۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!!

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - یکی از کاربران اینترنت عکسی را از تصویر مجسمه زن مصری باستانی در موزه شیکاگو گرفته است. او فکر می‌کند که مایکل جکسون ایده جراحی پلاستیکش را از این مجسمه گرفته

حقایق جالب و شنیدنی در مورد مایکل جکسون

تختخواب اکسیژن مایکل جکسون

مایکل جکسون به خاطر زیبا ماندن و داشتن عمر بیشتر عادت داشت در محفظه اکسیژنی بخوابد. او بعدها به منظور کمک درمانی به قربانیان سوختگی رختخوابش را به یک مرکز پزشکی کالیفرنیایی اهدا کرد.

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 8

تختخواب اکسیژن مایکل جکسون

مجسمه مصری مایکل جکسون

یکی از کاربران اینترنت عکسی را از تصویر مجسمه زن مصری باستانی در موزه شیکاگو گرفته است. او فکر می‌کند که مایکل جکسون ایده جراحی پلاستیکش را از این مجسمه گرفته!!

بیشتر بدانید: سرانجام دلیل اصلی مرگ مایکل جکسون مشخص شد!!

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 13

مجسمه مایکل جکسون

پوتین‌های ضد جاذبه زمین اختراع مایکل جکسون

مایکل کفشهای خاصی را اختراع و به نام خودش به ثبت رسانید. فردی که این کفش را می‌پوشید می‌توانست آنقدر به جلو و به سمت زمین خم شود که گویی اصلا هیچ جاذبه‌ای وجود ندارد. او از این کفشها برای حرکتهای معروف «خم شدن» در موزیک ویدئوی «Smooth Criminal» استفاده کرد.

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 17

کفش‌های مخصوص مایکل جکسون

شامپانزه‌ای به نام بابلز؛ بهترین دوست مایکل

در سال ۱۹۸۵ یک شامپانزه سه ساله به نام بابلز توسط مایکل جکسون از یک مرکز تحقیقاتی سرطانی تگزاس آزاد شد. از آن زمان تا بحال بابلز تبدیل به بهترین دوست و همراه دائمی ‌مایکل شد و همه جا با او ظاهر شد. او حتی شبیه مایکل لباس می‌پوشید و در تور آلبوم Bad با مایکل همراه بود. بابلز الان در یک محوطه امن مخصوص حیوانات اقامت دارد؛ چرا که اگر برای بازی کردن با مردم بیرون بیاید زیاد در امان نخواهد بود. جکسون همیشه با بچه‌هایش برای تماشای حیوانات اهلی و خانگی می‌رفت و این شامپانزه وقتی که مایکل در اطرافش بود رفتارهای بامزه و بچه گانه در می‌آورد!!

بیشتر بدانید: بیوگرافی مایکل جکسون: از ازدواج‌ها و اتهام کودک آزاری تا موفقیت‌های بی نظیر

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 22

بابلز، حیوان خانگی مایکل جکسون

مایکل از یک بیماری ژنتیکی نادر رنج می‌برد

مایکل دارای بیماری نادر ارثی بود که در اثر کمبود Alpha-۱ antitrypsin در بدن به وجود می‌آید. بیماری چنان نادر است که از بین ۸۰۰۰ نفر فقط یک نفر به آن مبتلا شده و به خاطر همین تقریبا در سراسر جهان ناشناخته باقی مانده.

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 26

بیماری مایکل جکسون

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

بیلی جین؛ اولین ویدئویMTV از یک هنرمند سیاه پوست

اولین آهنگ و آوازی که به وسیله یک فرد هنرمند سیاه پوست در MTV اجرا شد، ویدئوی «بیلی جین» مایکل جکسون بود.

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 31

مایکل جکسون

بازی ویدئویی مایکل جکسون

قبل از اینکه مایکل جکسون صرفا تبدیل به ستاره‌ای تقریبا عجیب و غیر عادی شود، سگا یک بازی ویدئویی به نام Moonwalker مخصوص مایکل جکسون خلق کرد. Moonwalker به خاطر اینکه اولین نمونه از زندگی واقعی و هنری ستاره‌ها در بازی ویدئویی را ارائه می‌کرد و نیز به خاطر استفاده کردن از آهنگ‌های جکسون جالب توجه بود.

این بازی ناخواسته طعنه آمیز هم بود؛ چراکه مایکل جکسون مسئولیت نجات دادن بچه‌های بی‌پناه از دست مدیر جنایتکار به نام آقای بیگ را برعهده گرفت (اگرچه پس از بازنگری گفتند که شاید آقای بیگ فردی بوده که بچه‌ها را نجات داده است.)

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 36

بازی ویدئویی مایکل جکسون

بیشتر بدانید: آخرین روزهای زندگی مایکل جکسون به روایت تصویر

عروسک پلاستیکی احمقانه و ترسناک مایکل جکسون!!

هنر دست ژاپنی‌ها!! به همه چیزهای عجیب مربوط به سلطان پاپ فکر کنید، هیچ کس نمی‌تواند این تریلر و عنوان فراموش نشدنی آن و همچنین ویدئویی که تبدیل به نشانه ثابت و همیشگی این سلطان پاپ آمریکایی شد را فراموش کند. شکل کاریکاتوری مایکل جکسون که در این ویدوئو ظاهر شد!

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 41

عروسک مایکل جکسون

بزرگترین Thriller رقص جهان

در «Thrill the World» که در سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاد بالغ بر ۴۰۰۰ نفر از مردم سراسر جهان بهترین دستکشهای سفیدشان را دست کرده و آرایشهای احمقانه را انجام دادند تا از ویدئوی مایکل تجلیل کنند.

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 45

رقص مایکل جکسون

بازی Punch-Out مایکل جکسون

مایک ال میفیلد در نمایش پانچ عروسک وحشتناکی از مایک ساخت که تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های NES شد.

در این بازی او برای زنده ماندن با Macaulay Culkin مبارزه می‌کند. میمون، کفشها و حرکتهای رقص خاص مایکل دوباره در این بازی مسخره و خنده دار دیده می‌شوند.

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 50

بازی مایکل جکسون

بیشتر بدانید: اعتراض دختر مایکل جکسون به سریالی که درباره‌ی زندگی پدرش است!

بیشتر بدانید: کسی خانه مایکل جکسون را نمی‌خرد! + عکس

بیشتر بدانید: ۱۰ نکته درباره زندگی جنت جکسون خواهر مایکل جکسون!

بیشتر بدانید: خواننده‌ای که توانست رکورد مایکل جکسون را بزند + عکس

بیشتر بدانید: آیا پاریس، دختر مایکل جکسون مانند پدرش از دنیا می‌رود؟!

/ مریم محبعلی نژاد

منبع: سیمرغ

۱۰ نکته خارق‌العاده که در مورد مایکل جکسون نمی‌دانستید!! - 60

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حسن ضیا الدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره خبر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ارسال بخشنامه به تمام مدارس به ممنوعیت پخش تیتاب، تاینی، مینو، شیرین عسل، پچ پچ و … گفت: ارسال بخشنامه‌ای به مدارس با این مضمون صحت ندارد. ضیا الدینی در ادامه بیان کرد: گزارشی از برخی استان‌ها مبنی بر وجود قرص‌هایی به دست ما رسیده که این گزارش را برای بررسی بیشتر به وزارت اعلام کرده‌ایم تا صحت و سقم آن را به آموزش و پرورش اعلام کنند. مدیر کل سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسائلی که مطرح شده شایعاتی است که نباید به آن‌ها توجه کرد، ولی با این وجود از برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی گزارش شده که این گزارش را برای پیگیری بیشتر منعکس کرده‌ایم. ضیا الدینی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادارات اموزش و پرورش استانی این موضوع را تائید کرده‌اند یا خیر؟ گفت: استان‌ها اعلام کرده‌اند که چند نفر از دانش آموزان این موضوع را گزارش کرده‌اند، ولی امکان اینکه این قرص‌ها بعد از باز شدن در داخل کیک‌ها گذاشته شده باشد وجود دارد. وی در ادامه در پاسخ به این شوال که مشخص شده است که این قرص‌ها از چه نوعی بوده‌اند؟ افزود: این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی هیستامین و رانیتیدین بود و گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشته‌ایم و منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم و البته حراست آموزش و پرورش برای پیگیری موضوع نیز در جریان قرار گرفته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
وی با بیان اینکه گوهر قاجار شاعره این مجموعه تحت تاثیر شاعرانی چون انوری و خاقانی شاعران قرن ششم با سبک عراقی قرار داشته، ادامه داد: در دوران قاجار این شاعره تحت تاثیر شاعر معروف قاآنی نیز بوده است. به گفته او گوهر قاجار با استفاده از اصطلاحات ستاره‌شناسی در اشعار خود توانمندیش را در این حوزه نیز به رخ کشیده است. این نویسنده شاهرودی درباره کتاب گلشن خیال نیز گفت: عبدالقادر بسطامی یکی از دانشمندان بزرگ بسطام دردوران صفویه است که در مدرسه‌های مرتضویه و حسنیه درس خوانده است. به گفته میرآقایی، عبدالقادر بسطامی اشعار شاعران معاصر خود را جمع آوری و به خط زیبای خود نوشته است. وی ادامه داد: عبدالقادر بسطامی تحت تاثیر شاعران سبک هندی قرار گرفته و تخلص محزون و قادر را برای خود در اشعارش انتخاب کرده بود.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
مهر_ مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون. خ» از شرط سعید آقاخانی برای فصل اول این سریال در پرداختن به یکی از قومیت‌ها سخن گفت. سعید آقاخانی نیز در این مراسم اظهار کرد: ما اینجا خیلی آرام و راحت کار می‌کنیم و من از این بابت ممنونم. فیلمبرداری این سریال بخشی در استان کرمانشاه و بخش دیگری در مناطق کردنشین دیگر و کردستان می‌گذرد. استان کرمانشاه دارای پیشینه‌ای فرهنگی است و کردها مردم غیور و مهربانی هستند. امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه نیز عنوان کرد: ان شالله بتوانیم بزرگترین پروژه تبلیعاتی گردشگری مرتبط با کرمانشاه را کلید و برای کرمانشاه ۲۰۲۰ که موضوع آن توریسم گردشگری است، آماده شویم.
خانه ملتخانه ملت10 ساعت قبل
علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از کمبود فضای آموزشی در استان تهران، عنوان کرد: بر اساس برآوردها حدود ۷۰ هزار کلاس درس در تهران کمبود داریم که این رقم با توجه به روند افزایش جمعیت حاشیه نشینان تهران، رو به افزایش است. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از معلمان استان تهران در حال حاضر در دو شیفت مشغول به تدریس هستند، اضافه کرد: همچنین کمبود ۲۴ هزا معلم در استان تهران احساس می‎شود که این دو موضوع در کنار یکدیگر وضعیت وحشتناکی را از نظر آموزشی در استان تهران به ویژه در حومه شهر ایجاد کرده است. وی تأکید کرد: تهران از محروم‌ترین استان‌ها به لحاظ فضای آموزشی است و متأسفانه تدبیر جدی در این زمینه وجود ندارد. کلاس‌‎های ۳۵ تا ۴۰ نفره زیبنده دانش آموزان تهرانی نیستمحجوب با بیان اینکه کلاس‌های درس ۳۵ تا ۴۰ نفره آن هم در دو یا سه شیفت به هیچ عنوان زیبنده دانش آموزان تهرانی نیست، گفت: آموزش و پرورش زمین‌هایی دارد که می‌تواند این زمین‌ها را با نهادهای مختلف از جمله بنیاد شهید تهاتر کند تا معضل کمبود فضای آموزشی در استان تا حدودی حل شود. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در طول سال‌های گذشته آموزش و پرورش همواره از ظرفیت مؤسسات و خیرین مدرسه ساز استفاده کرده است و امروز نیز بار دیگر استفاده از این ظرفیت بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد. /پایان پیام

نظرها

اخبار بیشتر