنبه و جمعه در بیشتر مناطق به شکل برف و باران و برای مناطق جنوبی کشور به شکل رعد و برق پیش بینی می‌شود. وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از نیمه غربی کشور، افزود: این سامانه به تدریج به بخش‌هایی از مرکز، جنوب و شمال کشور خواهد رسید. احمدی افزود: این سامانه به سمت شرق کشور حرکت می‌کند و برای ابتدای هفته آینده بخش‌هایی از شرق و شمال شرق، شاهد بارندگی خواهند بود. همچنین افزایش تدریجی دما در حد یک تا دو درجه در سایر مناطق دور از انتظار نیست. کارشناس هواشناسی ادامه داد: امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب دامنه زاگرس فعال است.

فیلم/ وضعیت قرمز در استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
محمدامین زرگر، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز، از مصدومیت ۱۹ تن در تصادف تریلر و اتوبوس حامل کارکنان شرکت پتروشیمی سربندر خبر داد. اعتمادآنلاین| محمدامین زرگر، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز، گفت: در حادثه تصادف یک دستگاه تریلر و یک دستگاه اتوبوس حامل کارکنان شرکت پتروشیمی سربندر که ساعت ۷:۳۵ امروز (۱۸ آذرماه) در محور سربندر - شادگان رخ داد، ۱۹ نفر مصدوم شدند. وی افزود: ۱۴ نفر از مصدومان این حادثه توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی ماهشهر و پنج تن دیگر به مراکز درمانی شادگان انتقال یافتند. منبع: ایسنا

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری18 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

نظرها

اخبار بیشتر