۴ زن و مرد پلید در یک خانه فساد اجاره‌ای بودند که پلیس آبادان سر رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

۴ زن و مرد پلید در یک خانه فساد اجاره‌ای بودند که پلیس آبادان سر رسید

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا : 4 زن و مرد که با وضعیتی بسیار بد در یک خانه فساد بودند توسط مأموران پلیس امنیت اخلاقی آبادان دستگیر شدند.

۴ زن و مرد پلید در یک خانه فساد اجاره‌ای بودند که پلیس آبادان سر رسید - 1

به گزارش گروه حوادث رکنا از آبادان، در پی گزارش‌های رسیده به پلیس آبادان مبنی بر اینکه فردی به نام عقیل در منطقه احمدآباد اقدام به کرایه دادن خانه مبله به صورت ساعتی برای روابط نامشروع زنان و مردان می‌کند مأموران پلیس امنیت اخلاقی آبادان در تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده و اطمینان خاطر از گزارشات رسیده ضمن هماهنگی با مقام قضایی وارد خانه فساد در منطقه احمدآباد شده و ۲ زن و ۲ مرد را در وضعیتی نامناسب که در حال روابط سیاه بودند مشاهده کردند و بلافاصله متهمان دستگیر شدند.

در همین راستا صاحب خانه فساد نیز دستگیر و هر ۵ متهم به مقام قضایی معرفی شدند.

علی رنجکش برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر1 روز قبل

سیما تیرانداز از افسرده شدن هنگام بازی در سریال ستایش گفت + فیلم

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سیما تیرانداز از آن بازیگرانی است که در هر نقشی ظاهر می‌شود آن را به‌خوبی اجرا می‌کند نقش انیس در سریال ستایش هم همین طور بود. او در فیلم بالا در این باره توضیحات جالبی داده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

پیش بینی نشدن میزان تولید، علت واردات بی رویه پنبه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: اواخر سال گذشته، به علت آنکه میزان تولید پنبه در کشور پیش بینی نشده بود برای برطرف کردن نیاز صنعت نساجی، مقدار زیادی نخ و پنبه وارد شد. آقای عباس کشاورز افزود: تولید پنبه با نظارت یک تعاونی انجام می‌شود و دارای یک تشکل ملی است که بازار و تولید این محصول را مدیریت می‌کند و امسال هم تولید پنبه در مقایسه با سال گذشته حدود ۱۲ درصد افزایش داشته است. وی اضافه کرد: در بهمن و اسفند سال گذشته پیش بینی درستی از میزان کاشت پنبه در بهار امسال نشد و برای اینکه برای صنعت نساجی مشکلی پیش نیاید واردات انجام شد، منتها این واردات به دلیل میزان کاشت بالای این محصول، نسبت به تولید داخلی متعادل نبود. سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: مدتی است که با وزارت صمت و صنایع نساجی هماهنگی انجام شده است که میزان واردات متعادل شود و تولیدکننده داخلی از بابت واردات متضرر نشود. کشاورز تاکید کرد: در حال حاضر بازار پنبه نامناسب نیست، کشاورزان نگران نباشند و اگر کشاورزان به هر دلیلی، مشکل فروش پنبه داشته باشند وزارت جهاد کشاورزی با خرید تضمینی ورود می‌کند و حتی اگر برای کشاورزان قیمت خرید تضمینی به صرفه نباشد خرید توافقی می‌کنیم.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

نگاهی به حواشی هفته چهاردهم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال جمعه و شنبه پیش رو برگزار می‌شود، در مهم‌ترین بازی‌های این هفته شنبه استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان تیم شهرداری بوشهر است و پرسپولیس در ورزشگاه شهدای شهر قدس مهمان سایپاست.

نظرها

اخبار بیشتر