«شهر گربه‌ها» رکورد می‌زند/ حضور دونالد ترامپ در یک فیلم ایرانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
«شهر گربه‌ها» رکورد می‌زند/ حضور دونالد ترامپ در یک فیلم ایرانی

«شهر گربه‌ها» رکورد می‌زند/ حضور دونالد ترامپ در یک فیلم ایرانی

مهرخبرگزاری مهر |
سیدجواد هاشمی کارگردان سینما عنوان کرد که یکی از شخصیت های اصلی فیلم جدیدش «شهر گربه ها» دونالد ترامپ است.

سیدجواد هاشمی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» گفت: حدود ۱۵ روز است که فیلمبرداری فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» به پایان رسیده و ما در حال حاضر در حال تولید بخش ویژوآل افکت فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» هستیم. یکی از شخصیت‌های اصلی این فیلم دونالد ترامپ است و حتی نام او در تیتراژ می‌آید یعنی در کنار آقای فرهاد آییش، علیرضا خمسه، امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی و یوسف صیادی نام دونالد ترامپ هم در تیتراژ نوشته می‌شود.

وی افزود: قرار است دونالد ترامپ به طور طبیعی انیمیت شود و مثل بقیه بازیگران حرف بزند، بخندد و گریه کند و … البته مشخص است که شمایل آن ۳D است. باید بگویم زمانی رسیدن مرزهای رئالیته در وجوه ویژوآل افکت در سینمای ایران محال به نظر می‌رسید اما حالا من به این بخش به قدری اعتماد دارم که در فیلمم یک شخصیت را حذف کرده‌ام و به جای آن نگاهم به یک محدوده خالی است و دونالد ترامپ را در این محدوده جایگزین بازیگران واقعی کرده‌ام. مطمئنم «شهر گربه‌ها» یک فیلم خوب و جزو کارهای درخشان از نظر ویژوآل افکت می‌شود چرا که ما در این اثر یک شهر را بازسازی کرده‌ایم که شهر گربه‌ها نام دارد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

هاشمی در پایان گفت: ما در این فیلم تلاش کرده‌ایم که گریم، صحنه، لباس و آکسسوارهای خوب داشته باشیم تا عصای دستمان باشد با این وجود مسلما انتظار من در بخش ویژوآل افکت از بخش‌های دیگر به مراتب بالاتر است چون تماشاگر این بخش را زیاد در سینمای ایران ندیده است. این را هم بگویم که ما بالای هشت ساعت مشغول گریم بازیگران بوده‌ایم البته همیشه در آثار من یکی از حرف‌های اصلی را گریم می‌زند و مخاطب را جذب می‌کند چراکه برای مثال کودک تاکنون آدم‌های واقعی در شمایل گربه ندیده است به همین دلیل ما به گریم توجه می‌کنیم و این موضوع برای تماشاگر جذابیت ایجاد می‌کند. معتقدم «شهر گربه‌ها» هم در آمار فروش، رکورد فیلم‌های من را می‌زند و هم کار عجیب و غریب و استثنایی در زمینه ویژوآل افکت می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
الفالف1 روز قبل
تلخ‌ترین تصویر از آشوب‌های خونین عراقگروه جهان الف، ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۱ ۳۹۸۰۹۲۲۰۶۱روز گذشته معترضان عراقی در بغداد یک جوان کارگر به نام هیثم علی را کشتند و جنازه‌اش را به تیر برق آویزان کردند و عکس و فیلم گرفتند. چند ساعت بعد مادر آن پسر زیر همان تیر به سوگ پسری نشسته که نه محاکمه شده و نه سندی برای انجام قتل توسط او وجود داشته است. اعتراضات بی سر عراق هر روز رنگ خشونت بیشتری به خود می‌گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر