نحوه ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
نحوه ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

نحوه ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

مهرخبرگزاری مهر |
مدیریت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس، برنامه زمانی و نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس، ثبت نام پذیرفته شدگان در سه مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول پذیرفته شدگان باید در روزهای ۱۲ و ۱۳ آذرماه ۹۸ از طریق سامانه جامع دانشگاهی گلستان نسبت به ثبت نام غیر حضوری خود اقدام کنند و در مرحله دوم از روز ۱۶ تا ۱۸ آذرماه ۹۸ فرصت دارند انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۸-۹۹ را انجام دهند.

پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پس از دریافت گواهی پذیرش غیرحضوری و تأییدیه انتخاب واحد، در مرحله سوم باید طبق برنامه زمان بندی اعلام شده با مراجعه به دانشکده مربوطه برای ثبت نام حضوری و پذیرش نهایی اقدام کنند.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مدارک مورد نیاز ثبت‌نام به صفحه معاونت آموزشی در وبسایت دانشگاه مراجعه کنند.

همچنین کلاس‌ها از روز ۱۹ بهمن ۹۸ آغاز می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: زمانی در پیشگیری از جرم به اهدافمان دست پیدا خواهیم کرد که بتوانیم در تمامی نهادهای جامعه‌پذیرکننده متمرکز شویم. محمدحسین صادقی در نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک دادسرای عمومی و انقلاب و آموزش و پرورش کرمانشاه، یکی از وظایف قوه قضاییه را مطابق بند ۵ اصل ۱۵۶ قانونی اساسی پیشگیری از وقوع جرم دانست و گفت: پیشگیری از وقوع جرم زمانی محقق خواهد شد که تمامی نهادهای رسمی و مردم نهاد بتوانند در این امر دخیل باشند. وی بابیان اینکه آموزش و پرورش از جمله مهمترین نهادهای متولی پیشگیری از جرم است، عنوان کرد: معتقدیم اگر جامعه پذیری افراد به درستی توسط دستگاه‌های وظیفه‌مند انجام گیرد، به احتمال زیاد از ورود به دنیای بزهکاری جلوگیری خواهد شد. دادستان کرمانشاه افزود: در این راستا و با توجه نقش مهم آموزش و پرورش در جامعه‌پذیری افراد بر آن شدیم تا با همکاری این نهاد اقداماتی همچون آموزش حقوقی دانش آموزان، پیامدخوانی پرونده‌های مهم و شناسایی کودکان در معرض خطر را به منصه ظهور برسانیم. مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز به اهمیت آسیب‌های اجتماعی در مدرسه و ضرورت مقابله با آن پرداخت و اقدامات دادسرا را قابل تقدیر دانست.

تقدیر از پژوهشگران دانشگاه آزاد

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
وی با اشاره به ورود دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها به پروژه‌های بزرگ افزود: خوشه‌های تحقیقاتی و تخصصی بسیاری در همه حوزه‌ها ایجاد شده است از حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی گرفته تا موضوعاتی مثل محیط زیست. به طور مثال اکنون پارک‌های علم و فناوری با سازمان محیط زیست فعالیت‌های مشترکی دارند یا دانشگاه‌ها در مباحث آلودگی خصوصا در موضوع آلودگی هوا، کنسرسیومی تشکیل داده است و فعالیت می‌کنند. معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم افزود: در بحث ارتباط با صنعت و ارتباط با جامعه نیز تمام گزارش‌ها و آمار‌ها نشان می‌دهد که کارفرمایان چیزی حدود ۳۰ درصد بیشتر از قبل برای انعقاد قرارداد‌های تحقیقاتی با دانشگاه‌ها ورود کرده‌اند. آقای برومند گفت: تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که وارد این حوزه شده‌اند و فعالیت‌های تحقیقات صنعتی و تحقیقاتی که منجر به رفع چالش‌های موجود در جامعه می‌کنند چیزی حدود ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است که عدد قابل ملاحظه‌ای برای ماست. معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: حجم قرارداد‌های صنعتی که هم اکنون فعال و جاری است سال گذشته حدود هزار میلیارد تومان بوده، اما تا پایان سال ۹۷ به هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان رسیده است.
مهرمهر1 روز قبل
شاهین ادامه داد: در آن زمان به هتلی برخوردم که مجروحان فوعه و کفریا را در آن نگه می‌داشتند. روایت یک مستند در سه سفروی افزود: ساخت مستند «جمیله» نزدیک به یک سال و نیم طول کشید. از بابک حیدری تدوینگر که در تمامی مراحل تولید فیلم همراه ما بود و در روایت و جهان فیلم نقش بسیار پراهمیتی داشت. حمیدرضا فطورچیان و برنا جمشیدی که با رنگ آمیزی تصاویر هر ساله جلوه درخشانی به فیلم‌های زیادی به جشنواره «سینماحقیقت» می‌دهند و در این پروژه در کنار ما بودند. مستند جمیله امروز دوشنبه ۱۸ آذرماه ساعت ۲۰ در سالن ۶ و روز جمعه ۲۲ آذرماه ساعت ۱۶ در سالن ۱ در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درمی آید.

نظرها

اخبار بیشتر