این یک سرباز اسراییل نیست! +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. بین‌المللی

این یک سرباز اسراییل نیست! +عکس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |

به گزارش مشرق، کانال تلگرامی لیبانیران نوشت: ایشون فرمانده و مربی آموزش نظامی حزب‌الله بود.

شهیدی که می‌گفتند نه برای ماموریت‌های سخت، بلکه برای ماموریت‌های غیر ممکن انتخاب می‌شد.

او فرمانده هجوم در عملیات اسارت سربازان صهیونیست در ۲۰۰۶ بود.

حمزه حیدر در سال ۲۰۱۳ در حمص سوریه به شهادت رسید.

این یک سرباز اسراییل نیست! +عکس - 5

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین12 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سرآمدن دوران ماه عسل دونالد ترامپ و بنیامین نتانیاهو نتیجه تحولاتی است که واشنگتن و تل آویو را به شدت درگیر ساخته است. اما روند تحولات در آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز سیاست‌های ترامپ در غرب آسیا ورق بازی دوستی ترامپ و نتانیاهو را برگرداند. اعلام صدور کیفرخواست توسط «آویخای مندلبیت»، دادستان کل رژیم صهیونیستی علیه نتانیاهو گره مشکلات او را کورتر کرد. نظرسنجی‌ها در اراضی اشغالی نشان می‌دهد بیش از نیمی از ساکنان اراضی اشغالی، نتانیاهو را مقصر بحران سیاسی در این رژیم می‌دانند. از سوی دیگر «اوکراین گیت» به عنوان زلزله‌ای سیاسی، واشنگتن را در میانه کارزار‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به شدت لرزاند.
ایلناایلنا1 روز قبل
سخنگوی دولت ژاپن اعلام کرد که دولت کشورش مقام‌های ایرانی را در جریان اعزام نیرو به خاورمیانه قرار داده استبه گزارش ایلنا به نقل از کیودو، «یوشیده سوگا» سخنگوی دولت ژاپن در مورد اعزام نیرو به منطقه گفت: دولت ژاپن به ایران اعلام کرده است که می‌خواهد نظامیان ژاپنی را برای ارتقای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های جمع‌آوری اطلاعات و اطمینان از امنیت کشتی‌رانی به منطقه اعزام کند. سوگا در ادامه گفت: شینزو آبه این موضوع را با معاون وزیر خارجه ایران در میان گذاشته است. وی در ادامه افزود: ما به طور کامل و شفاف توضیح دادیم که در حال بررسی استفاده از نیروی دفاعی خود، برای بهبود جمع‌آوری اطلاعات هستیم. مانند همیشه، ما همواره در همکاری و هماهنگی نزدیک با ایران قرار داریم. سوگا در ادامه اظهار کرد که آبه به عراقچی اعلام کرده است با توجه به جایگاه و موقعیت ایران در خلیج فارس لازم است که ایران به تعهدات خود برای حفظ امنیت ناوبری و کشتیرانی عمل کند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی برای بار دوم طی کمتر از ۲ ماه گذشته به کوهستان زادگاه جد پدری خود (کیم ایل سونگ= بنیانگذار حکومت کمونیستی کره شمالی) رفت. به گزارش عصرایران، در تصاویر جدیدی که خبرگزاری رسمی کره شمالی از اسب‌سواری رهبر کره شمالی و همسرش (ری سول جو) در کوهستان «پکتو» منتشر کرده، رهبر کره شمالی و همسرش و جمعی دیگر از ملازمان سوار بر اسب سفید در حال اسب سواری دیده می‌شوند. در تبلیغات رسمی – حکومتی در کره شمالی کوهستان «پکتو» در شمال کره شمالی به دلیل اینکه زادگاه بنیانگذار حکومت کمونیستی کره شمالی است، مقدس توصیف می‌شود. رهبر کره شمالی در هفته آخر مهر ماه سال جاری نیز سوار بر اسب سفید در این کوهستان دیده شده بود. اسب سفید در خاندان حاکم بر کره شمالی یک نماد است و گفته می‌شود «کیم ایل سونگ» پدر بزرگ رهبر فعلی کره شمالی و بنیانگذار حکومت کمونیستی کره شمالی هم به هنگام رهبری جنبش مبارزه با استعمار ژاپن، سوار بر اسب سفید می‌شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
عراق که به شکل مداوم از سهمیه تولید نفت خود تحت پیمان محدودیت عرضه اوپک پلاس تخطی کرده است، از سایر اعضای این گروه درخواست کرد از کاهش بیشتر تولید نفت حمایت کنند. روسیه بزرگترین تولیدکننده غیرعضو اوپک است که در این پیمان مشارکت دارد اما پایبندی بالایی به سهمیه تولید خود نداشته و عمده بار کاهش تولید بر عهده اوپک بوده است. وزیر نفت عراق درباره پایبندی کشورش به توافق کاهش تولید گفت: نرخ پایبندی بهبود پیدا کرده و این کشور از آوریل پایین سهمیه ۴٫۵۱ میلیون بشکه در روز نفت تولید کرده است. این کشور از سوی سایر اعضای اوپک برای بهبود پایبندی به توافق کاهش تولید تحت فشار قرار دارد. بر اساس گزارش رویترز، غضبان گفت: تولید نفت فعلی عراق حدود ۴٫۶۰ میلیون بشکه در روز است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، آرتاشس تومانیان، امروز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بازدید خود از پنج واحد تولیدی و صنعتی، آذربایجان شرقی را یکی از استان‌های توسعه‌یافته و توانمند از نظر فناوری و منابع انسانی خواند و اظهار داشت: روابط رو به رشد ایران و ارمنستان این اجازه را می‌دهد که در مورد همکاری‌های مشترک در زمینه‌های مختلف فکر کنیم. با اشاره به امضای توافق‌نامه تجارت آزاد بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا، گفت: کارآفرینان و فعالان اقتصادی ارمنی از مزایای عضویت در این اتحادیه بهره‌مند شده‌اند و اکنون زمان آن است که همراه با ایران، به طور مشترک از این امکانات استفاده کنیم. وی با بیان اینکه امکانات نامحدودی برای همکاری در زمینه‌های مختلف با ایران داریم، افزود: مسیر هزاران ساله‌ای که دو ملت ایران و ارمنستان طی کرده‌اند ما را ملزم می‌کند که روابط کنونی را توسعه و تحکیم ببخشیم. سفیر ارمنستان همچنین آمادگی کشورش را برای توسعه همکاری‌های علمی، فرهنگی و هنری با ایران اعلام کرد و گفت: نباید همواره به اروپا چشم بدوزیم و خود ما به عنوان کشورهای همسایه نیز می‌توانیم دادوستد علمی و فناوری داشته باشیم.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «ان تی وی» آلمان در مطلبی به شرایط فاجعه بار اردوگاه پناهندگان در جزیره لسبوس یونان پرداخته و نوشت: حدود ۱۷ هزار نفر در اردوگاه پناهندگان موریا در جزیره لسبوس یونان زندگی می‌کنند. هزاران مهاجر در اطراف اردوگاه موریا در جزیره لیسبوس یونان در ماه‌های اخیر مستقر شده‌اند. یک مهاجر افغان می‌گوید که حدود دو ماه پیش که ما اینجا آمدیم این چادرها هنوز اینجا نبود. این مهاجر افغان که انگلیسی را روان صحبت می‌کرد این طور توضیخ داد که با قایق به لسبوس آمده است و هزار دلار برای این جابجایی پرداخت کرده است. به گفته مادر این مهاجر افغان در شب درجه هوا به ۷ کاهش پیدا کرده و رطوبت از چادرها به داخل نفوذ می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر