واکنش استاندار به اظهارات فرماندار شهر قدس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

واکنش استاندار به اظهارات فرماندار شهر قدس

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
واکنش استاندار به اظهارات فرماندار شهر قدس - 0

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - استاندار تهران به اظهارات فرماندار شهر قدس واکنش نشان داد

واکنش استاندار تهران به اظهارات فرماندار شهر قدس

انوشیروان محسنی بندپی درباره اظهارات فرماندار شهر قدس مبنی بر دستور شلیک به معترضان گفت: منظور ایشان این بوده که هر کسی وارد فرمانداری شد با استفاده از ابزار فیزیکی با آنها مقابله کنند.

وی افزود: در فرمانداری هیچگونه اسلحه‌ای وجود ندارد که بخواهند از آن استفاده کنند؛ ایشان به زودی توضیحاتی در این خصوص ارائه خواهند داد.

منبع: entekhab. ir

واکنش استاندار به اظهارات فرماندار شهر قدس - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | رئیس جمهور: قدرت نقد نشود احتمال انحراف دارد

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
برخی منابع امدادی نسبت به اینکه نیروهای قسد این کودکان را به پایگاه‌های خود در حومه شمال شرقی شهر المالکیه منتقل کرده و پس از آموزش‌های نظامی از آن‌ها در عملیات‌های خود استفاده کند، ابراز نگرانی کردند. برخی منابع محلی در حومه حسکه نیز گفتند، نیروهای قسد تلاش می‌کنند کودکان داعشی‌‌ها را جمع‌آوری کرده و با هدف ادغامشان به نیروهای خود، آن‌ها را به پایگاه‌ها و مراکز نظامی ویژه خود منتقل کنند. از سوی دیگر اردوگاه الهول واقع در جنوب شرق حسکه که در کنترل نیروهای آمریکایی و نیروهای قسد قرار دارد، تقریبا هر روز شاهد قتل‌هایی است. اردوگاه الهول در دو ماه گذشته شاهد قتل تعدادی از زنان است اما مشخص نیست چه کسی پشت این قتل‌هاست. تعداد کل ساکنان اردوگاه الهول بیش از ۷۰ هزار تن است که حدود ۱۰ هزار تن از آن‌ها را زنان اتباع کشورهای مختلف تشکیل می‌دهند.

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری11 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
رئیس سازمان برنامه و بودجه از دستور رئیس جمهور به وزیر کار برای عدم سخت‌گیری در پرداخت یارانه معیشتی خبر داد و گفت: هنرمندان پردرآمد هم باید مالیات بدهند، ولی در قانون فعلی معاف هستند که باید اصلاح شود. به گزارش «انتخاب»، محمدباقر نوبخت که دیشب به منظور تشریح سیاست‌های بودجه‌ای دولت در گفت‌وگوی ویژه خبری حضور داشت، سخنان مهمی درباره تورم، یارانه معیشتی مردم، مالیات هنرمندان و … داشت. وی ادامه داد: یک پیشنهادی آمده بود که در تبصره بودجه بیاوریم که ۵۰ درصد باید مالیات بدهند این اصلا برای بودجه نیست بلکه در سران قوا مطرح کردیم که در یک لایحه مجزا که برای اصلاح قانون مالیات است این موارد را اصلاح کنیم. اگر بگوییم همه باید مالیات بدهند باید مطبوعات و انتشاراتی هم بدهند اگر هم نه که باز همه هستند. معاون رئیس جمهور تأکید کرد: هنرپیشه‌های پردرآمد هم باید مالیات بدهند و چه کسی می‌گوید که نباید بدهند؛ البته در قانون فعلی این افرادهم معاف هستند، ولی در اصلاح قانون مالیات‌ها حتما تغییراتی در این خصوص اعمال خواهد شد.

فیلم/دوربین مخفی: فست فود با سس بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه خبری المیادین به نقل از رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرد که «موشیه عمار» خاخام صهیونیست در سفری کم سابقه به بحرین سفر کرده و با حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه این کشور دیدار کرد. بر اساس این گزارش، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که سفر این خاخام صهیونیست به بحرین با دعوت پادشاه این کشور انجام شده و وی در بحرین با افرادی از قطر، کویت، اردن، لبنان و مصر نیز دیدار کرده است. وی که پیش از این خاخام اعظم رژیم صهیونیستی نیز بوده است رهبران خاورمیانه را به حرکت در مسیر صلح با اسرائیل فراخواند.

نظرها

اخبار بیشتر